Lech Poznań: Wygrany sparing z Piastem Gliwice

LUMAR
Piłkarze poznańskiego Lecha rozegrali w środę we Wronkach drugi mecz sparingowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej, którą zainaugurują 17 lutego o godzinie 20.30 spotkaniem z GKS Bełchatów.

Podopieczni Jose Mari Bakero pokonali tym razem pierwszoligowego Piasta Gliwice 2:1 (1:0). Obie bramki dla Kolejorza zdobył Siergiej Kriwiec w 9 i 13 minucie. Dla zespołu z Gliwic strzelił gola w 66. minucie strzelił Marcos da Silva Bonfim.

Przypomnijmy, że w piątek lechici, także we Wronkach, pokonali Zagłębie Lubin po golach Aleksandara Toneva i Vojo Ubibaripa. W piątek piłkarze Lecha wylatują na zgrupowanie do Hiszpanii, a tam pierwszym sparingpartnerem będzie FC Vaduz.

Skład Lecha
Pierwsza połowa:
Burić - Bruma, Wołąkiewicz, Arboleda, Wojtkowiak - Tonew, Drewniak, Injac, Kriwiec, Wilk - Rudņevs.
Druga połowa: Wandzel - Kędziora, Arboleda (82. Zaniewski), Kamiński, Henríquez - Štilić, Djurdjević, Murawski, Możdżeń, Ślusarski - Ubiparip.