2 z 5
Jędrzej Grobelny 5...

Piękny strzał pozbawił Warty Poznań trzech punktów. Zobacz, jak oceniliśmy Zielonych

BRAMKARZ I OBROŃCY

Jędrzej Grobelny 5
Na szczęście nie miał zbyt wielu okazji, aby zademonstrować swoje umiejętności. W pierwszej połowie nie musiał zbytnio się wysilać. Co prawda lubinianie trzy razy oddali strzał na jego bramkę, jednak za każdym razem robili to bardzo niecelnie. Przy straconej bramce na 0:1 nie miał zbyt wiele do powiedzenia przy pięknym trafieniu Tomasza Makowieckiego.

Dimítris Stavrópoulos (grał do 88. minuty) 6
Najlepszy spośród wszystkich obrońców Warty w pierwszej połowie tego spotkaniu. Bardzo mądrze się ustawiał w defensywie, wyłączając z gry m.in. Tomasza Pieńkę, który był najgroźniejszym zawodnikiem. W drugiej odsłonie nieco trochę zagubiony jednak - tak jak w przypadku spotkania z Lechem - jego błąd nie przyczynił się do utraty gola.

Dawid Szymonowicz 5
Wykazał się swoją walecznością. Nie popełnił większych błędów w obronie, co świadczy o jego solidności. Jego stała, solidna forma stanowi nieoceniony element dla Warty. Zapewnia stabilność w defensywie. Szkoda, że to nie przełożyło się na wynik.

Wiktor Pleśnierowicz 5
Nieźle czytał grę Miedziowych, starał się szybko niszczyć akcje gospodarzy w zarodku. Nie był schowany w głębi własnej połowy, tylko już na połowie próbował odbierać piłki ofensywnym zawodnikom Zagłębia. W przyszłości może z niego być ostoją całego bloku defensywnego Zielonych.

Jakub Bartkowski 4
Aktywny na prawej stronie boiska. Widać, że chciałby częściej brać udział w akcjach ofensywnych, w których czuje się znacznie lepiej, niż na obronie. W pierwszej połowie był niewidoczny, za to w drugiej już bardziej aktywny. Próbował odbierać piłkę, jednak często kończyło to się faulem, lub akcją Zagłębia jego stroną.

Konrad Matuszewski 4
Wydaje się, że zagrał nieco słabiej niż zazwyczaj. Jego występ nie był tak dynamiczny ani efektywny, jak można by oczekiwać. W trakcie meczu brakowało mu pewności siebie i nie był w stanie dostarczyć takiej samej jakości wsparcia w ataku, jak to miało miejsce w przeszłości. Musi skupić się na podwyższeniu lotów, tym bardziej że przez 6 tygodni będzie miał zapewnione miejsce w pierwszym składzie.

Zobacz kolejne oceny --->

Polka cztery kroki od zostania trzecią tenisistką w historii. Ankietowani przekonani?

Wybory do rad osiedli. Zobacz, kto może w Poznaniu dojechać na nie za darmo!

Wczoraj kapitalny początek, a dziś 11-krotny mistrz świata. Zobacz gdzie i o której