sportowy24
  Ruszył proces Nickiego Bille Nielsena. Długa lista zarzutów...

  Ruszył proces Nickiego Bille Nielsena. Długa lista zarzutów dla byłego piłkarza Lecha Poznań

  LEM

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Były napastnik Lecha Poznań Nicki Bille znów trafił na czołówki duńskich mediów. W poniedziałek 4 marca rozpoczął się bowiem jego proces. Jaki zarzuty
  1/5
  przejdź do galerii

  Były napastnik Lecha Poznań Nicki Bille znów trafił na czołówki duńskich mediów. W poniedziałek 4 marca rozpoczął się bowiem jego proces. Jaki zarzuty stawia mu prokuratura? Czytaj na kolejnych slajdach ---->
  ©Łukasz Gdak

  Były napastnik Lecha Poznań Nicki Bille znów trafił na czołówki duńskich mediów. W poniedziałek 4 marca rozpoczął się bowiem jego proces. Nicki Bille ma długą listę zarzutów, wśród których znalazły się: pobicie oraz nielegalne posiadanie broni i narkotyków oraz grożenie pielęgniarce w szpitalu, w którym przebywał po imprezie świątecznej zakończonej strzelaniną.
  "Nicki Bille Nielsen został już oskarżony o cztery przestępstwa, a teraz otrzymał piąty akt oskarżenia" - pisze duński BT.

  Według gazety Bille jest oskarżony o grożenie pielęgniarce pięścią i słowa "zabiję cię, suko". Groźby miały miejsce 27 stycznia, kiedy Nicki Bille Nielsen został przyjęty do szpitala po tym, jak został postrzelony w grudniu, podczas imprezy świątecznej.

  Nowe zarzuty nie mają nic wspólnego z jego wybrykami w Monako, za które trafił do więzienia, kiedy to Duńczyk pobił kobietę, a w jego telefonie znaleziono sesje zdjęciową ukazującą seksualną przemoc wobec swoich partnerek. Na dodatek posiadał przy sobie gram kokainy.

  W Danii straszył też rowerzystę pistoletem gazowym. Odpowie też za nielegalne posiadanie broni i narkotyków (kokainy). Zawodnikowi grozić kilka miesięcy pozbawienia wolności.

  Wokół Bułgarskiej - zobacz najnowszy odcinek magazynu o Kolejorzu:


  Zobacz też:


  POLECAMY:  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Randeczki

  Hej (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 14

  Znajdź już dziś przygodę na jedną noc...
  A może na więcej?
  Wybieraj w milionach profili i znajdź ją..
  Niesmiały? Podglądaj na cam lub napisz!

  http://lovesei.pl

  Aktualności sportowe

  Najnowsze tweety