Piłka nożna: Czarna kolejka liderów Red Box

ŁOS
To była czarna kolejka w piłkarskiej lidze halowej Red Box dla liderów.

Prowadząca w ekstralidze drużyna Aut Terenowych zremisowała z ekipą El-Pietz. Natomiast Olandia Centrum Konferencyjne pokonała mistrza, ekipę York. W pierwszej lidze nieoczekiwanej porażki doznał prowadzący Bemarc.

W drugiej lidze, w meczu na szczycie OMI lifts minimalnie lepszy od FC Arvato Services. W zeszłym tygodniu "Arvato" pokonało Carlsberg ASC. Tym razem w meczu na szczycie musiało uznać wyższość OMI lifts. Spotkanie od początku nie układało się po myśli lidera. OMI lifts zagrało konsekwentnie w obronie i niezwykle skutecznie w ataku. Do przerwy 4:1 dla OMI. Po zmianie stron FC Arvato przyspieszyło grę, ale mimo to bramki nadal zdobywał OMI lifts.

Przebudzenie lidera nastąpiło dopiero w ostatnich ośmiu minutach. OMI wyraźnie opadło z sił, bo było to drugie spotkanie jakie zespół rozegrał w jednym dniu.
Arvato zaczęło odrabiać straty. Pogoń była na tyle skuteczna, że na minutę przed końcem różnica wynosiła jedną bramkę. Na zdobycie gola dającego punkt nie wystarczyło jednak czasu. Tym samym, jedyną niepokonaną ekipą w drugiej lidze pozostała Malta Premium.