4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
NAPASTNIK I ZMIENNICY...

Lech Poznań – Legia Warszawa 2:1. Koncert poznańskich wychowanków dał Kolejorzowi komplet punktów. Oceniamy piłkarzy Dariusza Żurawia

NAPASTNIK I ZMIENNICY
TIMUR ŻAMALETDINOW 7
Trzeci mecz Rosjanina w pierwszym składzie Lecha i trzeci z Legią. Był pod grą i pokazywał się partnerom do podań. Bardzo dobry mecz Rosjanina, ale w drugiej połowie kompletnie zgasł. Wręcz można napisać, że w pierwszej połowie nie było widać absencji Gykajera. Trener słusznie zdjął go w 83. minucie.

Grali także:
ROBERT GUMNY (grał od 70. minuty) 5
Trener pechowo go wprowadził przy defensywnym stałym fragmencie gry, z którego padła bramka. Wszedł, by zabezpieczyć prawą flankę i grał przed Bohdanem Butko.

FILIP MARCHWIŃSKI (grał od 72. minuty) 5
Nie błysnął niczym szczególnym. Był nieco schowany za zawodnikami Legii, a powinien w końcówce brać więcej ciężaru gry na siebie.

FILIP SZYMCZAK (grał od 83. minuty)
Doczekał się swojego wejścia, ale grał za krótko, żeby ocenić.

* Lech Poznań - Legia Warszawa 2:1. Popis wychowanków Kolejorza, którzy nie pozwolili, by Legia świętowała tytuł w Poznaniu!

Energylandia się rozrasta. Ma być trzy razy większa!