Młodzież z Lecha Poznań pokonała Francję

Karol Mackowiak
Rafał Janas, trener reprezentacji do lat 18, znów może się cieszyć ze zwycięstwa Andrzej Banaś
Aż czterech lechitów wystąpiło we wczorajszym meczu reprezentacji Polski do lat 18 przeciwko Francji. Polacy wygrali 2:0.

W wyjściowej jedenastce reprezentacji Polski prowadzonej przez trenera Rafała Janasa znalazło się trzech zawodników Lecha Poznań. Dziewięćdziesiąt minut na boisku spędzili Miłosz Mleczko i Tymoteusz Puchacz. Z kolei po godzinie gry boisko opuścił pomocnik, Jakub Moder. Dawid Kurminowski na murawie pojawił się zaraz po przerwie.

Ze swojego występu w szczególności zadowolony może być młody bramkarz Kolejorza. Mleczko, który trenuje już z pierwszą drużyną Kolejorza, zachował czyste konto w swoim drugim meczu w kadrze do lat 18.

Polska - Francja 2:0 (0:0)