12 goli oldbojów Lecha w Pucharze Polski! Zobacz byłe gwiazdy Lecha w akcji [ZDJĘCIA]

LEM
Krzysztof Piskuła
Krzysztof Piskuła Grzegorz Dembiński
Prawdziwą kanonadę urządzili sobie oldboje Lecha w III rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Dawne gwiazdy Kolejorza rozgromiły A-klasowy KS Gaj Wielki 12:1.

Worek bramkowy otworzył w 20 min Sławomir Mizgalski. Potem strzelec gola popisał się asystą przy bramce Marka Rzepki. Do przerwy dwukrotnie na listę strzelców wpisał jacek Dembiński i lechici prowadzili już 4:0.

W drugiej połowie oldboje nie dostali zadyszki. Strzelili jeszcze osiem goli. Bramkę drużyny z Gaju Wielkiego bombardowali Piskuła, Skrzypczak, Dembińskiego, jeszcze raz Skrzypczaka, Mizgalski oraz Bąk, Drajer i Rzepka. Honorowego gola przy stanie 9:0 strzelił dla gości Kalinowski.

Skład Lech Oldboys: Jacek Przybylski - Marek Rzepka, Waldemar Kryger, Marcin Drajer, Czesław Owczarek - Sławomir Najtkowski (57. Mariusz Skrzypczak), Krzysztof Piskuła, Arkadiusz Bąk, Sławomir Mizgalski - Jacek Dembiński, Jarosław Araszkiewicz 28. Paweł Bocian)

WIDZIAŁEŚ COŚ CIEKAWEGO? ZNASZ INTERESUJĄCĄ HISTORIĘ? MASZ ORYGINALNE ZDJĘCIA?
NAPISZ DO NAS NA ADRES [email protected]!