3 z 5
Mateusz Kupczak 4 (grał do 59 minuty)...

Górnik Zabrze - Warta Poznań 2:0. Sezon już się skończył? Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy Zielonych

Pomocnicy

Mateusz Kupczak 4 (grał do 59 minuty)
Początek miał niezły, ale w miarę upływu minut, gasł w oczach. Na plus naprawił błąd Szmyta, ale powinien uaktywnić się po przerwie, a tego nie widzieliśmy

Stefan Savić 3 (grał do 59 minuty)
Miał niezłe pierwsze 30 minut, ale w sumie był bezproduktywny. Górnik nie grał na jakimś magicznym poziomie, podobnie jak jego obrońcy, a Savić niewiele wykreował

Miguel Luis 3 (grał do 59 minuty)
Miał jedną dobrą sytuację pod koniec pierwszej części, ale strzelił z woleja wysoko nad bramką. Zanotował słaby występ, bo nie tylko zwalniał akcje Zielonych, ale też odpuścił krycie Damiana Rasaka przy golu dla Górnika

Kajetan Szmyt 5
Miał kilka przebłysków, ale swoich akcji nie potrafił wykończyć. Na początku meczu minął zwodem Borisa Sekulicia, a następnie pociął piłkę w kierunku dalszego słupka. Gdyby to zrobił lepiej, mógł paść gol. Na tle swoich kolegów, którzy grali słabo, jeden z jaśniejszych punktów