2 z 4
BRAMKARZ I OBROŃCY...

Glasgow Rangers - Lech Poznań 1:0. Oceniamy piłkarzy Kolejorza. Zabrakło sił i koncentracji

BRAMKARZ I OBROŃCY
FILIP BEDNAREK 6

Wszyscy spodziewali się, że bramkarz Lecha od pierwszej połowy będzie w sporych opałach. Tymczasem nie miał on zbyt wiele pracy w I połowie, bo dobrze grali jego koledzy z obrony. Jedyny celny strzał padł więc jego łupem.

ALAN CZERWIŃSKI 5
Jego stroną przechodziło więcej akcji niż po drugiej stronie boiska. Fajnie to wyglądało jak obrońca Lecha rozpędzał się i biegł do linii końcowej, ale czasami zapominał, że szkoccy obrońcy są szybsi od tych w naszej lidze.

THOMAS ROGNE 4
Norweg miał świetny początek, tak jakby chciał pokazać, że swego czasu grał w Celtiku i też nie miał kompleksów wobec odwiecznego rywala z Ibrox Park. Potem jednak w jego grze pojawiły się błędy. Raz źle stoper Lecha obliczył lot piłki, a innym razem zaliczył najgorszy przerzut w meczu. Przy bramce Morelosa był wyraźnie spóźniony.