MKTG SR - pasek na kartach artykułów
2 z 4
Filip Bednarek 5...

Lech Poznań - Korona Kielce 3:2. Rezerwowy bohaterem! Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy Kolejorza

Bramkarz i obrońcy

Filip Bednarek 5
Kiedy Zapytkowski dokonywał w pierwszej części "cudów" w bramce, on się solidnie wynudził. Był przy piłce tylko wtedy kiedy podawali mu ją koledzy z obrony. Miał szansę wykazać się przy rzucie karnym, lecz choć przy strzale Łukowskiego wyciągnął się jak struna, nie dosięgnął piłki. Drugiego karnego powinien obronić, ale piłka przeleciała mu pod ręką. Gdy zrobiło się nerwowo, uratowały go dwa słupki.

Joel Pereira 5 (grał do 74 minuty)
W pierwszej połowie jego dośrodkowania nie miały takiej jakości, do której nas przyzwyczaił. Często był przy piłce, ale podejmował złe decyzje.

Alan Czerwiński 6
W tym meczu grał na dwóch pozycjach. Najpierw na środku obrony, potem na jej prawej stronie. Gdy nie było zagrożenia, grał pewnie. Duży plus to asysta przy golu Szymczaka.

Filip Dagerstal 4
Podobnie jak cała obrona Lecha w pewnym momencie stracił pewność siebie i zaczął się gubić. Bardzo nierówny występ.

Pedro Rebocho 5
W pierwszej połowie jego dośrodkowania nie były dobre. Ale popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu, które z największym trudem obronił Zapytkowski. Zaliczył asystę przy golu Amarala.