Oceniamy piłkarzy po meczu Lech Poznań - Lechia Gdańsk

LEM
Dawid Kownacki - 5Mógł zaliczyć asystę, ale Zaur nie trafił w wyłożoną mu piłkę stojąc cztery metry przed bramką.Jan Bednarek - 5Raz się zagapił i dostał za to żółtą kartkę, potem jednak dobrze wywiązał się ze swojego zadaniaHubert Wołąkiewicz - bez ocenyWszedł na ostatnie minuty i pożegnał się z Lechem udanym wślizgiem. Po meczu, gdy schodził z boiska koledzy ustawili szpaler i brawami podziękowali za trzy lata występów w barwach Kolejorza. Na pewno sobie na nie zasłużył! Dziękujemy Hubert i wszystkiego najlepszego w nowym (chyba zagranicznym) klubie. Grzegorz Demniński
Oceniamy piłkarzy Kolejorza po zwycięskim meczu Lech Poznań - Lechia Gdańsk. Poznaniacy wygrali u siebie 1:0. Skala ocen - tradycyjnie od 1 do 10 (1 punktów za bardzo słabą, 10 - za znakomitą grę). Sprawdźcie i piszcie, czy zgadzacie się z naszymi ocenami.