Polska – Argentyna wynik na żywo. 2:3 słaby mecz Polaków, zasłużone zwyciętwo Argentyny. Relacja z meczu Mistrzostw Świata w siatkówce 2018

a.w.
Polska – Argentyna wynik na żywo. Polska - Argentyna 2:3. Dziś mecz siatkarskiej reprezentacji Polski w drugiej rundzie Mistrzostw Świata 2018! Polscy siatkarze zagrają w Warnie. Mecz Polska – Argentyna rozegrany zostanie w piątek 21.09.2018 o godz. 19.40. Reprezentacja Polski pod wodzą Vitala Heynena będzie broniła tytułu mistrza świata w siatkówce mężczyzn. Gdzie oglądać mecz w TV i online? Bądź na bieżąco i kibicuj polskiej reprezentacji.

Polska – Argentyna na żywo wyniki

Polska - Argentyna 14:16 Argentyna wygrywa 5 kolejnych punktów, set i całe spotkanie.

Polska - Argentyna 2:3

Polska - Argentyna 14:14 Wielkie emocje w końcówce. Przegrywamy 3 kolejne punkty

Polska - Argentyna 14:11 PIŁKA MECZOWA!

Polska - Argentyna 13:11"Droga przez mękę" skomantował Wojcich Drzyzga ale prowadzimy 2 punktami.

Polska - Argentyna 12:10 kolejna video weryfikacja się wydłuża. Argentyńscy rezerwowi już na boisku. Czeka nas niesportowe zakończenie?

AKCJA POWTÓRZONA. To może być najważniejszy moment tego meczu!

Polska - Argentyna 9:11"Tonący brzytwy się chwyta a my toniemy" skomenował Tomasz Swędrowski zgłoszną przez Vitala Heynena prośbę o video weryfikacje.

Polska - Argentyna 9:10 monster block był naszym najlepszym zagraniem, ale teraz to reprezentacja Argentyny postanowiła pokazać, że blokuje wszystkie piłki z ataku.

Polska - Argentyna 7:8 zmiana stron i wchodzimy w koncową fazę seta i całego spotkania.

Polska - Argentyna 7:7 wyrównujemy w decydującym secie tego spotkania.

Polska - Argentyna 3:6 zmiany, zmiany, zmiany. Nowi zawodnicy na boisku. Trener wykorzystuje każdą możliwość, zeby poprawić wynik.

Polska - Argentyna 2:3 w tie breaku liczy się każdy punkt.

"Walczymy oo zwycięstwo" - Wojciech Drzyzga

Polska - Argentyna 2:2

Polska - Argentyna 23:25 wygrywamy czwartą partię i doprowadzamy do tie breaka.

Polska - Argentyna 23:22 na tym etapie seta cieszy każdy punkt. Zyskujemy prowadzenie po dobrej akcji zakończonej przez Artura Szalpuka.

Polska - Argentyna 20:20 wyrównujemy w końcowej partii tego seta. Wynik rozstrzygnie się w końcówce.

Polska - Argentyna 17:19 przerwa dla Vitala Heynena.

"Jak my to wygramy to będzie cud" - Tomasz Swędrowski, komentator sportowy

Polska - Argentyna 15:16 Argentyńczycy prowadzą na drugiej przerwie technicznej w czwartym secie.

Polska - Argentyna 13:13 wyrównują Argentyńczycy po długiej akcji.

Polska - Argentyna 12:11 Dwa punktowe bloki Polaków i prowadzimy po raz pierwszy od duższego czasu.

Zaskoczeń na turnieju nie brakuje. Bułgaria wygrywa z Iranem 3:0! Gospodarz mistrzostw świata gra dalej.

Polska - Argentyna 6:8 pierwsza przerwa techniczna w czwartym secie. Polacy mają o czym dyskutować.

Polska - Argentyna 3:5 Argentyńczycy grają różnorodnie, tym razem drug linia. Rozprowadzają nasz blok i punktują.

"Bez skteczności gry w ataku tego meczu nie wygramy" - Wojciech Drzyzga, komentator spotkania.

Polska - Argentyna 1:2

Polska - Argentyna 23:25 Argentynczycy wygrywają trzecieco seta przy słabej grze polskiej reprezentacji

Polska - Argentyna 22:24 Polacy odrabiają przewagę punktową, ale cały czas mamy piłki setowe dla Argentyny.

Polska - Argentyna 16:21 doskonała gra Argentynczyków, Polacy bezsilni na boisku.

Polska - Argentyna 14:16 druga przerwa techniczna z dwupunktowym prowadzeniem Argentyny.

Polska - Argentyna 14:15 słabszy moment Polskiej reprezentacji.

Polska - Argentyna 4:8 pierwsza przerwa techniczna.

Polska - Argentyna 1:1

Polska - Argentyna 19:25 przegrywamy drugiego seta, w złym stylu.

Polska - Argentyna 15:21 seria blędów Polaków.

Video weryfikacje wydłużają dzisiejsze spotkanie. Przez niektórych wykorzystywane są jako dodatkowe przerwy dla zawodników.

Polska - Argentyna 14:16 druga przerwa techniczna przy prowadzeniu Argentyny.

Polska - Argentyna 14:14 gramy punkt za punkt na zdecydowanie niższym poziomie niż w pierwszym secie

Polska - Argentyna 9:9 wyrównujemy wynik.

Polska - Argentyna 8:9 Argentyna po raz pierwszy na prowadzeniu.

Polska - Argentyna 8:7 pierwsza przerwa techniczna

Polska - Argentyna 6:4 Monster block! To była prawdziwa Polska ściana.

Jakub Kochanowski najlepiej punktujacym zawodnikiem w pierwszym secie.

Rozpoczynamy 2 seta spotkania 2 rundy Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn. Zagrywa Mateusz Bieniek.

Polska - Argentyna 1:0

Polska - Argentyna 25:16 koniec 1 seta.

Blok jest mocną stroną naszej drużyny, gorzej z atakiem. Nie kończymy pierwszego ataku po przyjęciu.

Polska - Argentyna 21:12 9 punktów przewagi naszej drużyny.

Polska - Argentyna 16:10 prowadzimy na drugiej przerwie technicznej.

Polska - Argentyna 12:8 skuteczna wrzutka Argentyny, która goni wynik.

Polska - Argentyna 11:3 punktowy blok Polaków.

Żółta kartka dla trenera reprezentacji Polski. Vital Heynen znany jest ze swoich dyskusji w czasie video weryfikacji.

Pierwsza zmiana w drużynie Argentyny. Trener naszych przeciwników szybko reaguje na dużą przewagę punktową Polski.

Polska - Argentyna 8:3 prowadzimy na pierwszej przerwie technicznej.

Polska - Argentyna 5:1 AS SERWISOWY PIOTRA NOWAKOWSKIEGO

Polska - Argentyna 4:1 punktowy blok Polaków

Polska - Argentyna 1:0 pierwsza zagrywka Aleksandra Śliwki.

Kontuzja pleców Fabiana Drzyzgi okazała się niegroźna i rozgrywający jest w wyjściowej szóstce.

To już pewne! Dzisiaj na boisku nie zobaczymy kapitana naszej drużyny - Michała Kubiaka.

Jesteśmy już po hymnach Polski i Argentyny. Zaraz trenerzy wypuszczą wyjściowe składy.'

Polska – Argentyna - DZIŚ mecz drugiej rundy na MŚ 2018

Polska swój pierwszy mecz drugiej rundy Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn 2018 rozegra z reprezentacją Argentyny. Po dwudniowej przerwie na regenerację polscy siatkarze wracają na sportowe parkiety. Siatkarze pozostają w Warnie. Mecz Polska - Argentyna na żywo będzie oglądać ponad 5 tysięcy osób, przed telewizorami, tabletami i smartfonami - miliony.

SPRAWDŹ TEŻ: Mistrzostwa świata w siatkówce 2018: tabela i terminarz. Kiedy grają Polacy?

Polska – Argentyna transmisja na żywo

Mecze polskiej reprezentacji w ramach Mistrzostw Świata 2018 transmitować będzie Telewizja Polska i Polsat. Poszczególne spotkania oraz najważniejsze mecze o 3. miejsce i finał, bez względu na to, czy zagrają w nich Polacy, czy nie, transmitowane będą przez:

• TVP1
  • TVP Sport
  • Polsat
  • Polsat Sport
  • Polsat Sport Extra
  • Super Polsat

Polska – Argentyna na żywo w piątek, 21.09.2018 o godz. 19.40.

Transmisja meczu Polska – Argentyna i #najlepsikibice

Polecamy włączenie transmisji ze spotkania kilkanaście minut przed rozpoczęciem spotkania. Oglądanie rozgrzewki być może nie jest fascynujące, ale hymny drużyn i oficjalne otwarcie spotkania bywa imponujące. #najlepsikibice – tak nazywa się kibiców polskiej siatkówki na turniejach rozgrywanych w kraju i za granicą, po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem, śpiewają 2 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego a cappella. Ogromna hala wypełniona po brzegi biało czerwonymi barwami a do tego hymn śpiewany na tysiące głosów? Robi wrażenie. Przed meczem Polska – Argentyna być może będzie można oglądać ten sam obrazek.

Polska – Argentyna na żywo w telewizji

Kibicuj siatkarskiej reprezentacji Polski już dziś. Transmisja meczu Polska – Argentyna

• 19:30 Polsat Sport
  • 21:30 Studio pomeczowe
  • 20:09 TVP 1 (Po Wiadomościach i Pogodzie)
  • 19:00 TVP Sport studio przedmeczowe
  • 19:30 TVP Sport

Polska – Argentyna: oglądaj online w Internecie

Spotkanie Polska – Argentyna będzie można oglądać również online w Internecie. Przestrzegamy przed wszelkiego rodzaju nielegalnymi streamingami i transmisjami. Oficjalną, w pełni legalną transmisję udostępnia Ipla TV. Mecz Polska – Argentyna rozpocznie się o godzinie 19:40

Polska – Argentyna: spotkanie na szczycie

W grupie H nie ma słabych zespołów. Zaczyna się poważna walka o każdy punkt. Pierwsze spotkanie Polska - Argentyna to będzie wielki sprawdzian dla naszej reprezentacji. Test siły, wytrwałości, techniki i realizacji założonego planu. Drużyna gra w różnych ustawieniach i konfiguracjach. Jesteśmy nieprzewidywalni. Szczególnie trener Vital Heynen znany jest ze swoich zaskakujących decyzji. Jakim pierwszym składem zagramy na spotkaniu Polska - Argentyna? Tego dowiemy się dopiero po wejściu siatkarzy na boisko. mecz Polska – Argentyna , podobnie jak pięć poprzednich meczów w fazie grupowej chcielibyśmy zakończyć z kompletem punktów na koncie.