2 z 5
Filip Bednarek 5...

Lech Poznań - Miedź Legnica 1:0. Wreszcie zwycięstwo! Zobacz, jak oceniliśmy lechitów

Bramkarz i obrońcy

Filip Bednarek 5
Nie miał zbyt dużo pracy, bo choć goście stworzyli sobie wiele sytuacji, nie mieli najlepiej ustawionych celowników jak Kobacki w 13 min. czy Angelo Henriquez w 76 minucie. Musiał być cały czas skoncentrowany i to na pewno pomogło mu zachować czyste konto

Joel Pereira 5
Nie był to najlepszy mecz Portugalczyka. Brakowało przede wszystkim jego dobrych podań w pole karne. Nie był w niedzielę dokładny. Zdarza się. Dobrze, że w obronie nie zaliczył większych wpadek

Antonio Milić 6 (grał do 82 minuty)
Zaliczył asystę drugiego stopnia przy golu Ishaka, gdy w polu karnym wygrał pojedynek główkowy. W obronie sporo się napracował, bo ustawiony ultraofensywnie Kolejorz przez ponad 70 minut grał praktycznie bez defensywnego pomocnika, co pozwalało gościom wykorzystywac wolne miejsce i groźnie kontratakować. Kilka jego przechwytów i interwencji był bardzo dobrych. Nie ustrzegł się jednak też błędów

Filip Dagerstal 6
Asystował przy golu Ishaka podając przytomnie wzdłuż linii. W obronie podobnie jak Milić, miał kilka świetnych interwencji, ale nie raz też dał się ograć.