Lech Poznań - Stomil Olsztyn 3:0. Kolejorz nadal strzela

KM
Jevtić w sparingu ze Stomilem trafił bezpośrednio z rzutu wolnego
Jevtić w sparingu ze Stomilem trafił bezpośrednio z rzutu wolnego Szymon Starnawski
W sparingu rozegranym dziś na bocznym boisku przy Bułgarskiej Lech Poznań pokonał I-ligowy Stomil Olsztyn 3:0 (2:0). Grano 2×35 minut.

Trener Maciej Skorża dał szansę gry piłkarzom, którzy w piątek przeciwko Legii grali mniej. Już w 8. minucie Jevtić podał prostopadle do Holmana, a Węgier mając przed sobą tylko bramkarza, nie pomylił się. Po kwadransie gry losy rywalizacji były już w zasadzie rozstrzygnięte. W 16. minucie Darko Jevtić przymierzył kapitalnie z rzutu wolnego.

Kropkę nad "i" lechici postawili w 65. minucie. Akcję rozpoczął Holman, podając na skrzydło do Formelli, ten zaś wypatrzył Zulciaka, który nie dał szans bramkarzowi.

Lech Poznań – Stomil Olsztyn 3:0 (2:0)