Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Zduny

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Zduny ulice: 1 Maja, Osiedle Madalińskiego, Jutrosińska, Przemysłowa, Rochowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Tomasz Roszak
      71 (34,98%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Ewa Chyła
      132 (65,02%)

    Okręg 2

    Miasto Zduny ulice: Kobylińska od nr 26 do nr 42 (parzyste), od nr 21 do nr 29 (nieparzyste), Hipolita Cegielskiego, Kopernika, Krotoszyńska, Masłowskiego, Osiedle Grzybowe, Plac Kościuszki, Wiatraczna, Wiśniowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Karolina Jankowska-Grzybek
      99 (50,51%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Łukasz Swora
      64 (32,65%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Wincenty Czesław Rembak
      33 (16,84%)

    Okręg 3

    Miasto Zduny ulice: Kobylińska od nr 2 do nr 24 (parzyste), od nr 3 do nr 19A (nieparzyste), Poprzeczna, Rynek, Sienkiewicza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Elżbieta Kurkiewicz
      61 (35,67%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Artur Edmund Wiatrak
      66 (38,60%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Witold Janusz Bagiński
      44 (25,73%)

    Okręg 4

    Miasto Zduny ulice: Kolejowa, Łacnowa od nr 34 do nr 60 (parzyste) i od nr 47 do nr 81 (nieparzyste), Polna od nr 2 do nr 6 (parzyste), Rejtana

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Joanna Oleszyńska-Niżniowska
      85 (43,81%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Elżbieta Maria Musiałowska
      109 (56,19%)

    Okręg 5

    Miasto Zduny ulice: Ignacego Jana Paderewskiego, Jaśminowa, Konstytucji 3 Maja, Liliowa, Polna od nr 1 do nr 61 (nieparzyste) i od nr 8 do nr 62 (parzyste), Różana, Towarowa, Wrzosowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Sławomira Maria Kuś
      117 (56,52%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Magdalena Perz
      90 (43,48%)

    Okręg 6

    Miasto Zduny ulice: Jana Kazimierza, Księdza Bolesława Jaśkowskiego, Okrężna, Plac 700 - lecia, Pocztowa, Powstańców Wielkopolskich, Wieczorka, Wrocławska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Eugeniusz Jan Koczorowski
      55 (26,57%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Janusz Przemysław Hyliński
      98 (47,34%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Małgorzata Maria Machowska
      54 (26,09%)

    Okręg 7

    Miasto Zduny ulice: Asnyka, Bursztynowa, Jagodowa, Konopnickiej, Łacnowa od nr 1 do nr 45 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 32 (parzyste), Młynarska, Podgórna, Prusa, Reja, Reymonta, Słowackiego, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Strzelecka, Szkolna, Witosa, Zacisze

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Mirosław Karwik
      110 (35,95%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dariusz Józef Niedbała
      85 (27,78%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Barbara Kempiak
      111 (36,27%)

    Okręg 8

    Miasto Zduny ulice: Mickiewicza, Plac Księdza Skargi

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Łukasz Piotr Kowalczyk
      69 (38,76%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Irena Nowak
      109 (61,24%)

    Okręg 9

    Miasto Zduny ulice: Ostrowska, Piaskowa, Leśna, Ogrodowa, Sieniutowa, Sulmierzycka, Wiosenna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Jaremi Stanisław Wawrzynowicz
      100 (46,08%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Monika Paszek
      117 (53,92%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Perzyce, Chachalnia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Bernadeta Staśkiewicz
      89 (33,09%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Danuta Donata Kułaga
      123 (45,72%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Natalia Katarzyna Rabczewska
      57 (21,19%)

    Okręg 11

    Sołectwo Konarzew: Akacjowa, Baszkowska od nr 1 do nr 97, Brzoskwiniowa, Jabłoniowa, Kalinowa, Krótka, Lawendowa, Lipowa, Miodowa, Nowa, Prosta, Rolna, Słoneczna, Spokojna, Stawna, Szczerkowska, Ukośna, Wiśniowa, Wrzosowa, Zdunowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Magdalena Snadna
      72 (46,75%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mirosława Maria Sajur
      82 (53,25%)

    Okręg 12

    Sołectwo Konarzew: Baszkowska od nr 100 do nr 127, Jaśminowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lutogniewska, Łąkowa, Malinowa, Parkowa, Polna, Sosnowa, Śliwkowa, Wewnętrzna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Robert Jan Marciniak
      78 (56,52%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jerzy Henryk Szakiel
      60 (43,48%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Baszków od nr 79 do nr 116E, od nr 117 do nr 119 i od nr 120A do nr 125, Dziewiąte, Ostatni Grosz, Piaski, Siejew, Trzaski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dionizy Kazimierz Waszczuk
      144 (60,50%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jacek Władysław Nowacki
      94 (39,50%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Baszków od nr 1 do nr 78

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Piotr Płonka
      78 (50,32%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Grzegorz Grobelny
      77 (49,68%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Bestwin-Rochy, Ruda

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Magdalena Konrady
      172 (83,90%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Aleksandra Krakowska-Sperzyńska
      33 (16,10%)