Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
POMOCNICY...

Oceniamy piłkarzy Warty Poznań w meczu z Górnikiem Zabrze (0:1). Karny przesądził o porażce Zielonych

POMOCNICY
MARIUSZ RYBICKI 3

Boczny pomocnik szybko opuścił boisko, ale przez 26 minut niczym specjalnym się nie wyróżnił. Po raz kolejny w tym sezonie zagrał pasywnie i w taki sposób, że trudno go pozytywnie ocenić.

ŁUKASZ TRAŁKA 5

Robił swoje, czyli wykonywał stałe fragmenty gry i twardo walczył z rywalami. Zabrakło jednak kreatywnych akcji i prostopadłych podań. A jak czegoś nie wymyśli "Trała", to raczej nikt go już w kwestii kluczowego podania w Warcie nie zastąpi.

MATEUSZ KUPCZAK 4

Zaczął od ciekawego prostopadłego podania, ale potem z każdą minutą było gorzej. Celował w stratach i asekuracji obrońców. W ofensywie nie było z niego żadnego pożytku.

ADRIAN LASKOWSKI 3

W I lidze czasami przesadzał z dryblingami i indywidualnymi akcjami. W ekstraklasie jest cieniem samego siebie. W dodatku w poniedziałek jego głupie pociąganie rywala za koszulkę przyniosło Górnikowi karnego, a Warcie smutny wieczór w Grodzisku.

MARIO RODRIGUEZ 4

W pierwszej połowie był zdecydowanie wyróżniającą się postacią w szeregach Zielonych. Często pokazywał się do gry i jako jedyny w Warcie decydował się grać "1 na 1". Po zmianie stron zniknął jednak z pola widzenia.

Kiedy Pogoń i Wisła po raz ostatni zagrały o stawkę? Niektórzy pamiętają ten mecz!