MKTG SR - pasek na kartach artykułów
4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
DAWID KOWNACKI 5...

Lech Poznań nie był gorszy, a przegrywa z Lechią Gdańsk 0:1. Kolejorz traci pozycję lidera. Oceniamy piłkarzy Macieja Skorży

NAPASTNICY I ZMIENNICY

DAWID KOWNACKI 5
Schodził nisko do pomocy kolegom i szukał przestrzeni na skrzydłach. Po przerwie dobrze wszedł w mecz, oddając celny strzał z dystansu. Nie tracił piłek. Miał dobrą okazję w drugiej połowie, ale przeniósł piłkę nad bramką.

Grali także:
ADRIEL BA LOUA (grał od 64. minuty) 4
Pierwszy drybling z dwoma zawodnikami wygrał. Niestety potem miał już z tym problemy. W końcówce meczu nie był zbyt widoczny. Jego zmiana dała bardzo mało.

JOAO AMARAL (grał od 64. minuty) 5
Rozruszał nieco grę Lecha. Przeciwnicy mieli do niego szacunek. Jednak nie dał większego błysku.

RADOSŁAW MURAWSKI (grał od 77. minuty), MICHAŁ SKÓRAŚ oraz PEDRO TIBA (grali od 89. minuty(
Grali za krótko, żeby ocenić.

Porażka na własne życzenie

Zobacz oceny piłkarzy Lecha Poznań za mecz z Lechią Gdańsk --->

"Wokół Bułgarskiej" po trzeciej porażce Kolejorza:

Uniemożliwił dalszą jazdę pijanej 55-latce. Omal nie doprowadziła do wypadku

Szukasz idealnej sukienki na wesele jako mama? Tylko spójrz na te cudowne kreacje!

Rozpoczęły się zapisy na Poland Business Run 2024. Ilość miejsc jest ograniczona