Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nowa Sarzyna

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Nowa Sarzyna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Urszula Gamoń
      43 (1,89%)
    2. 1 Agata Dorota Kusy
      253 (11,14%)
    3. 7 Tomasz Majder
      34 (1,50%)
    4. 3 Andrzej Tadeusz Bajda
      45 (1,98%)
    5. 2 Małgorzata Sawicka
      43 (1,89%)
    6. 6 Mariusz Ziemirowski
      18 (0,79%)
    7. 4 Tomasz Sławiński
      38 (1,67%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Halina Mryc-Noga
      68 (2,99%)
    2. 8 Alfred Ryś
      129 (5,68%)
    3. 1 Radosław Jacek Wiatr
      130 (5,72%)
    4. 5 Julia Walawska
      57 (2,51%)
    5. 3 Piotr Bronisław Kamiński
      71 (3,13%)
    6. 6 Agnieszka Justyna Frąk
      31 (1,37%)
    7. 7 Tomasz Bąk
      117 (5,15%)
    8. 2 Dominik Rola
      75 (3,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PRAWICY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Kinga Mieczysława Kwiecińska
      127 (5,59%)
    2. 3 Janusz Motyka
      32 (1,41%)
    3. 1 Stanisław Misiak
      226 (9,95%)
    4. 2 Jan Fus
      121 (5,33%)
    5. 8 Teresa Gąsior
      32 (1,41%)
    6. 5 Zenon Chlastawa
      75 (3,30%)
    7. 7 Dorota Kuczek-Szostak
      21 (0,92%)
    8. 6 Stanisław Łuczak
      37 (1,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Bernadeta Burek
      14 (0,62%)
    2. 4 Ewelina Teresa Michałek
      20 (0,88%)
    3. 5 Jacek Marian Wojdałowicz
      98 (4,32%)
    4. 1 Robert Piotr Sądej
      181 (7,97%)
    5. 2 Dariusz Stefan Żak
      135 (5,94%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Jelna, Judaszówka, Łukowa, Ruda Łańcucka, Sarzyna, Tarnogóra

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Krystyna Wołoszyn
      7 (0,21%)
    2. 1 Dariusz Paweł Półćwiartek
      199 (5,92%)
    3. 5 Dorota Kostek
      42 (1,25%)
    4. 3 Franciszek Federkiewicz
      69 (2,05%)
    5. 7 Grzegorz Student
      26 (0,77%)
    6. 4 Renata Władysława Tkaczyk
      28 (0,83%)
    7. 2 Tomasz Jan Gnatek
      114 (3,39%)
    8. 6 Izabela Marianna Gorzka
      2 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Janusz Kurylak
      154 (4,58%)
    2. 8 Ewa Turczyn
      67 (1,99%)
    3. 5 Jan Emil Gałdyś
      184 (5,47%)
    4. 10 Dominika Ewa Mierzwińska
      21 (0,62%)
    5. 2 Franciszek Zebzda
      78 (2,32%)
    6. 7 Józefa Danuta Jandzińska
      32 (0,95%)
    7. 1 Jan Pinderski
      320 (9,51%)
    8. 3 Michał Zawadzki
      301 (8,95%)
    9. 6 Elżbieta Krystyna Kostek
      51 (1,52%)
    10. 4 Edward Baj
      316 (9,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PRAWICY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Iwona Maria Kowal
      16 (0,48%)
    2. 3 Antoni Tudryn
      139 (4,13%)
    3. 10 Barbara Kak
      139 (4,13%)
    4. 9 Barbara Katarzyna Łuczak-Pokój
      33 (0,98%)
    5. 1 Jerzy Paul
      226 (6,72%)
    6. 2 Krzysztof Sebastian Adamiak
      222 (6,60%)
    7. 6 Stanisław Kiełbowicz
      39 (1,16%)
    8. 5 Józef Nicpoń
      164 (4,88%)
    9. 8 Małgorzata Franciszka Ziemacka
      31 (0,92%)
    10. 7 Krzysztof Franciszek Gramatyka
      25 (0,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dariusz Paweł Jaromin
      70 (2,08%)
    2. 5 Magdalena Zofia Sztaba
      22 (0,65%)
    3. 4 Henryk Krudysz
      52 (1,55%)
    4. 3 Danuta Sabina Żołądź-Gramatyka
      8 (0,24%)
    5. 1 Marian Padowski
      167 (4,96%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Łętownia-Gościniec, Łętownia, Majdan Łętowski, Wola Zarczycka, Wólka Łętowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Kolano
      229 (6,92%)
    2. 5 Tomasz Student
      9 (0,27%)
    3. 6 Krzysztof Józef Smycz
      57 (1,72%)
    4. 3 Jan Siwiec
      48 (1,45%)
    5. 7 Ewa Anna Dobrzycka
      46 (1,39%)
    6. 1 Marta Kłakowska
      100 (3,02%)
    7. 4 Paweł Adam Materna
      26 (0,79%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Franciszek Wilk
      200 (6,05%)
    2. 1 Piotr Sulikowski
      193 (5,84%)
    3. 3 Wiesław Jan Panek
      120 (3,63%)
    4. 4 Stanisław Kurlej
      496 (15,00%)
    5. 6 Beata Maria Perlak
      97 (2,93%)
    6. 5 Stanisław Bieńkowski
      243 (7,35%)
    7. 9 Sabina Anna Sztaba
      59 (1,78%)
    8. 7 Teresa Klocek
      111 (3,36%)
    9. 8 Marta Małgorzata Szymańska
      72 (2,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PRAWICY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Eugeniusz Stanisław Kolano
      259 (7,83%)
    2. 3 Grzegorz Kocieł
      74 (2,24%)
    3. 8 Patrycja Barbara Kubasiewicz
      4 (0,12%)
    4. 4 Teresa Piechowska
      113 (3,42%)
    5. 6 Józef Szeliga
      75 (2,27%)
    6. 7 Patrycja Łach
      28 (0,85%)
    7. 1 Józef Kludys
      270 (8,16%)
    8. 5 Magdalena Kozyra-Sekulska
      116 (3,51%)
    9. 9 Paweł Łukasz Szczepański
      262 (7,92%)