Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Jesper Karlstroem 5...

Lech Poznań - Stal Mielec 2:1 Velde i Marchwiński poprowadzili Kolejorza do zwycięstwa. Oceny lechitów

POMOCNICY

Jesper Karlstroem 5
Piękny obrót z piłką w 57 min. po którym rozprowadził groźny atak Lecha, to powinna być jego firmowa akcja. Szkoda, że tak rzadko decydował się na takie zagrania. Podobnie jak Murawski, wolno się rozkręcał. Wymagamy od niego dużo więcej.

Radosław Murawski 5
Spodziewaliśmy się po nim więcej. Na połowie Stali rozgrywał piłkę zbyt wolno. Zdecydowanie lepszy był w defensywie. Przerwał kilka groźnych akcji gości. W 64 min. mocno ucierpiał przed własnym polem karnym, ale musiał grać, bo trener Lecha nie mógł już przeprowadzić zmiany.

Afonso Sousa 5
Kilka razy jego podania w pole karne wprowadzały duże zamieszanie w szeregach defensywy Stali. Gdy potrafił wymienić kilka piłek z partnerami, coś się działo. Ale nie był to jego jakiś wybitny mecz, raczej przeciętny. Gdyby trafił do siatki w 80 min. ocena byłaby wyższa.

Dino Hotić bez oceny (grał do 16 minuty)
Bardzo szybko opuścił boisko z powodu kontuzji pachwiny.

Kristoffer Velde 7
To on w 37 min. obudził, śpiącego Kolejorza. Po klepce w polu z Marchwińskim wygrał przebitkę i technicznym strzałem doprowadził do wyrównania. Miał też udział przy drugim golu, kiedy na raty starał się pokonać Mateusza Kochalskiego. Po jego strzale, który odbił bramkarz Stali, Marchwiński wyprowadził przed przerwą Lecha na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą strzelał głową, ale trafił tylko w zewnętrzną stronę słupka.
W 58 min, gdyby lepiej przymierzył, byłoby po meczu. Kiedy on się "rozbuja" trudno go zatrzymać, musi jednak "włączyć mu" się 4 bieg.

Zobacz kolejne oceny zawodników Lecha Poznań --->

Piłkarskie Orły: Adam Zrelak i Mikael Ishak najlepszymi strzelcami kwietnia!

Polecamy

Marciniak nawarzył sobie piwa po meczu Real - Bayern. Oto możliwa kara za błędy!