Posnania Bike Parade 2016: Kolorowy, rowerowy przejazd przez...

  Posnania Bike Parade 2016: Kolorowy, rowerowy przejazd przez miasto

  Marcin Idczak

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Dla pierwszych tysiąca zarejestrowanych osób przygotowano specjalne zestawy startowe
  1/13
  przejdź do galerii

  Dla pierwszych tysiąca zarejestrowanych osób przygotowano specjalne zestawy startowe ©Posnania

  Pod hasłem Rowerowe Flower Power odbędzie się druga edycja Posnania Bike Parade. Impreza rozpocznie się w niedzielę, 19 czerwca, na Golęcinie, na terenie Ogrodu Dendrologicznego. Uczestnicy przejadą wspólnie na plażę miejską Rataje, gdzie odbędzie się finałowy koncert Ani Rusowicz i rodzinny piknik.
  Nawet ponad tysiąc osób może wziąć udział w drugiej edycji Posnania Bike Parade. Impreza odbędzie się w niedzielę, 19 czerwca. Tym razem pod hasłem Rowerowe Flower Power. To kolorowe święto wszystkich rowerzystów, dla których rower jest wyrazem stylu życia. Już drugi rok z rzędu barwna parada przejedzie ulicami Poznania i zakończy się piknikiem na plaży miejskiej przy os. Piastowskim.

  Na pierwszych tysiąc osób, które zarejestrują się na stronie www.posnaniabikeparade.pl lub na miejscu startu, czekają atrakcyjne pakiety startowe ufundowane przez centrum Posnania. Tegoroczna trasa przejazdu wiedzie najbardziej malowniczymi miejskimi parkami.

  Z Golęcina uczestnicy przejadą przez Park Sołacki, następnie Park Wodziczki i Cytadelę. Dalej parada pojedzie ulicami Szelągowską, Garbary i Estkowskiego, gdzie odbije na Wartostradę. Stamtąd wzdłuż rzeki dojedzie aż do mostu Królowej Jadwigi, a dalej na Plażę Miejską Rataje.

  - Jeżdżąc na rowerze dbamy nie tylko o kondycję fizyczną, ale również skracamy czas dojazdu do pracy, czy po prostu spędzamy swój wolny czas wraz z rodziną i przyjaciółmi - mówi Marek Kaszewski, dyrektor centrum Posnania. - Jako zarządzający centrum handlowym chcemy szczególnie promować tę formę aktywności - dodaje.

  Początek imprezy o godzinie 11 w Ogrodzie Dendrologicznym na Golęcinie. Wyjazd zaplanowano na godzinę 13, a sam przejazd na Rataje powinien zająć około 40 minut. Na mecie na uczestników imprezy będą czekać kolejne atrakcje: znakowanie rowerów, rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą stylizację oraz koncert Ani Rusowicz.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  hol

  gol (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  debilizm

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wstydź się Pan

  Pelagia (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 8

  Panie Jaśkowiak. W Lublinie, biednym mieście strefa kibica powstała dzięki staraniom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy dużym wsparciu finansowym marszałka województwa. Sławomir Sosnowski...rozwiń całość

  Panie Jaśkowiak. W Lublinie, biednym mieście strefa kibica powstała dzięki staraniom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy dużym wsparciu finansowym marszałka województwa. Sławomir Sosnowski dołożył organizatorom 100 tys. zł. Strefa będzie działała przez całe mistrzostwa i kibice obejrzą na telebimie wszystkie mecze Euro 2016. Wstęp jest bezpłatny.

  zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ....

  Anna (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5

  Pierdzielisz jak potłuczony stary śmierdzący ramolu okulary załóż i zobacz o czym jest mowa,a o czym ty piszesz zupełnie nie na temat idioto.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo