Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Małe Talent Roku 2023 - finał coraz bliżej!
- Laureaci pierwszych trzech miejsc awansują do wielkiego finału, otrzymają dwuosobowe zaproszenie dla bliskich na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której odbiorą statuetkę.
- Piątka dzieci, która otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie dyplom, prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!” oraz nagrodę w postaci karty na zakupy w sklepie SMYK o wartości 2000 złotych za pierwsze miejsce, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Katarzyna Wojtecka - tel. 695 119 848.
Zwycięzcy:
-
Laura Klein
Bydgoszcz
1668głosów -
Matylda Kamińska
Wawrowice
1562głosy -
Maja Orlik
Damnica
1297głosów -
Oliwia Czerniec
Posada Górna
1294głosy -
Antoni Witucki
Bydgoszcz
1185głosów
Pozostali:
-
Eliza Adrian
Izbica kujawska
586głosów -
Zuzanna Tilgner
Kamienna Góra
260głosów -
Natalia Majkowska
Żukowo
209głosów -
Zofia Kowalczyk
Szczecin
187głosów -
Giulia Costante
Nieczajna Górna
176głosów -
Marcelina Swat
Ostrowiec Świętokrzyski
144głosy -
Maja Zaborska
Smugi
136głosów -
Zofia Klimkowska
Hrubieszów
106głosów -
Wiktoria Mikuła
Turkowy
94głosy -
Maria Kozłowska
Złota
88głosów -
Antoni Lussa
Kleszczewo
84głosy -
Julia Niezgoda
Niwki
76głosów -
Jaśmina Olender
Wrocław
76głosów -
Piotr Kucab
Kalinowo
74głosy -
Liliana Romanowska
Kielce
72głosy -
Malwina Naporska
Różyca
65głosów -
Alicja Sekuła
Warszawa
64głosy -
Gabriela Lekenta
Bemowo Piskie
60głosów -
Jakub Tokarczyk
Nowy Sącz
55głosów -
Julia Rypińska
Włocławek
54głosy -
Julia Jabłońska
Ziębice
51głosów -
Nadia Kędzierska
Nowogród Bobrzański
44głosy -
Natasza Rotuska
Chorzów
42głosy -
Blanka Żybura
Pilzno
41głosów -
Naomi Łuczak
Oleśnica
39głosów -
Luiza Just
Annopol
36głosów -
Nadia Woniakowska
Huta
31głosów -
Antoni Boroń
Kobylnica
29głosów -
Eliza Szyszka
Zdziechów
25głosów -
Szymon Babiak
Nowogród Bobrzański
25głosów -
Viviana Piątek
Brzostek
19głosów -
Dawid Matuszewski
Krajno-Parcele
17głosów -
Łucja Kotkowska
Szczecin
16głosów -
Gabriela Pilarczyk
Tuliszków
16głosów -
Staś Sekuła
Niepołomice
15głosów -
Zuzanna Dzioba
Łódź
14głosów -
Julita Gomuła
Nowe Miasto Lubawskie
12głosów -
Olivier Pajączek
Szczecin
11głosów -
Artur Paczkowski
Głogów
10głosów -
Violetta Misiukevich
Białystok
8głosów -
Adam Rudnik
Sielec
5głosów -
Alicja Kołodziej
Dominów
4głosy -
Kamila Witkowska
Stare Siołkowice
4głosy -
Amelia Sawczuk
Giżycko
3głosy -
Filip Frąckowiak
Promnice
3głosy -
Helena Adamczyk
Szczecin
2głosy -
Julia Moczydłowska
Kałuszyn
2głosy -
Apolonia Bentkowska
Katowice
1głos -
Ewelina Strządała
Bielsko-Biała
1głos -
Amelia Szczecina
Olsztyn
1głos -
Kyrylo Hryhorets
Pruszcz Gdański
1głos -
Tymon Godek
Sosnowiec
1głos -
Oliwia Zawisza
Kielce
— -
Hannah Dziadkiewicz
Obora
— -
Oliwia Zięba
Bogoniowice
— -
Julia Szczepańska
Paproć Duża
— -
Hanna Duraj
Brzeg
— -
Zuzanna Adamczyk
Warszawa
— -
Julita Lindner
Lublin
— -
Nikola Janik
Łagiewniki
— -
Oliwia Janik
Łagiewniki
— -
Zuzanna Małolepsza
Olsztyn
— -
Asia Żuradzka
Kraków
— -
Karol Patriak
Jelcz-Laskowice
— -
Natalia Jędrzejewska
Lubawa
— -
Kaja Gorgolewska
Katowice
— -
Alicja Jakóbczyk
Chęciny
— -
Alicja Pala
Częstochowa
— -
Anastazja Brandt
Warszawa
— -
Jakub Stachurski
Pabianice
— -
Natasza Mielcarz
Kręgi
— -
Marcin Długaszek
Kałuszyn
—