Są nowe informacje w sprawie śmierci małżeństwa lekarzy w przydomowym basenie

ow
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne gettyimages.com/ Hussein Kassir
To nie porażenie prądem było przyczyną śmierci małżeństwa lekarzy - udało się potwierdzić dzięki sekcji zwłok. Co więc wydarzyło się 2 czerwca? - donosi Onet.pl

2 czerwca ok. godz. 21 na pogotowie dodzwonił się prof. Tadeusz Łapiński z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Udzielał pierwszej pomocy żonie znalezionej w basenie. Gdy ratownicy przyjechali na miejsce, znaleźli zarówno ciało profesora, jak i jego żony, dr Małgorzaty Michalewicz, która pracowała na oddziale covidowym.

- Wczorajsza sekcja zwłok wskazała prawdopodobną przyczynę śmierci, ale nie czuję się zobligowany, żeby o tym mówić, bo mogą to być dane wrażliwe. Nie mogę o tym mówić, bo jest to część postępowania. Mogę jedynie dodać, że wykonane czynności nie potwierdziły, że przyczyną śmierci było porażenie prądem - dementuje w Onecie doniesienia o ewentualnym porażeniu pary prądem prokurator Karol Radziwonowicz.

Jak informuje Onet.pl, "prokuratura Rejonowa w Białymstoku już wczoraj nadała bieg sprawie, kwalifikując ją z artykułu 155 kk, czyli nieumyślne spowodowanie śmierci."

- To jedynie wstępna kwalifikacja prawna i nie znaczy, że szukamy osób trzecich czy postronnych, w tym przypadku w grę wchodził prąd, więc np. że szukamy elektryków, budowniczych basenu - tłumaczy prokurator - Jeżeli uznamy, że ciąg zdarzeń albo okoliczności całokształtu tego zdarzenia, np. ukryte choroby wskażą coś innego, zmienimy klasyfikację czynu. Na dzień dzisiejszy możemy jedynie wykluczyć działanie osób trzecich z zamiarem bezpośrednim, czyli zabójstwo, oraz wykluczamy porażenie prądem. Nic na to nie wskazywało i badamy dalej - dodaje w Onecie Radziwonowicz.

Źródło: Onet.pl

Spis Powszechny 2021: są pierwsze kary za odmowę spisania się

Wideo

Materiał oryginalny: Są nowe informacje w sprawie śmierci małżeństwa lekarzy w przydomowym basenie - Polska Times

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

R
RadaMiastaBialystok.pl

ten basen jakiś felerny chyba od WOŚP? ibialystok.blogspot.com/2021/01/wosp.html Nie da się wrzucić kasy do puszki z 1,5 metra dystansu #WOŚP=zaraza #SiewcyŚmierci #OrkiestraAborcji #ZabijanieNiepełnosprawnych Od 29 lat zamiast uzdrowić służbę zdrowia WOŚP jak hiena cmentarna zarabia na jej patologiach, zmuszając dzieci do żebrania Kolejki i długie czasy oczekiwania związane są ze zmuszeniem pacjenta do wyboru: czy da łapówkę, czy umrze czekając np. na wizytę u specjalisty kilka miesięcy z bezpłatnej listy NFZ, ale u tego samego lekarza może umówić się za kilka godzin, prywatnie, w jego gabinecie, płacąc za wizytę. 44 miliony złotych zbierane rocznie przez WOŚP to 0,08% rocznej dotacji NFZ na służbę zdrowia, nie wliczając np. środków unijnych. ibialystok.blogspot.com/2019/01/20012019-biaystok-rafa-kosno-protestuje.html „W normalnym kraju WOŚP nie musiałby wyręczać NFZ, a całość rozliczeń WOŚP byłaby jawna. Nie widzę problemu by Owsiak i osoby organizujące WOŚP na tym zarabiały w jakiejś części ze zbiórki, byłyby wtedy bardziej efektywne, ale wszystko powinno być jawne. działanie WOŚP ukrywa fakt patologicznych nieprawidłowości i marnowania kasy przez NFZ o skali odpowiednio większej. Czy Owsik podkrada pieniądze z puszek? Przez 23 lata prawie 171 mln zł? kilka ciekawych opinii z sieci: "ten rzekomo "darmowy" sprzętu to olbrzymie obciążenie dla szpitali niby za sam sprzęt się nie płaci - ale za materiały eksploatacyjne płaci się drożej i więcej, podobnie jak za telefon komórkowy "za złotówke" spłacony wielokrotnie z abonamentem przez kilka lat. W szpitalach nie brakuje sprzętu, kolejki i długie czasy oczekiwania związane są ze zmuszeniem pacjenta do wyboru wybrania czy da łapówkę czy umrze czekając.

Na forach dyskusyjnych zarzuca się WOŚP wpychanie niekoniecznie niezbędnego sprzętu medycznego szpitalom: "Kolejna superofensywa na rzecz firm Dutchmed, Drager oraz Viridian. Dutchmed bez Owsiaka dawno już by padł. A tak szpital dostaje Infant Flow (faktycznie warty około 30 000 zł, ale „w zapisie księgowym” blisko 100 000 zł) i potem obwody jednorazowe po 300 zł. Zazwyczaj sprzęt stoi przykryty prześcieradłem a firma zarabia na przeglądach"

Dane ze sprawozdania finansowego WOŚP za 2013r. Pani Owsiakowa zarabia miesięcznie 22 056 zł ( w roku 2012 "minimalnie" więcej, bo ponad 27 000 /miesiąc!). Średnia zarobków tzw. organu zarządzającego, to 14 116,40 miesięcznie. Przeciętne wynagrodzenie pracowników organizacji, to 6 324,34zł. Można się urządzić za kasę zbieraną przez głupie społeczeństwo i wysyłanie na mróz małych dzieci ze skarbonkami na żebractwo? Jerzy Owsiak sam siebie zatrudniał na stanowisku dyrektora graficznego spółki „Złoty Melon” i sam sobie wypłacał wynagrodzenie (około 13 tysięcy złotych brutto/miesięcznie). Zapytany w Sądzie o ten stan rzeczy stwierdził, że nie pamięta, czy jest prezesem „Złotego Melona” i kto go zatrudnił na stanowisku dyrektora graficznego (...) kiedy te fakty zostały ujawnione w trakcie procesu Lidia Niedźwiedzka-Owsiak zawiesiła działalność firmy „Mrówka Cała”. Jerzy Owsiak założył tymczasem kolejną firmę „Jasna Sprawa”, której pełnomocnikiem została… Lidia Niedźwiedzka-Owsiak.”

w
www.i.Bialystok.pl

Lekarz z pielęgniarką w basenie….

Pielęgniarki są słabo wykształcone i zbędne , potrzebujemy więcej lekarzy! Niech się dokształcą!

Są lekarze co zarabiają na Covidzie nawet po 95 000 zł miesięcznie!?

Dyżury w 3 szpitalach, w każdym po 15 000 zł dodatku za ryzyko Covid19 pensje dyżury

Dobra zaszczepiłem się :) I co, teraz koniec z tymi ograniczeniami: chodzeniem w masce, otwierajcie sklepy, szkoły, kina, siłownie, hotele, knajpy, koncerty, galerie :) ? UWAGA! UJAWNIAMY NAJWIĘKSZĄ TAJEMNICĘ! WSZYSCY ZASZCZEPIENI UMRĄ! (Wszyscy niezaszczepieni też umrą, to kwestia czasu, bo wszyscy ludzie prędzej czy później umierają:) „Lockdowny nie są skuteczne” Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców https://youtu.be/WOtfzrjbdmE rzecznikmsp.gov.pl porównanie Hiszpanii z otwartymi szkołami, Szwecji z innymi krajami w tym Polską. www.propolski.pl/dr-basiukiewicz-przedstawil-narodowa-strategie „Wyrzucić maski z przestrzeni publicznej. Zakończyć restrykcje. Myjemy ręce i wietrzymy. Wyrzucić maski z przestrzeni publicznej. Zakończyć restrykcje. Myjemy ręce i wietrzymy”. #AntyCOvid19 #Antymaseczki #StrajkPrzedsiębiorców #LockdownKills #StopKwarantanna. #OtwieraMy :)

Człowiek bez tlenu umiera po 3 minutach, długotrwałe niedotlenienie uszkadza mózg. Dlatego rząd światowy chce, by nawet zdrowi byli chorzy na skutek braku skutecznego leczenia Amantadyną, nieskutecznych szczepionek i przyduszania maskami?

Wolę weganizm=wzmacnia orga(ni)zm! Bez uzależnień, chorób, przestępczości: Testy dają w 30-90% fałszywe wyniki: Zamknęli firmy, zabronili oddychać świeżym powietrzem, zamknęli szpitale przed chorymi, skazali na śmierć przewlekle chorych, zabraniają spotkań, zamknęli dzieci, seniorów w domach, zakładają szmaty na twarz generując choroby i hamując rozwój mózgu. Reset: po bankructwie firm ludzie na zasiłkach, nie będzie własności prywatnej, obywatel będzie własnością państwa, nie będzie rodziny, o dzieciach decydować ma państwo. „Koniec pandemii” nastąpi 31 marca 2025 r. po wdrożeniu nowego niewolniczego systemu zgodnie z planem

Rządowi „doradcy” Simon, Horban, Flisiak przez których „rady” zmarło 40 000 Polaków to także doradcy producenta leku Remdesivir, którym kurację kosztującą 10 000 zł zalecają, zamiast skutecznej kuracji Amantadyną za 10 zł, po której nikt nie umarł, wszyscy wyzdrowieli ?

Podłączenie do respiratora (chociaż zabija 90% chorych) jest drożej płatną procedurą dla szpitala niż podanie tlenu czy przewrócenie chorego na brzuch, by ułatwić oddychanie.

ibialystok.blogspot.com/2021/01/amantadyna.html Zamiast zaplanowanego ludobójstwa wolę weganizm=wzmacnia orga(ni)zm! Bez uzależnień, chorób, przestępczości: Skuteczny przebadany lek Amantadyna kosztuje 10 zł, w przeciwieństwie do nieskutecznych szczepionek zmutowanego wirusa po 1000 zł testowanych w pośpiechu i powodujących skutki uboczne i powikłania, czy respiratory zabijające 90% chorych.

Dziesiątki tysięcy chorych mogłoby nie umrzeć, także z powodu ograniczenia w dostępie do szpitali, nie mają uzasadnienia absurdalne dyktatorskie ograniczenia, zamknięcie gospodarki, szkół, hoteli, gastronomii, bankructwa firm, zadłużenie ludzi. Media wywołujące koronapanike kłamią, władze na całym świecie zawiązały największy w historii spisek przeciwko obywatelom ibialystok.blogspot.com/2020/12/zabojczeszczepionki.html

ibialystok.blogspot.com/2020/11/spisekcovid19.html CZY AMANTADYNA NAPRAWDĘ LECZY COVID-19? Gościem Doroty Łosiewicz jest @marcinwarchol, wiceminister @MS_GOV_PL. https://www.youtube.com/watch?v=cVY8uqjINN4

Dodaj ogłoszenie