sportowy24
    Dwunasta porażka w sezonie poznańskich akademiczek. Ekipa...

Dwunasta porażka w sezonie poznańskich akademiczek. Ekipa Marka Lebiedzińskiego zremisowała we Wrocławiu dwie kwarty

Trener Marek Lebiedziński wciąż nie może powiedzieć, że jego podopieczne grają na miarę możliwości ©Fot. Archiwum Głosu Wlkp.

W niedzielę dwunastej porażki w sezonie doznała Enea AZS Poznań. Podopieczne Marka Lebiedzińskiego przegrały w meczu ekstraklasy ze Ślęzą we Wrocławiu 59:83. Na pociechę poznaniankom pozostaje fakt, że udało im się zremisować drugą i czwartą kwartę. W dwóch pozostałych to jednak rywalki rządziły niepodzielnie na parkiecie.

Zespół gości zagrał przeciwko Ślęzie bez swojej liderki, Amerykanki Jazmine Davis. Akademiczki zamykają ligową tabelę z jednym zwycięstwem na koncie.

PLKK: Ślęza Wrocław – Enea AZS Poznań 83:59 (28:17, 17:17, 23:10, 15:15)
    Ślęza: Burdick 21, Udolenko 13, Kastanek 13, Dikeoulakou 11, Palenikova 7, Marciniak 6, Szybała 5, Colson 4, Miletic 2, Dobrowolska 1.
    Enea AZS: Samburska 15, Nowicka 12, Hillsman 9, Parzeńska 7, Parysek-Bochniak 6, Stefańczyk 5, Demczur 2, Jędrzejczak 0, Piechowiak 0.