Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMiasto Zduny ulice: 1 Maja, Osiedle Madalińskiego, Jutrosińska, Przemysłowa, Rochowska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Zduny ulice: Kobylińska od nr 26 do nr 42 (parzyste), od nr 21 do nr 29 (nieparzyste), Hipolita Cegielskiego, Kopernika, Krotoszyńska, Masłowskiego, Osiedle Grzybowe, Plac Kościuszki, Wiatraczna, Wiśniowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Zduny ulice: Kobylińska od nr 2 do nr 24 (parzyste), od nr 3 do nr 19A (nieparzyste), Poprzeczna, Rynek, Sienkiewicza
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Zduny ulice: Kolejowa, Łacnowa od nr 34 do nr 60 (parzyste) i od nr 47 do nr 81 (nieparzyste), Polna od nr 2 do nr 6 (parzyste), Rejtana
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Zduny ulice: Ignacego Jana Paderewskiego, Jaśminowa, Konstytucji 3 Maja, Liliowa, Polna od nr 1 do nr 61 (nieparzyste) i od nr 8 do nr 62 (parzyste), Różana, Towarowa, Wrzosowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Zduny ulice: Jana Kazimierza, Księdza Bolesława Jaśkowskiego, Okrężna, Plac 700 - lecia, Pocztowa, Powstańców Wielkopolskich, Wieczorka, Wrocławska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Zduny ulice: Asnyka, Bursztynowa, Jagodowa, Konopnickiej, Łacnowa od nr 1 do nr 45 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 32 (parzyste), Młynarska, Podgórna, Prusa, Reja, Reymonta, Słowackiego, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Strzelecka, Szkolna, Witosa, Zacisze
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Zduny ulice: Mickiewicza, Plac Księdza Skargi
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Zduny ulice: Ostrowska, Piaskowa, Leśna, Ogrodowa, Sieniutowa, Sulmierzycka, Wiosenna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Perzyce, Chachalnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Konarzew: Akacjowa, Baszkowska od nr 1 do nr 97, Brzoskwiniowa, Jabłoniowa, Kalinowa, Krótka, Lawendowa, Lipowa, Miodowa, Nowa, Prosta, Rolna, Słoneczna, Spokojna, Stawna, Szczerkowska, Ukośna, Wiśniowa, Wrzosowa, Zdunowska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Konarzew: Baszkowska od nr 100 do nr 127, Jaśminowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lutogniewska, Łąkowa, Malinowa, Parkowa, Polna, Sosnowa, Śliwkowa, Wewnętrzna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Baszków od nr 79 do nr 116E, od nr 117 do nr 119 i od nr 120A do nr 125, Dziewiąte, Ostatni Grosz, Piaski, Siejew, Trzaski
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Baszków od nr 1 do nr 78
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Bestwin-Rochy, Ruda
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów