PIŁKA NOŻNA
T-Mobile Ekstraklasa, Cracovia – Zawisza Bydgoszcz, sobota, godz. 12.50, Polsat Sport Extra oraz 12.55, Canal+ Sport i Canal+ Family, Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin, sobota, godz. 15.25, Canal+ Sport, Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok, niedziela, godz. 12.50, Polsat Sport Extra oraz 12.55, Canal+ Sport, KGHM Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, niedziela, godz. 15.20, Polsat Sport Extra oraz 15.25, Canal+ Sport, Lech Poznań – Śląsk Wrocław, niedziela, godz. 17.50, Polsat Sport oraz 17.55, Canal+Sport.
Puchar Anglii, wszystkie mecze w Orange Sport, Sunderland AFC – Southampton FC, sobota, godz. 13.40, Cardiff City – Wigan Athletic, sobota, godz. 15.55, Manchester City – Chelsea Londyn, sobota, godz. 18.10, Everton FC – Swansea City, niedziela, godz. 14.25, Arsenal Londyn – Liverpool FC, niedziela, godz. 16.55.
Liga niemiecka, Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt, sobota, godz. 15.15, Eurosport 2, Bayer Leverkusen – Schalke 04 Gelsenkirchen, sobota, godz. 18, Eurosport 2, FC Augsburg – FC Nurnberg, niedziela, godz. 15.30, Eurosport 2, Hertha Berlin – VfL Wolfsburg, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.
Liga hiszpańska, FC Barcelona – Rayo Vallecano, sobota, godz. 19.55, Canal+ Sport, Getafe CF – Real Madryt, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Family, Athletic Bilbao – Espanyol Barcelona, niedziela, godz. 18.55, Canal+ Family, Sevilla FC – Valencia CF, niedziela, godz. 20.55, Canal+Family.
Liga francuska, Stade Reims – Girondins Bordeau, sobota, godz. 19.55, Canal+ Family, AS Saint-Etienne – Olympique Marsylia, niedziela, godz.20.55, Canal+ Family 2.
Liga włoska, ACF Fiorentina – Inter Mediolan, sobota, godz. 20.40, Canal+ Family 2, Catania – Lazio Rzym, niedziela, godz. 12,25, Orange Sport, Sassuolo – Napoli, niedziela, godz. 14.55, Canal+ Family, Roma – Sampdoria Genua, niedziela, godz. 20.40, nSport.
Liga belgijska, Lierse SK – Racing Genk, sobota, godz. 20, SportKlub.
Liga holenderska, Twente Enschede – Vitesse Arnhem, sobota, godz. 18.40, Polsat Sport News.
Liga argentyńska, San Lorenzo – Racing Avellaneda, sobota/niedziela, godz. 0.30, SportKlub, Boca Juniors Buenos Aires – CA Belgrano, niedziela/poniedziałek, godz. 1.30, SportKlub.
KOSZYKÓWKA
All-Star Weekend NBA, konkursy, sobota/niedziela, godz. 2, Canal+ Sport, mecz Gwiazd, niedziela/poniedziałek, godz. 1, Canal+ Sport.
Tauron Basket Liga, Rosa Radom – Asseco Gdynia, niedziela, godz. 19. 45, Polsat Sport News.
Reprezentacja Polski kobiet – Zagraniczne Gwiazdy BLK, sobota, godz. 14.50, SportKlub.
SIATKÓWKA
PlusLiga mężczyzn, Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów, sobota, godz. 14,45, Polsat Sport, AZS Politechnika Warszawska – PGE Skra Bełchatów, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.
PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzów - mężczyźni, mecz fazy grupowej THW Kiel – VIVE Targi Kielce, niedziela, godz. 17.40, Canal+ Family 2.
PGNiG Superliga kobiet, Pogoń Baltica Szczecin – Vistal Gdynia, sobota, godz.17.30, Polsat Sport.
TENIS
Turniej ATP w Rotterdamie, sobota, półfinały, godz. 14.30, Polsat Sport News, godz. 19.30, Polsat Sport Extra, finał, niedziela, godz. 15, Polsat Sport News .
TENIS STOŁOWY
Super Series w Kuwejcie, mecze ćwierćfinałowe, sobota, godz. 17.30, Eurosport, mecze półfinałowe, niedziela, godz. 10, Eurosport, mecz finałowy, niedziela, godz. 13, Eurosport.
BADMINTON
Drużynowe mistrzostwa Europy w Szwajcarii, mecz półfinałowy mężczyzn, sobota, godz. 13, Eurospor t2, mecz finałowy mężczyzn, niedziela, godz. 11, Eurosport 2.
BOKS
Walka o mistrzowski pas federacji WBO i WBA w Londynie, waga ciężka: Dereck Chisora – Kevin Johnson, sobota, godz. 20.20, Polsat Sport.
SPORTY WALKI
Gala UFC Fight Night 36, Lyoto Machida – Gegard Mousasi,sobota/niedziela, godz. 4.30, Orange Sport.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?