Prawdziwy chleb coraz droższy. Przez diety, supermarkety i mrożonki

Monika Kaczyńska
W czasie Święta Chleba bochenki były rozchwytywane, na co dzień pieczywa jemy coraz mniej
W czasie Święta Chleba bochenki były rozchwytywane, na co dzień pieczywa jemy coraz mniej Waldemar Wylegalski
Żytnie, pszenne, razowe, białe, w kształcie kwiatów i z dedykacjami - w czasie sobotniego Święta Chleba na poznańskim Starym Rynku można było skosztować niemal każdego rodzaju pieczywa. Ale na co dzień jemy go mniej i narzekamy na wysoką cenę. I nic nie wskazuje na to, żeby miało być inaczej. Mimo że rolnicy narzekają na niskie ceny zbóż, chleb raczej nie stanieje.

- Obecnie tona pszenicy konsumpcyjnej kosztuje w Wielkopolsce średnio 660 zł - mówi Kornel Pabiszczak z Wielkopolskiej Izby Rolniczej. - Być może w październiku, listopadzie będzie nieco drożej, na razie jednak tej tendencji nie widać.
Tańsze zboża oznaczają tańszą mąkę. Ale różnica w cenie tej ostatniej nie odpowiada różnicy w cenie zbóż. O ile pszenica w porównaniu z rokiem ubiegłym jest tańsza o 1/3, o tyle mąka staniała zaledwie o kilkanaście procent. Jednak nie oznacza to, że za chleb zapłacimy mniej.

Cena mąki to niewielka część ceny chleba

- Kiedy rok temu mąka była droższa, ceny chleba nie rosły - zwraca uwagę Piotr Koperski, właściciel piekarni w Suchym Lesie. - Trudno więc obniżać cenę chleba teraz, kiedy nieco staniała. Zwłaszcza, że inne koszty niewiele się zmieniły.

Na cenę bochenka oprócz ceny mąki wpływają też ceny prądu, wody, transportu, a także koszty utrzymania piekarni i jej pracowników. Zwłaszcza te ostatnie nie maleją.
- Fakt, że i prąd jest nieco tańszy niż rok temu - przyznaje Koperski. - Za to istotnie zdrożała woda, rosną też koszty transportu. A konkurencja jest coraz silniejsza.

Nic dziwnego, bo o ile dwie dekady temu przeciętny Polak zjadał prawie 100 kg pieczywa rocznie, obecnie - tylko 54 kg.
I nie cena chleba oraz bułek jest przyczyną tej zmiany.
- Coraz więcej pacjentów poradni dietetycznych rezygnuje z tego produktu spożywczego, na rzecz płatków owsianych, kukurydzianych oraz musli - mówi Anna Jardanowska, dietetyczka z Fabryki Formy. - Główną przyczyną jest obawa przed nadmiernymi kilogramami oraz niechcianą tkanką tłuszczową.

Tę zmianę w obyczajach żywieniowych boleśnie odczuwają piekarze. Rynku już od dawna nie wystarcza dla wszystkich. Liczba piekarni, zwłaszcza niewielkich, z roku na rok spada.
- W ubiegłym roku w całej Polsce było 9700 piekarni - mówi Piotr Koperski. - Obecnie jest 8700 i będzie jeszcze mniej.

Oprócz mniejszego spożycia chleba, tym na co narzekają piekarze jest konkurencja, zwłaszcza wyrobów supermarketowych. W każdej większej sieci kusi klientów zapach świeżego pieczywa, tyle że na miejsce przyjeżdża ono w postaci mrożonek. Często z innych krajów Europy. Sprzedawane bardzo tanio - nawet poniżej 2 zł. Taka cena kusi, ale...

- My, piekarze nazywamy te produkty chlebopodobnymi - przyznaje Koperski. - Gdyby wprowadzono obowiązek umieszczania na etykiecie wszystkich składników, wyraźnie byłoby widać różnicę między poszczególnymi wyrobami.

Mniejszy popyt sprawia, że piekarnie upadają

Na razie klient dostrzega przede wszystkim różnicę w cenie. Zdaniem Koperskiego ekonomicznie uzasadniona cena półkilogramowego, pokrojonego i opakowanego w folię bochenka chleba waha się od 3,5 do 3,9 zł.

- Bezpośrednio przy piekarni, jeśli chleb sprzedaje się w całości może być nieco taniej - zwraca uwagę piekarz. - Można go sprzedawać po 2,80-2,90 zł.

Dlaczego tak drogo?
- Cały proces produkcji chleba trwa 21 godzin - wyjaśnia Koperski. - Jeśli ma być zachowana jakość, niewiele można tu przyspieszyć. W produkcji przemysłowej proces ten przyspiesza się chemicznie. Jest taniej, ale czy zdrowo?

Może więc lepiej zrezygnować z chleba? Raczej nie.
- Zanim z niego zrezygnujemy, należy pamiętać o jego wartościach odżywczych niezbędnych dla organizmu, jak skrobia, białko roślinne, błonnik pokarmowy, witaminy z grupy B, Wit. E oraz składniki mineralne - podkreśla Anna Jardanowska. - Wbrew powszechnemu przekonaniu żaden chleb nie tuczy, jeżeli spożywamy go z umiarem - dodaje.

WIDZIAŁEŚ COŚ CIEKAWEGO? ZNASZ INTERESUJĄCĄ HISTORIĘ? MASZ ORYGINALNE ZDJĘCIA?
NAPISZ DO NAS NA ADRES WYDAWCA@GLOS.COM!

Możesz wiedzieć więcej! Kliknij i zarejestruj się: www.gloswielkopolski.pl/piano

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa

Wideo

Komentarze 11

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

D
Dariusz Salamon Gdańsk

Szukam dobrego chleba...Reszta jak w temacie.

y
yh

Większość, bo 80% mieszkańców Poznania to przybysze z południowej i wschodniej RP. Nie znają historii i zwyczajów Wielkopolan. Pracowitość, oszczędność, gospodarność starych mieszkańców wytworzyła dobra, które tak przyciągają przybyszów. Może już czas na naukę ?.

r
rfrd

Jesteśmy gościnni, ale nie lubimy chamstwa. Wypad.

24h

lepiej ksiazke Dieta bez pszenicy. A za takie twierdzenia ze chleb ma pelno witamin, wartosci odzywczych i nie tuczy, to ta Pani powinna sie wstydzic w lustro spojrzec.

M
Marchewka

efekty żarcia chleba, pyrów i kluchów widać gołym okiem na każdej ulicy.

p
poodpis

O Lubelskim napiszcie a nie o pyrkach.

a
arek

używają chemii tak samo jak hipermarkety w swoim mrożonym pieczywie...liczy się kasa.

R
Robert

To nie tylko supermarkety, wiele piekarni nastawia się na tanią masówkę. Ludzie kupują ten chleb który jest mieszaniną mąki i chemikaliów. Chleb ciemny robi się dodając słód jęczmienny.
Tak, ja też piekę chleb w domu, na zakwasie i liczyłem ze 900g wychodzi około 2 zł wliczając prad w taryfie II czyli tej poza szczytem.
Ale piekarz ma wiele innych kosztów i chleb bedzie kosztował 4 czy 5 zł.
Znam jedną piekarnie w małej wsi gdzie produkują na zakwasie pyszny chlebek i kosztuje 2,30zł za 600g. A miejscowi i tak marudza i często w Biedronce kupują bo tamtemn czasem niewyrośnięty albo skóra odchodzi. Tak, naturalne pieczywo za każdym razem jest inne.

t
tomryn

Piekę chleb w domu, taki tradycyjny, na zakwasie. Jeśli mnie koszt wyprodukowania 1 kg chleba wynosi ok. 2 zł to z czego zrobiony jest chleb za 0,89 ?

G
GABRIEL

Jakość niektórego chleba jest skandaliczna , jak glina i błoto. Dlatego szukam droższego pieczywa, ale dobrego. W Poznaniu jest dobre pieczywo, droższe, ale
bardzo dobre pieczywa spotkać można w Krakowie.

A
Administrator

To jest wątek dotyczący artykułu Prawdziwy chleb coraz droższy. Przez diety, supermarkety i mrożonki

d
długo_pis

niewiele: smieciowa pracę o oszukanych składkach ubezpieczeniowych, smierdzace lub podrabiane produkty o niebywałym terminie przydatnosci do spozycia rodem z odysei kosmicznej i ceny ktore rosna bo celem tych sklepów wcale nie jest misja społeczna a spekulacyjne wyzbywanie sie towarów... niskie ceny słuzą jedynie wyzbywaniu sie konkurencji

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3