MKTG SR - pasek na kartach artykułów
3 z 6
Oczywiście zwycięstwo Biało-Czerwonych nawet przez chwilę...

San Marino - Polska 1:7. Pięć wniosków po spotkaniu Biało-Czerwonych: W Serravalle jak na sparingu

Lewy przeszedł do historii

Oczywiście zwycięstwo Biało-Czerwonych nawet przez chwilę nie było zagrożone. Największa w tym zasługa Roberta Lewandowskiego, który w pierwszej połowie zdobył dwie bramki. Kapitan reprezentacji Polski ma już na koncie 72 bramki w barwach narodowych (w 124 meczach). To 14 wynik w historii. Do Leo Messiego traci 4 trafienia, do Pelego 5. Prowadzi Cristiano Ronaldo (111 bramek). Wynik fenomenalny, martwi jednak to, że po zejściu Lewego z murawy gra zupełnie przestała nam się kleić - choć trzy bramki Adama Buksy w ostatnich minutach mogą nieco zaciemnić obraz drugiej połowy.