Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Nauczyciel Roku klas IV-VIII
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 21:30. Informacji udziela Agnieszka Grzelka - tel. 502499776, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Marta Wierna
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka, Wola Podłężna
761głosów -
Magdalena Łuczak
Szkoła Podstawowa, Jastrzębsko Stare
530głosów -
Kamila Mumot
Szkola Podstawowa im. Józefa Noji, Pęckowo
483głosy -
Wioleta Wróbel
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Konin
377głosów -
Małgorzata Nowak
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, Słupca
351głosów -
Adam Gryczyński
Szkoła Podstawowa, Stęszew
297głosów -
Patryk Urbaniak
Zespół Szkół nr 4, Jarocin
207głosów -
Ewa Michalak-Piguła
Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II, Kłodawa
126głosów -
Ilona Ratajczak
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich, Śrem
98głosów -
Marek Tomaszewski
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. 68 Wrzesińskiego Pułku Piechoty, Września
71głosów -
Ewa Gil
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mirosława Ferića, Ostrów Wielkopolski
41głosów -
Piotr Wolski
Szkoła Podstawowa, Chojno
30głosów -
Kamila Żółtyszek
Szkoła Podstawowa im. Alfreda Delonga, Kuny
22głosy -
Marta Leśniczak-Fechner
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Janusza Korczaka, Bielawy
19głosów -
Marita Walczak
Szkoła Podstawowa, Kucharki
14głosów -
Szymon Gawęda
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego, Oborniki
12głosów -
Katarzyna Maciejewska
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Stara Kakawa
10głosów -
Alicja Kramer
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza, Skoki
7głosów -
Monika Nowak
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego, Leszno
5głosów -
Robert Sekuła
Zespół Szkół im. Melchiora Wańkowicza, Jerka
5głosów -
Anna Boch
Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima, Gaj Mały
5głosów -
Magdalena Jentsch
Szkoła Podstawowa, Olszowa
2głosy -
Mariusz Sikorski
Szkoła Podstawowa Milenium, Gniezno
1głos -
Mariola Kudrykiewicz
Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie, Krotoszyn
1głos -
Justyna Wawrzyniak
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza, Kalisz
— -
Agnieszka Tabaczka
Zespół Szkół Specjalnych nr 101 im. Jana Brzechwy, Poznań
— -
Mateusz Nowakowski
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich, Budzyń
— -
Krzysztof Michalak
Szkoła Podstawowa im. Wandy Modlibowskiej, Sikorzyn
— -
Janusz Skorupa
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy, Międzychód
— -
Natalia Świstak-Trawińska
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Siedlików
— -
Ewa Pawlak
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Kaji, Białośliwie
— -
Justyna Kramska
Szkoła Podstawowa im. Misjonarzy Oblatów, Obra
— -
Beata Westphal
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Dr Bolesława Domańskiego, Zakrzewo
— -
Mariola Jeż-Nowak
Szkoła Podstawowa, Śnieciska
—