Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Mszczonów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Ulice: Sienkiewicza bez 49, Nowy Rynek, Kilińskiego, Zarzeczna, Opłotki, Traugutta, 3 Maja, Narutowicza, Krzywa, Grójecka numery nieparzyste od 1 do 51 i parzyste od 2 do 68, Warszawska numery nieparzyste od 1 do 27 i parzyste od 10 do 28, Cmentarna, Łąkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Łukasz Czesław Koperski
      228 (68,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Damian Sołtyk
      104 (31,33%)

    Okręg 2

    Ulice: Ługowa, Maklakiewicza, Tańskiego, Zarachowicza, Dworcowa od Nr 18 do nr 45, Grójecka numery nieparzyste od 53 i parzyste od 72, Krótka, Towarowa, Olchowa, Rolnicza, Pogorzałki, Wschodnia od ul. Grójeckiej do Tarczyńskiej, Cicha, Niesiołowskiego, Zapieckowa, Działkowa, Logistyki, Generała Maczka, Generała Sikorskiego, Generała Andersa, Generała Grota Roweckiego, Szarych Szeregów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Mirosław Michał Wirowski
      172 (47,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŻÓŁTOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 26 Grzegorz Żółtowski
      112 (31,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Robert Paweł Czyżewicz
      75 (20,89%)

    Okręg 3

    Ulice: Piekarska, Rawska, Księcia Poniatowskiego numery nieparzyste od 1 do 7 i parzyste od 6 do 16, Kościuszki, Żyrardowska, Fabryczna, Kościelna, Grunwaldu, Królowej Jadwigi, Józefpolska, Nowa, Skierniewicka, Władysława Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Księcia Ziemowita, Młynarska, Wierzbowa, Racławicka, Mariana Korpusa, Strzelców Kaniowskich, Księdza Władysława Gołędowskiego, Pułkownika Wincentego Wnuka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Piotr Tomasz Chyła
      240 (56,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Andrzej Zieliński
      182 (43,13%)

    Okręg 4

    Ulice: Tysiąclecia 2, Dworcowa 1, Tarczyńska 10/16, Tarczyńska 18

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Ryszard Stusiński
      153 (64,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Marcin Wójtowicz
      83 (35,17%)

    Okręg 5

    Ulice: Dworcowa 3, 4, 8, Sienkiewicza 49, Tysiąclecia 4

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Krzysztof Krawczyk
      157 (74,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Jolanta Bogusława Matyjek
      53 (25,24%)

    Okręg 6

    Ulice: Jeżynowa, Północna 2, 4, 6, 8, 10, 12, Malinowa 11 i 12

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Barbara Bożenna Gryglewska
      220 (67,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Aneta Agnieszka Kędziora
      105 (32,31%)

    Okręg 7

    Ulice: Północna 6a, 8a, 14, 16, 18, 20, 20A, 26, 28, Brzoskwiniowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Robert Głąbiński
      159 (57,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Paweł Kłosiewicz
      90 (32,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MSZCZONOWA MARCINA WÓJTOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Marek Aleksander Czerniakowski
      27 (9,78%)

    Okręg 8

    Ulice: Tarczyńska bez nr 10/16 i bez 18, Malinowa bez 11 i 12, Storczyków, Wierzejskiego, Wrzosowa, Jaśminowa, Spółdzielcza, Różana, Konwaliowa, Armii Krajowej, Wschodnia od ul. Spółdzielczej do ul. Tarczyńskiej, Morelowa, Szarotki, Wiśniowa, Wiejska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Waldemar Łukasz Suski
      157 (62,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Krystyna Ewa Dropińska
      95 (37,70%)

    Okręg 9

    Ulice: Spokojna, Szkolna, Warszawska numery nieparzyste od 29b i parzyste od 32, Wschodnia od ul. Warszawskiej do ul. Spółdzielczej, Kwiatowa, Targowa, Czereśniowa, Graniczna, Bagno, Boczna, Dojazd, Polna, Księcia Poniatowskiego numery nieparzyste od 9 i parzyste od 18, Sportowa, Gimnazjalna, Zacisze, Termalna, Keramzytowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Marek Stanisław Baumel
      244 (76,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Andrzej Zawadzki
      77 (23,99%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Grabce Józefpolskie (wieś: Grabce Józefpolskie), Grabce-Towarzystwo (wsie: Grabce-Towarzystwo, Grabce Wręckie, Wólka Wręcka, Długowizna), Świnice (wsie: Świnice, Marków-Świnice), Marków-Towarzystwo (wsie: Marków-Towarzystwo, Czekaj, Lublinów), Wręcza (wieś: Wręcza), Olszówka-Nowy Dworek (wsie: Olszówka, Nowy Dworek)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Andrzej Osial
      205 (64,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Maria Wanda Moskalik
      111 (35,13%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Gurba (wsie: Gurba, Zdzieszyn, Szeligi), Gąba (wieś: Gąba), Adamowice (wsie: Adamowice, Powązki), Piekarowo (wsie: Piekarowo, Michalin, Budy-Zasłona, Podlindowo), Piekary (wieś: Piekary), Lindów (wsie: Lindów, Huta Piekarska)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Dariusz Adam Olesiński
      208 (61,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIESZCZYCKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 25 Marcin Mateusz Wieszczycki
      132 (38,82%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Osuchów (wsie: Osuchów, Dębiny Osuchowskie), Strzyże (wsie: Strzyże, Budy-Strzyże, Pieńki Osuchowskie), Zimnice (wieś: Zimnice), Kowiesy (wsie: Kowiesy, Kowiesowo)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Marek Andrzej Zientek
      226 (81,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Anna Maria Moskalik
      52 (18,71%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Bobrowce (wieś: Bobrowce), Janówek (wsie: Janówek, Nowe Poręby), Pawłowice (wsie: Pawłowice, Olszewek, Małachowszczyzna), Suszeniec (wsie: Suszeniec, Edwardowo), Wygnanka (wieś: Wygnanka)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Dorota Kaźmierczak
      0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Badowo-Dańki (wieś: Badowo-Dańki), Badowo-Mściska (wieś: Badowo-Mściska), Ciemno-Gnojna (wsie: Ciemno-Gnojna, Kaczków, Pogorzałki), Kamionka (wsie: Kamionka, Adamówek), Badów Górny (wieś: Badów Górny), Sosnowica (wieś: Sosnowica), Wymysłów (wieś: Wymysłów)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Katarzyna Irena Ciećwierska
      211 (59,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Szymon Dąbrowski
      105 (29,58%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Krzysztof Maciej Strzelecki
      39 (10,99%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Lutkówka (wieś: Lutkówka), Marianka (wsie: Marianka, Bronisławów, Pieńki-Strzyże, Władysławów), Nosy-Poniatki (wsie: Nosy-Poniatki, Bronisławka), Zbiroża (wsie: Zbiroża, Dwórzno), Zimna Woda (wsie: Zimna Woda, Tłumy, Lutkówka Druga, Chudolipie), Lutkówka-Kolonia (wieś: Lutkówka-Kolonia)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Andrzej Osiński
      158 (48,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Łukasz Strojek
      156 (47,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RÓWNOŚĆ I POROZUMIENIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Jan Jacek Boczkowski
      12 (3,68%)