MISTRZOWIE AGRO Dziś o godz. 21:00 koniec głosowanie w wielkim ogólnopolskim finale plebiscytu

Akcja specjalna MISTRZOWIE AGRO
Udostępnij:
Już we wtorek, 23 listopada przekonamy się, kto zdobędzie główne tytuły w plebiscycie Mistrzowie Agro 2021 i już w sobotę, 27 listopada odbierze nagrody podczas gali w ramach Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy.

Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO 2021 trwa od początku października. Najpierw laureaci zostali wybrani osobno w powiatach. Później awansowali do wojewódzkiego etapu. Teraz zwycięzcy z województw w każdej kategorii rywalizują w ostatnim etapie - ogólnopolskim finale, do którego awansowali zachowując wszystkie głosy zdobyte dotychczas w powiecie i w województwie.
Finałowe głosowanie zakończy się we wtorek, 23 listopada o godz. 21.00.

Sołtys Roku Polski 2021
Sołectwo Roku Polski 2021
Rolnik Roku Polski 2021
Gospodyni Roku Polski 2021
Koło Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2021
Gospodarstwo Agroturystyczne
Roku Polski 2021
Ogólnopolska gala finałowa
i główne nagrody

Zwycięzcy ogólnopolskiego finału plebiscytu w kategoriach Sołtys Roku, Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku i Sołectwo Roku zdobędą główne tytuły, otrzymają statuetki oraz dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych.

Zwycięzca ogólnopolskiego finału plebiscytu w kategorii Gospodarstwo Agroturystyczne Roku zdobędzie główny tytuł, otrzyma statuetkę oraz dodatkową nagrodę w postaci ogólnopolskiej kampanii promocyjnej na Facebooku promującą gospodarstwo jako zwycięzcę plebiscytu o zasięgu 2 000 000 odbiorców oraz voucher o wartości 20 000 złotych na reklamę w dziennikach regionalnych lub serwisach internetowych wydawnictwa Polska Press Grupa w Polsce.

Nagrody w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO zostaną wręczone w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Międzynarodowym Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. To jedna z największych imprez rolniczych w Polsce odbywająca się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, marszałków województw oraz licznych organizacji branżowych.

Można tam zobaczyć ofertę wystawców z kraju i zagranicy, najnowocześniejszy sprzęt – maszyny i urządzenia rolnicze oraz środki do produkcji rolnej.

Czytaj więcej o imprezie na stronie internetowej Centralnych Targów Rolniczych

_____________
Informacji udziela
Filip Konieczny
tel. 502 499 735
(w godz. 9-15, pn-pt)

Regulamin plebiscytu

Materiał oryginalny: MISTRZOWIE AGRO Dziś o godz. 21:00 koniec głosowanie w wielkim ogólnopolskim finale plebiscytu - Polska Times