Sport w TV. Bardzo dużo żużla, piłki nożnej i Formuła 1 w...

    Sport w TV. Bardzo dużo żużla, piłki nożnej i Formuła 1 w Soczi

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    W niedzielę o godzinie 19 mecz mistrza Polski FOGO Unii Leszno w Zielonej Górze

    W niedzielę o godzinie 19 mecz mistrza Polski FOGO Unii Leszno w Zielonej Górze ©archiwum/Adrian Wykrota

    W sportowy weekend polecamy Grand Prix Słowenii w Krsko, pierwszą rundę żużlowych indywidualnych mistrzostw świata, a także mecze PGE Ekstraligi żużlowej (w tym mecz mistrza Polski FOGO Unii Leszno w Zielonej Górze w niedzielę o godzinie 19). Warto na pewno zobaczyć wyścig Formuły 1 o Grand Prix Rosji na torze w Soczi oraz rewanżowe spotkania ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn, W sobotę i niedzielę mistrz Polski VIVE Tauron Kielce pozna rywali podczas turnieju Final Four. Oczywiście jak zwykle do obejrzenia będzie bardzo dużo futbolu. W polskiej ekstraklasie w weekend trzy mecze grupy spadkowej oraz spotkanie grupy mistrzowskiej Piast Gliwice – Pogoń Szczecin. Gra też zagranica – niemiecka 1.Bundesliga, angielska Premier League oraz ligi belgijska, francuska, hiszpańska, holenderska, portugalska, rosyjska, szkocka, ukraińska i włoska.
    W niedzielę o godzinie 19 mecz mistrza Polski FOGO Unii Leszno w Zielonej Górze

    W niedzielę o godzinie 19 mecz mistrza Polski FOGO Unii Leszno w Zielonej Górze ©archiwum/Adrian Wykrota

    PIŁKA NOŻNA
    Ekstraklasa, grupa mistrzowska, Piast Gliwice – Pogoń Szczecin, niedziela, godz. 17.35, Canal+, grupa spadkowa, Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Górnik Łęczna, sobota, godz. 17.55, Canal+Sport, Korona Kielce – Wisła Kraków, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport.

    Pierwsza liga, Zagłębie Sosnowiec – Rozwój Katowice, niedziela, godz. 12.35, Polsat Sport.

    Liga angielska, Arsenal – Norwich City, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Newcastle – Crystal Palace, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport, Swansea – Liverpool, niedziela, godz. 12.55, Canal+ Sport, Manchester United – Leicester, niedziela, godz. 15, Canal+, Southampton – Manchester City, niedziela, godz. 17.25, Canal+ Sport.

    Liga niemiecka, Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg, sobota, godz. 15.15, Eurosport 2, Bayer 04 Leverkusen – Hertha Berlin, sobota, godz. 18.30, Eurosport 2.

    Liga francuska, Saint Etienne – Toulouse, sobota, godz. 17, Eleven Sports.

    Liga hiszpańska, Real Sociedad San Sebastian – Real Madryt, sobota, godz. 16, Eleven, Atletico Madryt – Rayo Vallecano, sobota, godz. 18.15, Eleven, Real Betis Sevilla – FC Barcelona, sobota, godz. 20.30, Eleven, Granada – Las Palmas, sobota, godz. 22.30, Eleven, Espanyol Barcelona – Sevilla FC, niedziela, godz.16, Eleven Sports, Valencia – Villarreal, niedziela, godz. 20.30, Eleven Sports.

    Liga włoska, Chievo Verona – Fiorentina, sobota, godz. 20.45, Eleven Sports, Juventus Turyn – Carpi, niedziela, godz. 12.30, Eleven, Milan – Frosinone, niedziela, godz.15, Eleven, Lazio Rzym – Inter Mediolan, niedziela, godz. 20.45, Eleven.

    Liga holenderska, Ajax Amsterdam – Twente Enschede, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport News.

    Liga portugalska, FC Porto – Sporting Lizbona, sobota, godz. 19.30, SportKlub, Estoril – Maritimo Funchal, niedziela, godz. 17, SportKlub, Arouca – Nacional, niedziela, godz. 19.15, SportKlub.

    Liga rosyjska, Lokomotiw Moskwa – Spartak Moskwa, sobota, godz. 18.30, Polsat Sport Extra.

    Liga szkocka, Hearts of Midlothian – Celtic Glasgow, sobota, godz. 13.30, Eleven.

    Liga ukraińska, Szachtar Donieck – Dynamo Kijów, niedziela, godz. 18.25, Polsat Sport Extra.

    Liga amerykańska, sobota, godz. 22, Eurosport 2, niedziela, godz. 22, Eurosport 2.

    FORMUŁA 1
    Grand Prix Rosji w Soczi, sobota, godz. 11, Eleven Sports, sesja kwalifikacyjna, sobota, godz. 14, Eleven Sports (studio od godziny 13), wyścig, niedziela, godz. 13.45, Eleven Sports (studio od godziny 13).

    ŻUŻEL
    Grand Prix Słowenii w Krsko, sobota, godz. 18.30, Canal+.
    PGE Ekstraliga, Betard Sparta Wrocław – Stal Gorzów, niedziela, godz. 16.30, nSport, Ekantor pl. Falubaz Zielona Góra – FOGO Unia Leszno, niedziela, godz 19,.nSport.
    Nice Polska Liga Żużlowa, KSM Krosno – Orzeł Łódź, niedziela, godz.13.15, TVP Sport oraz TVP 3.

    1 »

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
    2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
    3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
    4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
    5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
    6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
    7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
    8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
    9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
    10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
    11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
    12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
    13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
    14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
    15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33