Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT SPORTOWY 2023

Sportowy Talent Roku

Jestem dwukrotną mistrzynią Polski: w kategorii młodziczek (U16) na dystansie 600m z czasem bliskim rekordu Polski 1:31,61 oraz w kategorii juniorów młodszych (U18) na dystansie 800m, gdzie czas 2:06,56 kwalifikował mnie na Mistrzostwa Europy U 20 Jestem rekordzistką Polski na 1000m na hali w U16 z czasem 2:53,58. Jako najlepsza 800-metrówka zostałam powołana w tym roku do reprezentacji Polski na Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy w Mariborze. Startując w międzynarodowym meetingu w Halluin (Francja) wywalczyłam brąz. Jestem wielokrotną mistrzynią Wielkopolski na stadionie, na hali i w przełajach. Startując w Mistrzostwach Polski w biegach górskich w stylu anglosaskim zdobyłam najpierw brązowy, a rok później srebrny medal. Jeśli Twoim zdaniem zasługuję na Twój głos, zagłosuj proszę na mnie.