Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Lubraniec ulice: Aleja Lipowa, Sportowa, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jacek Kowalewski
178
(53,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Miłosz Marek Wiśniewski
157
(46,87%)
Okręg 2
Miasto Lubraniec ulice: Brzeska, Jana Pawła II, Kościuszki, Kościelna, Krótka, Nowa, Ogrodowa, Pocztowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Świętego Józefa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Halina Łączkowska
76
(26,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Grażyna Kruczkowska
119
(41,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC
-
15
Jarosław Nowakowski
91
(31,82%)
Okręg 3
Miasto Lubraniec ulice: Brzezina, Kaliska, Kujawska, Mickiewicza, Plac 3 Maja, Plac Doktora Mariana Szulca, Sienkiewicza, Słowackiego, Strażacka, Stary Rynek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Lidia Ewa Nowak
202
(72,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC
-
15
Marcin Jankowski
76
(27,34%)
Okręg 4
Miasto Lubraniec ulice: Biskupa Jana Lubrańskiego, Generała Jakuba Jasińskiego, Generała Augustyna Słubickiego, Józefowo, Kochanowskiego, Kopernika, Osiedlowa, Radziejowska, Raj, Reja, Świętej Anny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Patryk Aleksiński
56
(20,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Piotr Andrzej Krygier
149
(53,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC
-
15
Wioletta Małgorzata Rosołowska
72
(25,99%)
Okręg 5
Miasto Lubraniec ulice: Generała Ludwika Mierosławskiego, Kasprowicza, Kwiatowa, Nowomiejska, Polna, Staszica, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wojciech Adam Kamiński
25
(8,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Magdalena Rybowska
175
(61,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC
-
15
Dariusz Jan Jaroński
86
(30,07%)
Okręg 6
Sołectwa: Bielawy, Dobierzyn, Kazanie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Radosław Paweł Popieliński
151
(46,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC
-
15
Magdalena Monika Pawłowska
171
(53,11%)
Okręg 7
Sołectwa: Lubraniec Parcele, Krowice, Redecz Kalny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC
-
15
Stefan Gralak
164
(49,10%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jarosław Sobczyński
170
(50,90%)
Okręg 8
Sołectwa: Kolonia Piaski, Redecz Wielki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Violetta Stasiak
61
(29,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC
-
15
Piotr Jacek Sławianowski
147
(70,67%)
Okręg 9
Sołectwa: Annowo, Bodzanowo, Dąbie Kujawskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesława Maciejewska
110
(39,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC
-
15
Mirosław Jan Stefański
171
(60,85%)
Okręg 10
Sołectwa: Milżynek, Sułkowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Tomasz Kołaczkowski
78
(23,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC
-
15
Waldemar Majewski
135
(40,42%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Józef Koprowski
121
(36,23%)
Okręg 11
Sołectwa: Janiszewo, Milżyn, Siemnówek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Wujec
63
(23,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC
-
15
Lesław Jan Stanisławski
202
(76,23%)
Okręg 12
Sołectwa: Czajno, Dęby Janiszewskie, Rabinowo, Żydowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC
-
15
Dariusz Roman Rzekanowski
168
(58,54%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Waldemar Jacek Lewandowski
119
(41,46%)
Okręg 13
Sołectwa: Sarnowo, Skaszyn, Wola Sosnowa, Wiktorowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Lucjan Pankiewicz
92
(26,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC
-
15
Zbigniew Siewierski
250
(73,10%)
Okręg 14
Sołectwa: Gołębin, Gołębin Parcele, Kłobia, Smogorzewo, Świątniki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Józef Gajos
147
(44,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC
-
15
Jacek Urbański
187
(55,99%)
Okręg 15
Sołectwa: Biernatki, Koniec, Lubrańczyk, Ossowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Lidia Teresa Rolerad
77
(31,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC
-
15
Stefan Bogumił Szczupakowski
167
(68,44%)