Judo: Srebrny medal mistrzostw Polski dla Malwiny Kobus z Poznania

ŁOS
Malwina Kobus ze srebrnym medalem (na zdjęciu z lewej)
Malwina Kobus ze srebrnym medalem (na zdjęciu z lewej) FOT. ARCHIWUM MALWINA KOBUS
Kolejny sukces judoczek z OŚ AZS Poznań. Po złotym medalu Kamili Busse w kategorii juniorek, tym razem Malwina Kobus została wicemistrzynią Polski młodziczek. Zawody rozegrane zostały w Krakowie.

Wychowanka trenera Dariusza Kubea w drodze do finału pokonała przez ippon dwie zawodniczki. W finale przegrała z bardziej doświadczoną rywalką. Reprezentantki OŚ AZS Poznań w zeszłym roku wywalczyły dwa medale indywidualne mistrzostw Polski juniorek młodszych (srebro Kamila Busse i brąz Angelika Sziwa).