Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Przedecz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Przedecz Ulice: Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 3 do nr 26, nr 28, 30, 34, 34A, Plac Wolności, 70 lecia Niepodległości Polski, Waryńskiego, Zamkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Adam Adamczewski
      0 (0,00%)

    Okręg 2

    Miasto Przedecz Ulice: Ks. Józefa Ornastowskiego, Leona Kuleszy, Sienkiewicza, Umińskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Maria Magdalena Krawiecka
      0 (0,00%)

    Okręg 3

    Miasto Przedecz Ulice: Chłodna, Dr Stanisława Markowskiego, Kolonia Nad Jeziorem, Kopernika, 1 Maja, Plac Świętego Wawrzyńca, Nowa, Rybacka, Traugutta

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Henryk Zdziennicki
      0 (0,00%)

    Okręg 4

    Miasto Przedecz Ulice: Gen. Bema, Szkolna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Jerzy Stanisław Robaszewski
      0 (0,00%)

    Okręg 5

    Miasto Przedecz Ulice: Kilińskiego, Ogrodowa, Kościuszki, Rejtana

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Magdalena Nowakowska
      0 (0,00%)

    Okręg 6

    Miasto Przedecz Ulice: 11 Listopada, Kolonia Pod Kobylatą, Leśna, Szemplińskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr 27, 29, 31 i od nr 35 do nr 76

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Marek Zwoliński
      0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Chrustowo, Dziewczopólko

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Krzysztof Józef Brzeziński
      0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo: Katarzyna od nr 1 do nr 22 i od nr 37 do nr 77a

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Jan Józef Skorupa
      0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Rybno

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Łukasz Mójta
      0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Zalesie, Katarzyna od nr 23 do nr 36

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Jan Dalak
      0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Żarowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Leszek Mieczysław Bińkowski
      0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Arkuszewo, Holenderki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Mirosław Józef Kowalczyk
      0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Dziwie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Krzysztof Dobrowolski
      0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Józefowo, Łączewna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Piotr Paweł Dopierała
      0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Jasieniec, Kłokoczyn, Nowa Wieś Wielka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Iwona Mikołajczak
      0 (0,00%)