Co Ty na to, że już lato?!

  Co Ty na to, że już lato?!

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Co Ty na to, że już lato?!
  1/10
  przejdź do galerii
  „Lato na Targach” staje się powoli poznańską tradycją. Podobnie jak w latach ubiegłych, zapraszamy wszystkich poznaniaków na prawdziwą plażę w centrum miasta!
  Przygotowane przez nas w 2015 roku atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Plaże, boiska, plac zabaw, ogród letni i pawilony odwiedziło 12.000 gości. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zajęcia piłkarskie z Akademią Reissa, Urodzinowe Kino SGB Banku, zajęcia zumby i jogi, cykl spotkań z wydawnictwami w ramach „Lata z Książką”, eksperymenty koła naukowego BioInicjatywa, rolki z Zico Racing. Akcja społeczna „Odzyskaj.Korzystaj”, promująca nowopowstałą spalarnię odpadów komunalnych, czy realizowany przez poznańską policję program „Poznański rower – bezpieczny rower”, zwiedzanie Targów, oraz zabawy z animatorkami. Do tego wyjątkowe imprezy jakimi były festyny z okazji otwarcia i zamknięcia plaży – latem na targach nie było miejsca na nudę.
  Wyrazem sympatii dla naszych działań, już drugi rok z rzędu był wynik w plebiscycie portalu Naszemiasto.pl – Poznań, gdzie mieszkańcy głosowali na najciekawsze wydarzenie lata i podobnie jak w roku 2014 również w 2015 roku Międzynarodowe Targi Poznańskie zdobyły w nim pierwsze miejsce.

  W targowym lecie 2016 również nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i tych starszych. Będą hity sprawdzone podczas wcześniejszych edycji "Lata" takie jak kino letnie Banków Spółdzielczych SGB czy „Lato z książką” i bookcrossing, ale nie zabraknie też nowych atrakcji wśród których znajdzie się m.in. wakacyjna szkoła językowa! Jak zwykle naszą silną stroną będzie plaża z leżakami, fontanna, powiększony o nowe urządzenia plac zabaw, boiska do piłki nożnej i siatkówki, a także mające swoich oddanych zwolenników rolki z Zico Racing - zajęć i sprzętu do wypożyczenia będzie jeszcze więcej, niż w ubiegłym roku. Więcej też będzie treningów z Akademią Reissa. Młodzi pasjonaci nauki nie mogą przegapić eksperymentów naukowych popularyzujących biochemię i robotykę. Miłośnicy gier planszowych będą mieli co środę swój "games room" w przestrzeni zaprojektowanej zgodnie z oczekiwaniami grup odwiedzających Targi w lecie. Natomiast na najmłodszych czekać będą nasi animatorzy, którzy sprawią, że plac zabaw zamieni się w czarodziejski ogród, pałac i wszystko, na co tylko pozwoli wyobraźnia! Co sobotę sympatycy grillowania spotkają się na Targach aby wrzucić na ruszt własnoręcznie przygotowane smakołyki.
  Już dziś zapraszamy na Wielkie Otwarcie – zapamiętajcie datę 24 czerwca o godz. 12.00, zaraz po rozdaniu świadectw !
  W tym roku bawimy się do 26 sierpnia. Codziennie w godzinach 10 – 18, a czasem nawet do północy! Bądźcie z nami! Zapraszamy!

  „Lata na Targach” - www.mtp.pl/lato/

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo