sportowy24
    Kalendarz imprez sportowych w Wielkopolsce (16-18 listopada)

    Kalendarz imprez sportowych w Wielkopolsce (16-18 listopada)

    Radosław Patroniak, Krzysztof Maciejewski, Marek Lubawiński

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    W sobotę do hali UAM na Morasku wrócą nie tylko futsalowe emocje, ale również kibice poznańskich akademiczek

    W sobotę do hali UAM na Morasku wrócą nie tylko futsalowe emocje, ale również kibice poznańskich akademiczek ©Fot. Archiwum AZS UAM Poznań

    Najbliższy weekend nie będzie może obfitował w sportowe hity, ale nie zabraknie na pewno ciekawych meczów zwłaszcza w rywalizacji halowej. Do tej ostatniej na pewno można zaliczyć koszykarski pojedynek w Ostrowie między BM Slam Stal a Polpharmą Starogard (niedziela, godz. 12.40) i siatkarskie starcie w LSK między Energą MKS Kalisz a drużyną Volley Wrocław (sobota, godz. 14). W Poznaniu warto się wybrać na pasjonująco zapowiadającą się inaugurację ekstraligi futsalistek. W hali na Morasku AZS UAM zmierzy się z AZS Uniwersytetem Warszawskim w sobotę o godz. 18.
    W sobotę do hali UAM na Morasku wrócą nie tylko futsalowe emocje, ale również kibice poznańskich akademiczek

    W sobotę do hali UAM na Morasku wrócą nie tylko futsalowe emocje, ale również kibice poznańskich akademiczek ©Fot. Archiwum AZS UAM Poznań

    PIŁKA NOŻNA
    Polonia Poznań – Mitech Żywiec, ekstraliga kobiet, niedziela, godz. 12. Boisko MOS przy ul. Gdańskiej 1 w Poznaniu.
    Jarota Jarocin – Górnik Konin, III liga (grupa II), sobota, godz. 13.30. Stadion przy ul. Sportowej w Jarocinie.
    Mieszko Gniezno – KP Starogard Gdański, III liga (grupa II), sobota, godz. 13.30 Stadion przy ul. Strumykowej w Gnieźnie.

    IV LIGA WIELKOPOLSKA
    18. kolejka, sobota (wszystkie mecze, godz.
    13): Unia Swarzędz – Obra Kościan, Nielba Wągrowiec – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, Victoria Września – Lubuszanin Trzcianka, Olimpia Koło – Tarnovia Tarnowo Podgórne, Polonia 1912 Leszno – Kotwica Kórnik, Sokół Pniewy – Pogoń Nowe Skalmierzyce, Orkan Śmiłowo – Polonia Kępno, KS Opatówek – Krobianka Krobia, Zjednoczeni Trzemeszno – LKS Gołuchów, Centra Ostrów Wielkopolski – Warta Międzychód.
    Lech Poznań – Warta Poznań, Centralna Liga Juniorów U17, sobota, godz. 12. Boisko w Popowie koło Wronek.

    FUTSAL
    AZS UAM Poznań – AZS Uniwersytet Warszawski, ekstraliga kobiet, sobota, godz.18. Hala przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu.
    Red Dragons Pniewy – AZS UG Gdańsk, ekstraklasa mężczyzn, niedziela, godz. 18. Hala przy ul. Wolności w Pniewach.
    Futsal Oborniki – Futsal Leszno, I liga mężczyzn (grupa północna), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.

    PIŁKA RĘCZNA
    KS AP Poznań – MKS Dwójka Łomża, I liga kobiet (grupa A), sobota, godz. 15.30. Hala C POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.
    MKS PR Gniezno – SKF KPR Sparta Oborniki, I liga kobiet (grupa A), niedziela, godz. 17. Hala przy ul. Sportowej w Gnieźnie.
    UKS Pantery Dopiewo – UKS Morski Sianów, II liga kobiet (grupa 1), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Polnej w Dopiewie.
    Polonia Kępno – Energa Politechnika II Koszalin, II liga kobiet (grupa 1), niedziela, godz. 14. Hala przy ul. Sportowej w Kępnie.
    KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Forza Wrocław, I liga mężczyzn, grupa B), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim.
    Nielba Wągrowiec – Jurand Ciechanów, I liga mężczyzn (grupa A), niedziela, godz. 15. Hala przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
    Lider Swarzędz – Zew Świebodzin, II liga mężczyzn (grupa 1), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Jana Heweliusza w Swarzędzu-Zalasewie.

    KOSZYKÓWKA
    Tęcza Leszno – Enea AZS AJP III Gorzów Wielkopolski, I liga kobiet (grupa B), niedziela, godz. 18. Hala przy Alejach Jana Pawła II w Lesznie.
    Enea AZS II Poznań – KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec, I liga kobiet (grupa B), niedziela, godz. 18.15. Hala A POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.
    BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Polpharma Starogard Gdański, Energa Basket Liga (ekstraklasa koszykarzy), niedziela, godz. 12.40. Hala przy ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim.
    Jamalex Polonia 1912 Leszno – WKK Wrocław, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy Alejach Jana Pawła II w Lesznie.
    Biofarm Basket II Suchy Las – Sklep Polski MKK Gniezno, II liga mężczyzn (grupa A), niedziela, godz. 14. Hala CityZEN przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
    BC Obra Kościan – Weegree AZS Politechnika Opolska, II liga mężczyzn (grupa D), piątek, godz. 30. Hala przy ul. Wielichowskiej w Kościanie.

    SIATKÓWKA
    Energa MKS Kalisz – Volley Wrocław, Liga Siatkówki Kobiet (ekstraklasa siatkarek), sobota, godz. 14. Hala przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Kaliszu.
    Amber Kalisz – Częstochowianka Częstochowa, II liga kobiet (grupa III), sobota, godz. 14. Hala lekkoatletyczna przy ul. Łódzkiej 19 w Kaliszu.
    SPS Konspol Słupca – Czarni Rząśnia, II liga mężczyzn (grupa III), sobota, godz.17. Hala przy ul. Kopernika w Słupcy.
    LUKS Wilki Wilczyn – Bzura Ozorków, II liga mężczyzn (grupa III), sobota, godz. 20. Hala przy ul. Strzelińskiej w Wilczynie.

    PŁYWANIE
    22. międzynarodowy mityng niesłyszących im. Józefa Sikorskiego, sobota, godz. 13, niedziela, godz.9. Termy Maltańskie przy ul. Termalnej w Poznaniu.

    Chcesz skontaktować się z autorem informacji? r.patroniak@glos.com

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl