W Marszewie koło Pleszewa odbyły się Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMASZ. Największym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się tradycyjny kiermasz ogrodniczy.

Po raz siódmy w Marszewie odbyły się Jesienne Targi Rolno-Ogrodnicze ,,AGROMARSZ" pod znakiem przyjaznej energii. Jak w czasie otwarcia imprezy podkreślała dyrektor Wiesława Nowak, chodzi tu nie tylko o pokazanie zwiedzającym nowych technologii i innowacji, ale przede wszystkim o zwiększenie ich świadomości.

W Marszewie można więc było zapoznać się z ofertą firm z branży budowalnej, oferującej systemy fotowoltaiczne czy kotły piątej klasy. Można było również wziąć udział w prezentacjach poświęconych ekologicznemu i ekonomicznemu paleniu w piecu.

Największym zainteresowaniem cieszył się jednak - tradycyjnie - kiermasz ogrodniczy, gdzie królowały wrzosy, ozdobne drzewa i krzewy i zioła.

Nie zabrakło akcentu patriotycznego. 100-lecie odzyskania niepodległości oraz wybuchu Powstania Wielkopolskiego, uczczono występem artystycznym w wykonaniu utalentowanych uczniów pleszewskiej Trójki.

Zobacz zdjęcia:
Zobacz galerię

Zobacz więcej zdjęć w serwisie Pleszew.NaszeMiasto.pl: Targi AGROMARSZ po raz siódmy z przyjazną energią

Zobacz też:

Trawnik chlubą ogrodu. Jak o niego dbać? Niech żyje ogród - zobacz wideo:

źródło: Agencja TVN/x-news.pl.