Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nowe Miasto nad Pilicą

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Nowe Miasto nad Pilicą osiedle nr 3 (ul. Tomaszowska bloki: 90, 95, 117, 118, 77, 78, 23, 26, 4).

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dariusz Dziurowicz
      150 (54,15%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wanda Krystyna Fordońska
      127 (45,85%)

    Okręg 2

    Nowe Miasto nad Pilicą osiedle nr 3 (ul. Tomaszowska bloki: 3, 13, 27, 28, 29, 30), osiedle nr 2 (ulice: Malinowa, Czereśniowa, Orzechowa, Wiśniowa, Jabłoniowa, Owocowa, Sadowa, Morelowa, Tomaszowska (bloki szpitalne 45, 47, 49).

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Skura
      113 (35,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAPRAW NOWE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Tomasz Marcin Pietrucha
      205 (64,47%)

    Okręg 3

    Nowe Miasto nad Pilicą osiedle nr 2 ulice: Góra, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Parkowa, Słoneczna, Spacerowa, Wczasowa, Tomaszowska (z wyjątkiem bloków szpitalnych nr 45, 47, 49).

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Elżbieta Barbara Zaraś
      210 (61,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Ryszard Lewecki
      129 (38,05%)

    Okręg 4

    Nowe Miasto nad Pilicą osiedle nr 1 ulice: Rawska, Kolejowa, Mostowa, Piliczna, Podgórna, Polna, pl. O. H. Koźmińskiego.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bartosz Paweł Gulina
      131 (49,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Sebastian Mariusz Stolarek
      135 (50,75%)

    Okręg 5

    Nowe Miasto nad Pilicą osiedle nr 1 ulice: 1 Stycznia, Świerkowa, Szkolna, Północna, Wschodnia, pl. Kościuszki, osiedle Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Ogrodowej : bloki nr 9, 10, 11).

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tadeusz Jan Jędryka
      161 (62,65%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Sadowski
      96 (37,35%)

    Okręg 6

    Nowe Miasto nad Pilicą osiedle nr 1 ulice: Browarna, Bielińskiego, Ogrodowa , osiedle przy ul. Ogrodowej (bloki nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8).

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Izabela Beata Michalska
      84 (33,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAPRAW NOWE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Iwona Małgorzata Lepa
      164 (66,13%)

    Okręg 7

    Nowe Miasto nad Pilicą osiedle nr 1 (ulice: Warszawska, Wyzwolenia, 1 Maja, Południowa, Wspólna, Wąska, 11 Listopada, Krótka, Szeroka, Targowa, pl. Armii Krajowej).

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Konrad Karol Grzegorek
      174 (62,37%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Markiewicz
      105 (37,63%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Rosocha, Sacin, Świdrygały, Bełek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Monika Włodarska
      125 (48,83%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mariusz Stanisław Fandrych
      131 (51,17%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Pobiedna, Wola Pobiedzińska, Gostomia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Justyna Bartos
      85 (30,04%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Barbara Elżbieta Gąsiorowska
      167 (59,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAPRAW NOWE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Waldemar Adam Senator
      31 (10,95%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Wólka Ligęzowska, Wólka Magierowa, Waliska-Borowina, Prosna-Gilówka, Żdżarki.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Józef Radosław Niemirski
      59 (30,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAPRAW NOWE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Marek Kabziński
      17 (8,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Jolanta Ewa Kosucka
      58 (29,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Sylwester Solarek
      60 (30,93%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Jankowice, Rokitnica, Godzimierz.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Roch Tulin
      153 (56,67%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Łukasz Daniel Wiśnik
      51 (18,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAPRAW NOWE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Agnieszka Bożena Kwapisz
      66 (24,44%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Sańbórz, Rudki, Strzałki, Nowe Strzałki-Zalesie.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Karolina Katarzyna Kącka
      153 (68,61%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Emilia Jadwiga Dziedzic
      70 (31,39%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Żdżary, Wał, Promnik, Wierzchy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Jan Kacprzyk
      116 (36,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAPRAW NOWE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Monika Anna Olborska
      201 (63,41%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Domaniewice, Łęgonice.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dariusz Dziuba
      101 (28,06%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Dąbrowski
      71 (19,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAPRAW NOWE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Andrzej Włodzimierz Zając
      110 (30,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Zdzisław Jan Pęzik
      78 (21,67%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Bieliny, Nowe Bieliny, Nowe Łęgonice, Dąbrowa-Józefów.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Eugeniusz Henryk Bystrosz
      64 (31,68%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosław Bors
      138 (68,32%)