5 z 7
Reprezentanci Polski do lat 21 dawno nie wracali ze...

Lech Poznań: Piłkarze Kolejorza w reprezentacjach narodowych. Błysk Puchacza, debiut Jóźwiaka i klęska Marchwińskiego oraz Kamińskiego

Reprezentanci Polski do lat 21 dawno nie wracali ze zgrupowania kadry w tak fatalnych humorach i po dwóch porażkach. W spotkaniu eliminacyjnym przeciwko Bułgarii podopieczni Czesława Michniewicza zaliczyli pierwszą przegraną w tych eliminacjach. W bardzo słabym stylu ulegli 0:3 Bułgarom, a w meczu zagrali Kamil Jóźwiak i Robert Gumny. Ten drugi miał spory udział przy pierwszej bramce. Zaprezentował się słabo, ale tak samo, jak cały blok obronny. Kamil Jóźwiak grał do 71. minuty, ale nie błysnął niczym szczególnym. Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędzili Jakub Moder i Paweł Tomczyk.

Drugie spotkanie podopieczni Czesława Michniewicza zagrali w Czarnogórze. Mecz towarzyski zakończył się wygraną gospodarzy 1:0, a w pierwszym składzie z czwórki lechitów wyszedł tylko Robert Gumny. Selekcjoner w przerwie dokonał aż 9 zmian i po 45 minut dostali Paweł Tomczyk oraz Jakub Moder.