Gdzie nie będzie prądu w wielkopolskim 14.08? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Planowane odłączenia prądu - gdzie? Sprawdź szczegółowe informacje w naszym artykule
Planowane odłączenia prądu - gdzie? Sprawdź szczegółowe informacje w naszym artykule istockphoto.com/zhengzaishuru
Udostępnij:
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w wielkopolskim 14.08? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 14.08 w wielkopolskim. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat złotowski

miejscowość Międzybłocie działka 512/23, ul. Trzech Króli 6, 7; ul. Jodłowa 1, 3, 4, 7, 10, 13.
16.08 od godz. 7:00 do 14:00


miejscowość Międzybłocie działka numer 882/5, ul. Trzech Króli 19, 25, 38.
17.08 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Wąsosz: Cieszkowice nr 1, 10 do 17, 30 do 33.
18.08 od godz. 8:30 do 14:30


powiat gnieźnieński

Trzuskołoń
16.08 od godz. 7:00 do 12:30


Gniezno ul. Złota, ul. Zachodnia 11 - 29 (nieparzyste)
16.08 od godz. 7:30 do 8:00


Gniezno ul. Złota, ul. Zachodnia 11 - 29 (nieparzyste)
16.08 od godz. 13:00 do 13:30


Gniezno ul. Złota
16.08 od godz. 7:30 do 13:30


Pyszczynek 1 - 19, 23 - 29, dz. 62/1, dz. 57/13, dz. 57/14, dz. 9/2, Zdziechowa 1, 2, Gniezno ul. Powstańców Wielkopolskich 26, 30 - 45, dz. 5/6, dz. 5/4, dz. 5/2, dz. 6/2, dz. 4, dz. 10/6, dz. 95, dz. 94/3, ul. Górna 30, Kamińsko ul. Sikorki 17, ul. Słowika 11, Stęszewko ul. Kajakowa 1
16.08 od godz. 8:00 do 9:00


Pawłowo, Woźniki dz. 249/2, Mnichowo 40, 47C, 47E, 47F, 48a, 48d, 6, 88, 95, 103, 105A, dz. 5/1, dz. 20/4, dz. 9/70, dz. 9/31, dz. 9/32, dz. 9/33, dz. 9/34, dz. 9/38, dz. 9/64, ul. Bursztynowa, os. Malutkie, os. Sosnowe
16.08 od godz. 9:00 do 9:30


Pawłowo, Woźniki dz. 249/2, Mnichowo 40, 47C, 47E, 47F, 48a, 48d, 6, 88, 95, 103, 105A, dz. 5/1, dz. 20/4, dz. 9/70, dz. 9/31, dz. 9/32, dz. 9/33, dz. 9/34, dz. 9/38, dz. 9/64, ul. Bursztynowa, os. Malutkie, os. Sosnowe
16.08 od godz. 15:30 do 16:00


Pawłowo 1 - 15, dz. 46/15, dz. 46/16, dz. 63/2, dz. 63/5, dz. 137/2
16.08 od godz. 9:00 do 16:00


Kotuń dz. nr 93.
17.08 od godz. 7:30 do 13:00


Lulkowo 21 - 26
17.08 od godz. 8:00 do 14:00


Kąpiel
17.08 od godz. 8:00 do 12:00


Szczytniki Duchowne os. Królewskie 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 18, dz. 176/11, dz. 176/12
18.08 od godz. 7:00 do 13:00


Jankowo Dolne ul. Kołobrzeska, ul. Koszalińska 14,
18.08 od godz. 9:00 do 12:00


Mieleszyn 19A, 35 - 49, 60, dz. 161, dz. 16/8, dz. 16/8, dz. 157/3, dz. 157/9, dz. 157/10, dz. 157/16, dz. 15/1, dz. 21
19.08 od godz. 7:30 do 14:30


Golimowo 2, 6B, Goraniec, Gębarzewko, Pawłowo 54, Kosmowo
19.08 od godz. 8:00 do 13:00


SZCZYTNIKI DUCHOWNE dz. 291/13, dz. 291/14, dz. 291/15, dz. 291/16, dz. 291/17, dz. 291/29
22.08 od godz. 7:30 do 13:00


SZCZYTNIKI DUCHOWNE dz. 65/111, dz. 65/110, dz. 65/92, dz. 65/99
22.08 od godz. 9:00 do 12:00


Lubochnia 1 - 23, 30, dz. 40/13, dz. 40/14, dz. 40/30, dz. 40/10, dz. 40/9, dz. 40/4, dz. 40/5, dz. 40/20, dz. 40/19, dz. 12/7, dz. 12/12, dz. 12/13, dz. 12/14, dz. 12/4, dz. 12/9, dz. 12/7, dz. 12/11, dz. 12/5, dz. 108/4, dz. 103/14, dz. 103/7, dz. 120/1, dz. 106, dz. 103/5, os. Wrzosowe, dz. 70, dz. 96/2, dz. 72/5, dz. 72/6, dz. 72/8, dz. 35/3, dz. 35/10, dz. 82/6, os. Kasztanowe 1 - 8, dz. 17/3, os. Sosnowe 33
24.08 od godz. 6:30 do 13:00


Dębnica 67 - 91, dz. 280/1, dz. 241/3, dz. 271/1
24.08 od godz. 7:30 do 13:00


Rybno Wielkie ul. Brzozowa, ul. Borówkowa, ul. Bukowa 3, 4, 7, 14, 16, dz. 285/1, dz. 272, dz. 271, dz. 270, dz. 269/2,
24.08 od godz. 9:00 do 12:00


Imielno 1 - 7, 27, 29, 30, 30B, 30C, dz. 54, dz. 87/2, dz. 84, dz. 96, dz. 53, Kościół, Plebania
25.08 od godz. 7:00 do 7:30


Imielno 1 - 7, 27, 29, 30, 30B, 30C, dz. 54, dz. 87/2, dz. 84, dz. 96, dz. 53, Kościół, Plebania
25.08 od godz. 13:00 do 13:30


Imielno 30C
25.08 od godz. 7:00 do 13:30


Jarząbkowo 59, 60, 61
25.08 od godz. 7:30 do 13:00


Kłecko ul. Kolonia, ul. Gnieźnieńska 22, dz. 764/4, dz. 764/5
25.08 od godz. 7:30 do 12:30


Gniezno ul. Kazimierza Wielkiego 33 (Szkoła)
30.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wrzesiński

Czeszewo ul. Łąkowa, ul. Słoneczna 33c, 35, 35a, 39, 48 - 68 (Parzyste), dz. 114/8,
16.08 od godz. 7:30 do 12:00


powiat gostyński

Pogorzela: ul. 56 Pułku Piechoty nr 1 do 7 nieparzyste; ul. Armii Poznań nr 1, 1C, 3 do 16, 18, działki nr 289/1, 290, 1570/41, 1731/2; ul. Gostyńska nr 16; ul. Szarych Szeregów działka nr 1789/2.
16.08 od godz. 7:30 do 13:30


Gostyń: ul. Energetyka nr 2A, 3, 4, działki nr 2259/6, 2259/8, 2263/11, nr 3589/2 do 3589/4; ul. Ślusarska - cała.
16.08 od godz. 7:30 do 11:45


gm. Krobia: Kuczynka nr 18, 18A, działki nr 95/7, 99/3, 99/4, 100/1-2, znaki drogowe.
16.08 od godz. 8:30 do 15:00


gm. Krobia: Domachowo nr 82B, 82C, nr 83C, 83D, działki nr 192/6, 192/8, 344/1, 344/2.
16.08 od godz. 11:45 do 16:30


gm. Gostyń: Stary Gostyń nr 24A, działka nr 127/1.
17.08 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Pępowo: Ludwinowo nr 43 do 57, działka nr 138/2, 169/1.
18.08 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Poniec: Zawada nr 1 do 5 (oprócz działki nr 158/4), działka nr 166/2.
19.08 od godz. 7:30 do 14:30


powiat poznański

Pobiedziska ul. Kostrzyńska 4 - 24 (Parzyste)
16.08 od godz. 7:30 do 8:00


Pobiedziska ul. Kostrzyńska 4 - 24 (Parzyste)
16.08 od godz. 13:30 do 14:00


Pobiedziska ul. Kostrzyńska 4, 6, 8, 10, 12
16.08 od godz. 7:30 do 14:00


Komorniki: ul. Wiśniowa 2, 4.
16.08 od godz. 8:30 do 12:30


Gmina Dopiewo miejscowość Dopiewo ul. Wysoka 18, od 20 do 48, działka 112/3
16.08 od godz. 8:30 do 11:30


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Ceradz Kościelny ul. Kalwowska od 7 do 11, 11a, działka 267/1; ul. Więckowicka 4, 16, 20, 24, 30, 31, 32, działka 272/2, 279/2
16.08 od godz. 8:30 do 11:00


Pobiedziska ul. Kostrzyńska dz. 50, dz. 51, dz. 28, dz. 29, dz. 30, dz. 31, dz. 53, dz. 54, dz. 26, dz. 25, dz. 67, dz. 68, dz. 69, dz. 70, dz. 55, dz. 71, dz. 72, dz. 56, dz. 57, dz. 58, dz. 59, dz. 105, dz. 106, dz. 87, dz. 88, dz. 102, dz. 103, dz. 104, dz. 101, dz. 100, dz. 81, dz. 82, dz. 94, dz. 95
16.08 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejsce Ceradz Kościelny ul. Więckowicka od 1 do 7, nieparzyste od 9 do 15, 19, 23, 23a, działki 171/3, 171/4
16.08 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Buk miejscowość Dobieżyn ul. Bukowska 3, 3a, 5, od 7 do 11, parzyste od 12 do 26, 33, 34, 48, 53, działki 41/3, 47/1, 47/2, 48/3, 57, 275/7, 275/11, 275/14; cała ul. Wichrowa
16.08 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Dopiewo miejscowość Palędzie ul. Olszynowa od 18 do 34, działki 215/1; ul. Komornicka 3, 67, 69, 71, działki 169/1, 169/2, 169/3, 169/4, 169/5, 177/17; ul. Nowa 21a, 34, od 59 do 100, działki 163/1, 194/4, 196/1
17.08 od godz. 8:00 do 14:00


Przeźmierowo: ul. Majowa od 2 do 12 parzyste, 50, plac budowy.
17.08 od godz. 8:30 do 14:30


Plewiska: ul. Rzemieślnicza od 21 do 55, ul. Zbożowa, ul. Fabianowska od 68 do 80 parzyste, 86, 90, 96.
17.08 od godz. 8:30 do 13:30


Kostrzyn ul. Piasta 1a, 8
17.08 od godz. 9:00 do 14:00


Pobiedziska dz. 2/2, dz. 2/4, dz. 2/5, ul. Kostrzyńska 33, 39, dz. 18/31/33, ul. Klasztorna, ul. Półwiejska 1 - 9, 13, 15, 12 - 28, 32 (Parzyste), dz. 2/1, dz. 2/2, dz. 2/3, dz. 2/4, dz. 2/5, dz. 7/1, dz. 36/2, dz. 38/9, dz. 38/10, ul. Czerniejewska 20, 38, Polska Wieś 1, 13A, dz. 38/9, dz. 38/10
18.08 od godz. 8:00 do 13:00


Promienko ul. Wiśniowa dz. 109/5
18.08 od godz. 8:00 do 14:00


Wiry: ul. Poranna 5, dz. 757/116, dz. 757/119.
18.08 od godz. 8:30 do 13:30


Gmina Buk miejscowość Wielka Wieś ul. Bohaterów Bukowskich parzyste od 160 do 198
18.08 od godz. 8:30 do 10:00


Gmina Buk miejscowość Wielka Wieś ul. Bohaterów Bukowskich parzyste od 160 do 198
18.08 od godz. 16:30 do 18:00


Jasin: ul. Sołecka od 20 do 44 parzyste, dz. 86/12, ul. Rutkowskiego 36.
19.08 od godz. 8:00 do 12:00


Wiry: ul. Poranna, ul. Południowa 1, 6, 8, ul. Podgórna od 4 do 16 parzyste, 55, 55A, 54A, 58, 59, ul. Poznańska od 2 do 10 parzyste, 48, 50, 52A, 54A, 58, 58B-C, ul. Odskok.
19.08 od godz. 8:00 do 15:00


Wiry: ul. Zespołowa, ul. Łęczycka od 61 do 139 nieparzyste, od 82 do 142 parzyste, ul. Komornicka od 175 do 187 nieparzyste, od 176 do 192 parzyste.
19.08 od godz. 8:00 do 15:00


Kiekrz: ul. Górska, ul. Parkowa, ul. Ostra, ul. Żeglarska, ul. Zaciszna, ul. Sosnowa, ul. Sadowa, ul. Kierska 2, 4, od 3 do 25 nieparzyste, ul. Kręta od 42 do 56, ul. Boczna, ul. Prosta.
19.08 od godz. 8:30 do 11:00


Jerzykowo ul. Na Wzgórzu 17, 19, 21, 23, 25, 30, 28, 26, dz. 102/13, ul. Stroma dz. 100
19.08 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Dopiewo miejscowość Palędzie ul. Nowa nieparzyste od 67 do 79, od 80 do 86, 88, 92, 98, 100, działki 196/1, 293
19.08 od godz. 9:00 do 15:00


Gwiazdowo ul. Łucji, ul. Łukasza, ul. Marii Magdaleny, ul. Michała, ul. Piotra, ul. Tomasza, Tarnowo dz. 43/2, Kostrzyn ul. Brzechwy, ul. Tuwima, ul. Mickiewicza 30/A, 32, 34, 56, 58, 61, 61I, 64, 65, 67, 69, 71, dz. 63/8, dz. 65, dz. 63/1, dz. 2313, dz. 2314, dz. 2312, dz. 23/21, dz. 68/4, dz. 68/1, dz. 68/3, dz. 71/1, dz. 2291, dz. 2296, dz. 2299, dz. 2294, dz. 2292, dz. 75/1, dz. 75/5, dz. 75/3, dz. 75/4
19.08 od godz. 10:00 do 13:00


Gmina Stęszew miejscowość Strykowo cała ul. Gołębia
22.08 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Buk miejscowość Pawłówko od 3 do 6, 10, 11, 14, 15
23.08 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Rokietnica miejscowość Mrowino 1, 2, 3
23.08 od godz. 8:00 do 14:00


Kiekrz: ul. Górska, ul. Parkowa, ul. Ostra, ul. Żeglarska, ul. Zaciszna, ul. Sosnowa, ul. Sadowa, ul. Kierska 2, 4, od 3 do 25 nieparzyste, ul. Kręta od 42 do 56, ul. Boczna, ul. Prosta.
23.08 od godz. 8:30 do 11:00


Komorniki: ul. Maciejkowa 9, 9A, 11, 11A, ul. Jagodowa od 11 do 19 nieparzyste, od 12 do 14 parzyste.
23.08 od godz. 8:30 do 13:30


Dębogóra: ul. Dąbrówki od 1 do 9.
23.08 od godz. 8:30 do 12:00


Rakownia 26, dz. 111/1, ul. Dolna 10 - 20, 23, 24, dz. 98/6, dz. 34/6, dz. 112
23.08 od godz. 8:30 do 14:30


Uzarzewo: ul. Kalinowa.
24.08 od godz. 8:30 do 12:00


Pobiedziska ul. Brzozowa 61, 63, 65, 67, 69, 56, 58
24.08 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Komorniki miejscowość Szreniawa cała ul. Topazowa
24.08 od godz. 10:00 do 14:00


Kiekrz: ul. Ogrodowa, ul. Sadowa, ul. Kierska od 3 do 41 nieparzyste, 41B, dz. 258/2 (plac budowy), ul. Ostra od 1 do 7 nieparzyste, plac budowy, ul. Żeglarska 1A.
25.08 od godz. 8:30 do 14:30


Plewiska: ul. Zachodnia od 7 do 15 nieparzyste, 10, ul. Cicha od 24 do 50 parzyste.
25.08 od godz. 8:30 do 13:30


Gmina Dopiewo miejscowość Konarzewo ul. Poznańska 19, działki 541/7, 542/11
25.08 od godz. 9:00 do 12:00


Luboń: ul. Cieszkowskiego, ul. Skargi, ul. Dworcowa 2, ul. Dworcowa dz. 71/2, ul. Okrzei 34.
25.08 od godz. 9:30 do 14:00


Gmina Stęszew miejscowość Sapowice ul. Jagodowa działka 141/8; ul. Malinowa działka 141/25; ul. Turkusowa działki 139, 141/14, 141/21
25.08 od godz. 12:00 do 15:00


Gmina Komorniki miejscowość Rosnówko ul. Rosnowiecka 42a, 46, 50, działki 146/3, 146/7, 146/8; cała ul. Jaskółcza, Sowia; miejscowość Chomęcice ul. Rosnowiecka działki 146/3, 146/7, 263/5, 263/6, 263/7, 263/8, 263/9, 263/10, 264/7, 264/12, 264/16; cała ul. Sowia
26.08 od godz. 8:00 do 16:00


Komorniki: ul. Młyńska 105A-E.
26.08 od godz. 8:30 do 13:30


Luboń: ul. Długa od 3 do 51 nieparzyste, 53A, od 4 do 42 parzyste bez 24.
6.09 od godz. 7:30 do 14:00


powiat wągrowiecki

Runowo dz. nr 70/5, 70/6.
16.08 od godz. 8:00 do 14:00


Gołańcz ul. Smolary 18A, 21, 34, ul. Osada 7-11, ul. Hutten-Czapskich, ul. Kowalskiego 10, 12, 15.
17.08 od godz. 9:00 do 13:00


Gołańcz ul. Klasztorna dz. nr 739/2.
18.08 od godz. 9:00 do 13:00


Żelice 3-25, 69-81, dz. nr 19, 46/1, 48/3, 141/8, szkoła, miejscowość Albertynowo, miejscowość Józefowo.
18.08 od godz. 10:00 do 12:30


Gołańcz ul. Walki Młodych 24, 26, 28A, 30, 32, 34, 35A, 35B, 36, 40, 40A, dz. nr 451/1, F.P.U. Sara, Internat, kiosk, szkoła.
19.08 od godz. 9:00 do 11:00


powiat kościański

Kościan: ul. Gostyńska nr 41, PH ALFA.
16.08 od godz. 8:00 do 14:30


Kościan: ul. Szkolna nr 29, 30, 31, 49.
17.08 od godz. 12:00 do 17:00


gm. Kościan: Nowy Lubosz ul. Kwiatowa nr 6, 8, 12, działki nr 178/1 do 178/6.
19.08 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Krzywiń: Żelazno działki nr 181/63, 181/64.
19.08 od godz. 9:00 do 15:00


powiat leszczyński

gm. Rydzyna: Tarnowa Łąka ul. Leśna nr 4, działka nr 522/3.
16.08 od godz. 8:00 do 10:00


Szewce ul. Akacjowa, ul. Orzechowa, ul. Lipowa 1, ul. Szewska 1 - 5, ul. Topolowa 12, 13, 14, 15, ul. Tulecka 1, 3
17.08 od godz. 7:30 do 13:00


gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Czereśniowa - cała; ul. Morelowa nr 7 do 19 nieparzyste; ul. Wiśniowa nr 33, 35, 37, działki nr 334/27 do 334/29.
17.08 od godz. 11:00 do 17:00


gm. Krzemieniewo: Drobnin nr 2, 4 do 34B, Zespół Szkół, działki nr 64, 138/5, 106, 200.
18.08 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Krzemieniewo: Drobnin nr 1, nr 35 do 47, działki nr 221, nr nr 297 gospodarstwo rolne OHZ Garzyn, 299/1, 299/3, hydrofornia, 309, 313, DEBON. Krzemieniewo: ul. Sportowa nr 94, 117 (działka nr 150), 118, działka nr 128/2; ul. Spółdzielcza nr 116, 120, 129, działki nr 3/4, 118/16, 531/7; ul. Wiejska nr 174, nr 176 do 220, 222, 223, 226, 230, Zakład Stolarski Ratajczak.
18.08 od godz. 8:00 do 12:30


Zimin, Krerowo, Śródka 66, 67
19.08 od godz. 9:00 do 9:30


Święciechowa ul. Leszczyńska nr 41G, 41K, 41L, 41M, 41R, 41T, 45G, 45H, 45J, działki nr 335/4, 335/5 do 335/13, 337/2, 338/8, 338/9.
19.08 od godz. 9:00 do 13:30


powiat szamotulski

Gmina Obrzycko miejscowość Obrzycka ul. Wroniecka 7
16.08 od godz. 8:30 do 17:00


Gmina Duszniki miejscowość Duszniki ul. Chełmińska 25, 25b, 27, 29, 31, od 33 do 44, działka 139/1, cała ul. Radosna; miejscowość Niewierz ul. Zielona 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, działka 353/1, ul. Parkowa 14, nieparzyste od 3 do 15, działka 328/3 ; miejscowość Podrzewie ul. Wybudowanie 18,16, 20, 22, 24, 26; cała miejscowość Chełminko
16.08 od godz. 9:00 do 11:00


Gmina Kaźmierz miejsce Kaźmierz ul. Bolesława Bolesława Prusa od 1a do 4; ul. Elizy Orzeszkowej 1, 2, 5, 7, 9, 11, działka 307/7, 320; ul. Stefana Żeromskiego 3, 4, 5; ul. Szamotulska od 2 do 20, 26, działka 291/9, 22B "Trafik"; ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 2, działka 307/10; ul. Żeromskiego 1, 1a, 2; ul. Jana Pawła II 17, 19, 24, 26
17.08 od godz. 8:30 do 11:00


Gmina Ostroróg miejscowość Bobulczyn 14
17.08 od godz. 9:00 do 15:00


Gmina Kaźmierz miejscowość Kaźmierz ul. Jaworowa 1, 2, 3; ul. Modrzewiowa 4, 6, 7, 9, 10, 13, 14, 14a, 15; ul. Szamotulska parzyste od 46 do 72; ul. Jodłowa 1, 1b, 3, 4
17.08 od godz. 10:00 do 13:30


Gmina Duszniki miejscowość Sędzinko ul. Klonowa 6,działka 517/12, ul. Brzozowa wszystkie numery nieparzyste; cała ul. Bukowska, Wilkowska, Piłkarska, Olimpijska, Sportowa, Spokojna, Wiśniowa, Szkolna, Wspólna, Polna, Sokólskich, Rzeczna ; MOP Sędzinko, stacje paliw ORLEN Miejscowość Sędziny ul. Czereśniowa Cała miejscowość Zalesie
18.08 od godz. 8:30 do 10:00


Gmina Duszniki miejscowość Sędzinko ul. Klonowa 6,działka 517/12, ul. Brzozowa wszystkie numery nieparzyste; cała ul. Bukowska, Wilkowska, Piłkarska, Olimpijska, Sportowa, Spokojna, Wiśniowa, Szkolna, Wspólna, Polna, Sokólskich, Rzeczna ; MOP Sędzinko, stacje paliw ORLEN Miejscowość Sędziny ul. Czereśniowa Cała miejscowość Zalesie
18.08 od godz. 16:30 do 18:00


Gmina Szamotuły miejscowość Gałowo ul. Szamotulska 2, 4, 6, 8, nieparzyste od 19 do 33, 37, dzialki 154/9, 154/10, 304/1
19.08 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Pniewy miejscowości Rudka od nr 7 do nr 12, działki nr 39/6, 39/7, 39/8, 39/11, 39/13, 39/15, 110/5, 295/2, 295/8, 295/9, Świetlica, OSP. miejscowości Karmin działka nr 24/47, 24/56, 39/4, 39/8, 39/11, 39/13, 39/15. miejscowości Psarce nr 5a, 5b, 5c, działki nr 295/1, 295/3, 295/8, 295/9.
19.08 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Szamotuły miejscowość Gąsawy ul. Słoneczna 36, działki 57/6, 57/7
22.08 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Duszniki miejscowość Grzebienisko ul. Miodowa 12, 14; ul. Szamotulska 12, 14, 16
22.08 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Duszniki miejscowość Grzebienisko ul. Miodowa 1, 1c, 5, 10, 10a, działka 13/4, 13/6, 135
22.08 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Duszniki miejscowość Grzebienisko ul. Polna 1, 2; ul. Wierzbowa 1; ul. Poznańska 10; ul. Lipowa 25
23.08 od godz. 9:00 do 15:00


Gmina Duszniki miejscowość Kunowo 44b, działki 144/2, 147/10; miejscowość Sarbia 24, 25
24.08 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Duszniki miejscowość Duszniki ul. Bukowska 4, od 6 do 21, działka 637, 639/4
25.08 od godz. 8:00 do 15:00


powiat kolski

Gmina Suchy Las miejscowość Złotniki ul. Łagiewnicka 2, 11, 13, 15, 19a, 21, działka 276/15; ul. Obornicka 1
16.08 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Suchy Las miejscowości Golęczewo ul. Lazurowa. ul. Błękitna nr 1, 3, 10, działki nr 227/3, 234/5, 245/19. ul. Stawna nr 15, 16, 19, 23, 25, działki nr 227/3, 226/3, 228/8, 233/2. ul. Wodna nr 17, działka nr 233/4. ul. Boczna działki nr 281/3, 281/4, 283/4, Holbud.
19.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat grodziski

Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski ul. Nowy Świat 39a, 43; cała ul. Działkowa
16.08 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice Wieś nr 15g, 15h, działki nr 321/13, 321/23.
17.08 od godz. 8:00 do 13:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski działka 3547/9; cała ul. Prosta
18.08 od godz. 10:00 do 15:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Środkowa nr 69, 83, 88, 90, 91, 93, 95, od nr 97 do nr 101, nr 103, 105, 107, 110, 112, 118, 124, 126, 130, działki nr 3529, 3543/1, 3544/1. ul. Krańcowa nr 2, 3, 4,6. ul. Kobylnicka nr 30, działka nr 4131/5. miejscowości Kobylniki nr 43, 44, 62, 63, 64. miejscowości Zdrój działki nr 203/3, 203/4, 203/5.
23.08 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice nr 74, 76, działki nr 226/16, 226/18, 226/20, od 226/24 do 226/27.
29.08 od godz. 9:00 do 13:00


powiat śremski

Ługi 39 - 60, dz. 452/7, Mchy 77
16.08 od godz. 9:00 do 12:00


powiat jarociński

gm. Góra: Stara Góra nr 4C, 4E, 4H, działki nr 375/1 do 375/4, nr 375/8 do 375/14, nr 380.
16.08 od godz. 11:00 do 14:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

miejscowość Gębiczyn.
17.08 od godz. 7:00 do 8:30


miejscowość Gębiczyn.
17.08 od godz. 13:30 do 15:00


Gębiczyn 45, 47, 49, dz. nr 11/4, 13/4.
17.08 od godz. 7:00 do 15:00


Rychlik 3B, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 36, 49, 49A, 50, 50S, 51, 53, 53A, 54, 55, 56, dz. nr 165/1, 443/1 TP, 445/3, 526/1, Kościół.
17.08 od godz. 9:00 do 10:00


Dziembowo 4, 4A, 5, dz. nr 164/6, 166/2.
17.08 od godz. 9:00 do 12:00


Gębiczyn 45, 47, 49, dz. nr 11/4, 13/4.
18.08 od godz. 8:00 do 14:00


Śmieszkowo ul. Wrzosowa, ul. Jaśminowa, ul. Działkowa 13, 17, dz. nr 121/24, 121/26.
18.08 od godz. 9:00 do 13:00


Kuźniczka 1, 2, 3, 4, dz. 40/1, 42/2, 42/3.
19.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat obornicki

Połajewice 1, 2, 3, stara szkoła, Radom 22, 23.
17.08 od godz. 7:00 do 8:30


Połajewice 1, 2, 3, stara szkoła, Radom 22, 23.
17.08 od godz. 13:30 do 15:00


Połajewice 19, dz. nr 5/6.
17.08 od godz. 7:00 do 15:00


gm. Oborniki miejscowości Sławienko. miejscowości Niemieczkowo od nr 1 do nr 17, działki nr 21, 29/8, 29/14, 126/1, 158, Koło łowieckie nr 52 Szarak. miejscowości Chrustowo 1, 23a, 23b, 23c, 23e.
17.08 od godz. 8:00 do 17:00


Rogoźno ul. Wąska 18, dz. nr 1676/10, 1677/3.
17.08 od godz. 9:00 do 18:00


Połajewice 19, dz. nr 5/6.
18.08 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. Łukowska nr 4, 6, 8, od nr 10 do nr 14a, nr 16, 17, działki nr 898/21, 899/4, 900, 930/5, 930/6, 932/3, 933/2, Termo Krym, Płyty Warstwowe A. Kłosowicz, Jasopels, Ratownictwo Medyczne, Alpakon, Stal Met, Elektro Tel, Tor Motokrossowy, Domki Rekreacyjne, Ogródki Działkowej .
18.08 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Oborniki miejscowości Bogdanowo działki od nr 58/3 do nr 58/11.
18.08 od godz. 9:00 do 14:00


Ryczywół ul. Czarnkowska, przepompownia, hydrofornia, szkoła, ul. Chodzieska, Plac 1 maja.
22.08 od godz. 7:30 do 9:00


Ryczywół ul. Czarnkowska, przepompownia, hydrofornia, szkoła, ul. Chodzieska, Plac 1 maja.
22.08 od godz. 13:30 do 15:00


powiat pilski

miejscowość Miasteczko-Huby, Kocewo, Brzostowice.
17.08 od godz. 8:00 do 14:00


Jabłonowo os. Słoneczne 24.
17.08 od godz. 16:00 do 19:00


powiat chodzieski

Rataje ul. Chabrowa dz. nr 323/7.
17.08 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowość Nowe Brzeźno, miejscowość Popielno.
18.08 od godz. 10:00 do 12:30


Chodzież ul. Marii Konopnickiej dz. nr 3501/5.
19.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat rawicki

gm. Bojanowo: Golina Wielka nr 38 do 45A, działki nr 340, 348; Golinka, Gierłachowo, Wydartowo Drugie - całe miejscowości.
17.08 od godz. 8:00 do 9:30


gm. Bojanowo: Golina Wielka nr 38 do 45A, działki nr 340, 348; Golinka, Gierłachowo, Wydartowo Drugie - całe miejscowości.
17.08 od godz. 15:00 do 17:00


gm. Rawicz: Dąbrówka - cała miejscowość.
17.08 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Bojanowo: Gołaszyn nr 1, 1A, nr 2 do 4B, nr 6B, nr 100A do 109, działki nr 617/1, 621/3, 626/1, 637/3, 1131/4.
17.08 od godz. 8:30 do 11:30


Miejska Górka: ul. Kobylińska nr 16 do 50 parzyste (oprócz nr 40), nr 31; ul. Polna nr 1.
17.08 od godz. 11:30 do 14:30


gm. Rawicz: Sierakowo ul. Czeladnicza nr 16A do 16H, działka 506/3.
18.08 od godz. 8:00 do 13:00


Rawicz ul. Radosna działki nr 1120/37 do 41, 1120/56, 1120/57, 1120/60.
19.08 od godz. 10:00 do 12:00


powiat średzki

Orzeszkowo, Dominowo ul. Akacjowa 5, 7, 8, ul. Centralna 28, 25, 24, ul. Czereśniowa, ul. Leśna, ul. Pogodna, ul. Polna PRZEPOMPOWNIA ŚCIEKÓW, ul. Rzemieślnicza LOKAL NIEMIESZKALNY, ul. Sosnowa 4, 7, 8, 11, ul. Sportowa, ul. Średzka 4, ul. Topolowa,
18.08 od godz. 7:30 do 12:30


Połażejewo 1 - 13, dz. 87/2, dz. 93
22.08 od godz. 7:30 do 12:00


powiat krotoszyński

gm. Kobylin: Ludwinowo nr 23 do 42, działka nr 45/3, 52, 169/1, 117/1.
19.08 od godz. 8:00 do 12:00


powiat nowotomyski

Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Stary Tomyśl ul. Czerwcowa 5, 8, 9, 18, działki 775/11, 775/12, 775/20
22.08 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Boruja Nowa 1, 1a, 37, 37a, 38, 39, działki 95/1, 98/5, 98/20
23.08 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Paproć 71, 72, 73, 73a, 119, działki 164/3, 184/15 184/18, 187/1, 301/7
23.08 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Opalenica miejscowość Troszczyn ul. Strumykowa od 28 do 31, 32a, działka 409/1
24.08 od godz. 8:00 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

miejsce #13

DUKA

ARTDECO KIELISZEK 7,6 x7,0x22,0CM

29,99 zł19,90 zł-34%
Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Jak żołnierz dawca ratuje ludzkie życie

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie