Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stare Pole

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo: Złotowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Beata Sienkiewicz

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    44 (55,00%)

    Paweł Dariusz Kurkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

    36 (45,00%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Kławki-Szaleniec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lucyna Mariola Pilecka

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    50 (66,67%)

    Halina Jaczun

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

    25 (33,33%)

    Okręg 3

    Sołectwo: Szlagnowo, Kikojty

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mateusz Sławomir Słowik

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    37 (57,81%)

    Stanisława Pasiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

    27 (42,19%)

    Okręg 4

    Sołectwo: Krzyżanowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Izabela Iwona Łapacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TWORZĄ OBYWATELE

    40 (25,81%)

    Michał Zielski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    51 (32,90%)

    Janusz Zdzisław Mączkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

    32 (20,65%)

    Piotr Barwinek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    32 (20,65%)

    Okręg 5

    Sołectwo Stare Pole ul. Cicha, Grunwaldzka od nr 5 do końca, Krótka, Kaczynos Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Moroniewicz

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    63 (73,26%)

    Robert Maśliński

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    23 (26,74%)

    Okręg 6

    Sołectwo Stare Pole ul. Marynarki Wojennej od Nr 1 do Nr 9, Grunwaldzka od nr 1 do Nr 4

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Grzybowska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    73 (54,07%)

    Jan Pawlina

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

    26 (19,26%)

    Dariusz Damian Drózda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    36 (26,67%)

    Okręg 7

    Sołectwo Stare Pole ul. Marynarki Wojennej od nr 10 do 21A, Dworcowa, Henryka Sienkiewicza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Feliksa Lucyna Rojewska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    64 (39,26%)

    Stanisław Gregorkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

    55 (33,74%)

    Wojciech Richert

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    44 (26,99%)

    Okręg 8

    Sołectwo Stare Pole ul. Marynarki Wojennej od nr 21B do końca, Stefana Żeromskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lilla Maria Bulik

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    40 (35,40%)

    Jolanta Barbara Plewa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

    53 (46,90%)

    Karol Sławomir Kasprzyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    20 (17,70%)

    Okręg 9

    Sołectwo Stare Pole ul. Akacjowa, Generała Józefa Bema, Dębowa, Kasztanowa, Tadeusza Kościuszki, Władysława Reymonta, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Sportowa, Topolowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Woś

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    129 (67,19%)

    Karol Grzybowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

    63 (32,81%)

    Okręg 10

    Sołectwo Stare Pole: ul. Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika, Adama Mickiewicza, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa , Mikołaja Reja, Juliana Tuwima

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Bogumiła Jurkowska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    65 (40,88%)

    Grażyna Borkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

    94 (59,12%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Kaczynos

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Potaszników

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    28 (26,67%)

    Jarosław Szturmowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

    77 (73,33%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Ząbrowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Włodzimierz Maszkowski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    56 (47,46%)

    Alina Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

    62 (52,54%)

    Okręg 13

    Sołectwo Królewo od nr 1 do nr 40A, Krasnołęka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Teodor Dziura

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Królewo obejmujące część miejscowości Królewo od Nr 41 do końca, Sołectwo: Janówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Iwaniuk

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    80 (57,55%)

    Adam Górniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

    59 (42,45%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Kraszewo-Parwark, Klecie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dagmara Radecka

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    22 (24,18%)

    Krzysztof Witoś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE

    69 (75,82%)