Mecz Polska Francja [NA ŻYWO]

TS, KAS
Trwa mecz Polska - Francja.Kibicujcie razem z nami! Relacja na żywo oraz wynik spotkania na naszej stronie.

Bez względu na wynik meczu, Polacy już awansowali do najlepszej szóstki MŚ w siatkówce za sprawą porażki USA w meczu z Argentyną. Stawką meczu będzie awans z pierwszego miejsca w tabeli, co oznacza rozstawienie w trzeciej rundzie. Żeby je zająć biało-czerwoni muszą wygrać za trzy punkty (3:0 lub 3:1).

22.37: Gramy tie breaka. Wrona na boisku za Kłosa
22.35: Przegrywając drugiego seta pozbawiliśmy się szans na pierwsze miejsce w grupie. Teraz, jeszcze przed rozpoczęciem tie break, wiadomo że zajmą je Francuzi. My jednak też jesteśmy w najlepszej szóstce świata. To już wiedzieliśmy przed tym spotkaniem, po tym jak Argentyna wygrała z USA

22.32: Buszek w aut i konie seta 22:25. W meczu jest remis 2:2
22.32: Pierwszą piłkę setową bronimy 22:24
22.31: Kolejny blok i 21:23. Będą jeszcze emocje?
22.29: Konarski blok, ale to jest tylko 19:23
22.27: Coraz bliżej tie breaka 17:22
22.25: W tym secie trudno już będzie zatrzymać rywali 15:20
22.23: Gramy źle, a Francja na luzie 12:19
22.22: Schodzi też Nowakowski. Za niego Możdżonek
22:21: Podwójna zmiana w naszym zespole. Konarski i Zagumny.
22.09: Przerwa techniczna 3:8. To już spora strata
22.07: No wreszcie. I to po jakiej akcji. Kubiak ją kończy atakiem z drugiej linii 2:6

21.53: Teraz as Kubiaka 20:19, a do tego blok 21:19
21.51: Wreszcie my ruszyliśmy ich zagrywką. Dwa asy Drzyzgi 18:18. Czas dla rywali
21.49: Spada nasza skuteczność w ataku. Wykorzystują to rywale 16:18
21:47: Druga przerwa techniczna. Przegrywamy 14:16
21:47: Buszek świetny blok 13:14, ale nasza zagrywka w tym meczu jest beznadziejna 13:15
21.45: Czas dla polskiego trenera
21.45: Kłos zagrywkę w siatkę, a chwilę później Nowakowski z krótkiej w aut. Jednym słowem środkowi się nie popisali 11:14
21.43: Tym razem as Marechala. Mika schodzi. Na boisku Buszek 10:12
21:42: As Le Roux, ale potem w aut. Tak czy inaczej już jest 9:10
21.39: Znowu Wlazły z drugiej linii, a chwilę później Kubiak plasem i na przerwę schodzimy przy stanie 8:6
21.37: Wlazły wyprowadza nas na prowadzenie, ale zaraz potem Mika jest blokowany 5:5
21.36: Drzyzga z Nowakowskim blokiem i jest remis 4:4
21.34: Jak na razie 2:4
21.32: My wracamy do wyjściowej szóstki. Francuzi grają rezerwowymi. I to oni zaczynają trzeciego seta od prowadzenia 2:0

21.09: Podwójna zmiana w naszym zespole. Wchodzą Konarski i Zagumny
21.07: Trzech naszych zawodników kolejno zepsuło zagrywkę. Tych błędów jest trochę za dużo. Na szczęście, Mika mija potrójny blok 10:14
21.05: Sprawdzamy czy Francuz przeszedł linię środkową, ale nic nam to nie daje 8:13
21.03: Przerwa dla Stephane'a Antigi
21.03: Liczne zmiany w reprezentacji Francji. No i przegrywamy 8:12.
21.01: Kubiak w aut. W ostatnim czasie rywale zdobyli 6 punktów, a my tylko jeden 6:9
20.59: Nowakowski z krótkiej w aut i na przerwę techniczną schodzimy przegrywając 6:8
20.58: Trochę się gubimy, nie ma kończącego ataku 5:6
20.56: Kapitalny blok Miki 5:3, ale zaraz potem Wlazły z zagrywki w siatkę 5:4
20.54: Trochę przypadkowa akcja, Francuzi dotykają siatkę i 3:2 dla nas
20.52: Zaczynamy drugiego seta na razie 1:2

20.47: Wlazły obija blok, a chwilę później Francuz posyła piłkę w aut i wygrywamy seta 25:18!
20.46: Kubiak po bloku 23:17
20.45: Drugi czas dla Francji. Dobrze gramy zagrywką i w konsekwencji blokiem
20:44: Atomowy atak Wlazłego na pojedynczym bloku 21:16
20.43: Seria zepsutych zagrywek z obu stron 19:15
20.42: Kapitalna akcja. Świetne obrony Francuzów i kapitalne ataki Polaków. Kończy Wlazły plasem w samą linię 17:13
20.39: Druga przerwa techniczna. Prowadzimy 16:12
20.37: Świetna kiwka Kubiaka, który jest dzisiaj kapitanem naszego zespołu 14:10
20.35: Czas dla Francji
20:35: Bronimy w beznadziejnej sytuacji, a potem Drzyzga łapie na bloku Tillie. Ten sam zawodnik po chwili się myli i jest już 13:9
20:34: Nowakowski pojedynczy blok 11:8
20.33: Tillie w aut i mamy dwa punkty przewagi 9:7
20.31: Pierwsza przerwa techniczna przy stanie 8:7 dla Polaków
20.29: Na razie gramy punkt za punkt. Obie drużyny skuteczne w pierwszej akcji 4:4
20.27: Wlazły pierwszy raz na zagrywce, ale w siatkę 2:3
20.26: Kłos mocno z krótkiej i 1:1
20.15: Rozpoczynamy relację na żywo. Reprezentacja Polski rozpocznie mecz z Francją w następującym składzie: Drzyzga, Wlazły, Kłos, Nowakowski, Kubiak, Mika, Zatorski (libero). Zespoły ustawiają się już do hymnów.

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.