Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Białobrzegi

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Białobrzegi ulice: Krakowska, Mikowska, Skargi, Gajowa, Kochanowskiego, Armii Krajowej, Czachowskiego, Cegielniana, Spacerowa, Akacjowa, Poświętna, Rzeczna, Cicha, Krótka, Turno

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marcin Grodecki
      87 (19,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SPOŁECZEŃSTWA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Paweł Chruściński
      39 (8,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Elżbieta Jolanta Kaczmarek
      167 (38,30%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Anna Izabella Michalak
      143 (32,80%)

    Okręg 2

    Miasto Białobrzegi ulice: 11 Listopada, Żeromskiego 72, Żeromskiego 72a

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SPOŁECZEŃSTWA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Ireneusz Sławomir Ziemnicki
      83 (45,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Kazimierz Miziołek
      98 (54,14%)

    Okręg 3

    Miasto Białobrzegi ulice: Rzemieślnicza wraz z blokami nr 33, 35 i 37, Reymonta 29, Reymonta 31

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Zofia Niezabitowska
      179 (63,70%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Danuta Barbara Włosowska
      102 (36,30%)

    Okręg 4

    Miasto Białobrzegi ulice: Rzemieślnicza 39, Rzemieślnicza 41, Rzemieślnicza 41a, Rzemieślnicza 43, Rzemieślnicza 45, Konopnickiej 2, konopnickiej 6.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SPOŁECZEŃSTWA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jerzy Leopold Sułkowski
      46 (10,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Magdalena Jeżowska
      225 (51,37%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bogdan Rupniewski
      167 (38,13%)

    Okręg 5

    Miasto Białobrzegi ulice: Polna 6, Polna 8, Polna 8a, Baczyńskiego, Orzeszkowej, Mickiewicza, Sienkiewicza, Dąbrowskiej, Słowackiego, Prusa, Reja, Kamińskiego, Broniewskiego, Asnyka, Fredry, Leśmiana, Iwaszkiewicza, Tuwima, Banaszka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SPOŁECZEŃSTWA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Damian Jagiełło
      99 (26,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Dominik Piekarski
      135 (36,78%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krzysztof Mieczysław Michlak
      133 (36,24%)

    Okręg 6

    Miasto Białobrzegi ulice: Reymonta 40, Reymonta 40a, Reymonta 42, Reymonta 44, Konopnickiej 3, Konopnickiej 4.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SPOŁECZEŃSTWA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Anna Podwysocka
      74 (29,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Wojciech Machałowski
      96 (37,65%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Agnieszka Rek
      85 (33,33%)

    Okręg 7

    Miasto Białobrzegi ulice: Piekarska, Piaskowa, Plac Zygmunta Starego, Polańska, Brzechwy, Ogrodowa, Śniadeckich, Brzozowa, Lipowa, Jałowcowa, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Młynarska, Modrzewiowa, Łąkowa, Sosnowa, Wiśniowa, Składowa, Świerkowa, Kalinowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SPOŁECZEŃSTWA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Konrad Sułkowski
      140 (33,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Paweł Adam Kot
      155 (36,90%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zbigniew Matysiak
      125 (29,76%)

    Okręg 8

    Miasto Białobrzegi ulice: Żeromskiego 39, Żeromskiego 41, Żeromskiego 43, Żeromskiego 43a, Żeromskiego 47, Żeromskiego 49, Żeromskiego 51, Żeromskiego 53, Kopernika, Biała, Błękitna, Zielona, Srebrna, Lawendowa, Cytrynowa, Różana, Tęczowa, Lazurowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Alina Teresa Witkowska
      119 (52,65%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bartłomiej Kowalczyk
      107 (47,35%)

    Okręg 9

    Miasto Białobrzegi ulice: Żeromskiego (bez bloków), Reymonta-prywatne, Sądowa, Szkolna, Sportowa, Kościuszki, Leśna, Wąska, Bautscha, Targowa, Słoneczna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW -WYBORCY TWORZĄ PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Leopold Stanisław Drab
      136 (40,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Marcin Paweł Osowski
      200 (59,52%)

    Okręg 10

    Miasto Białobrzegi ulice: Kościelna, Targowicka, Mroczkowskiego, Kusocińskiego.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SPOŁECZEŃSTWA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Błażej Piotr Wojciechowski
      98 (31,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Marek Góralski
      129 (41,08%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Sławomir Krzysztof Dawiczewski
      87 (27,71%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Kamień, Stawiszyn, Jasionna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SPOŁECZEŃSTWA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Bogumił Kołacz
      96 (23,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Sławomir Chochlewicz
      95 (23,40%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Lesław Żakowicz
      107 (26,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Anna Magdalena Nowacka
      108 (26,60%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Budy Brankowskie, Brzeźce, Szczyty.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SPOŁECZEŃSTWA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Tadeusz Łukasiak
      155 (47,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Andrzej Danis
      170 (52,31%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Brzeska Wola, Mikówka, Okrąglik.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SPOŁECZEŃSTWA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Marek Ziółek
      71 (36,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Tomasz Jasiorowski
      82 (42,71%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Natalia Federowicz
      39 (20,31%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Sucha ulice: Cicha, Kasztanowa, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Polna, Radomska, Szlachecka, Świerkowa, Tartaczna, Widok.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SPOŁECZEŃSTWA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Wioletta Małgorzata Gutowska
      150 (53,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Ewa Cieślak
      130 (46,43%)

    Okręg 15

    Sołectwo Sucha ulice: Białobrzeska, Bociania, Brzozowa, Grzybowa, Graniczna, Herberta, Krótka, Leśna, Łąkowa, Piaskowa, Południowa, Prosta, Sosnowa, Suski Młynek, Wąska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Zenon Jachowski
      131 (58,74%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wojciech Tadeusz Jarząbek
      92 (41,26%)