Sport w TV. Dużo futbolu, ale też hokej na lodzie, kolarstwo...

    Sport w TV. Dużo futbolu, ale też hokej na lodzie, kolarstwo i żużel

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    Lech Poznań zagra w niedzielę z Cracovią

    Lech Poznań zagra w niedzielę z Cracovią ©Waldemar Wylegalski

    Telewizyjnym kibicom przede wszystkim polecamy mistrzostwa świata elity w hokeju na lodzie, wyścig kolarski Giro d’ Italia, mistrzostwa Europy w wioślarstwie oraz turniej Final Four Ligi Mistrzyń w piłce ręcznej kobiet. Oczywiście jak zwykle do obejrzenia będzie bardzo dużo futbolu.
    Lech Poznań zagra w niedzielę z Cracovią

    Lech Poznań zagra w niedzielę z Cracovią ©Waldemar Wylegalski

    W polskiej ekstraklasie w weekend wszystkie mecze grupy mistrzowskiej, jeden w sobotę i trzy w niedzielę oraz dwa spotkania grupy spadkowej. Mecz Cracovia – Lech Poznań w niedzielę od 15.10 w Canal+.

    Z wydarzeń piłkarskich, oprócz spotkań polskiej ekstraklasy na ekranach telewizorów jak zwykle zobaczyć będzie można mecze niemieckiej 1.Bundesligi, angielskiej Premier League oraz lig belgijskiej, francuskiej, hiszpańskiej, holenderskiej, portugalskiej, rosyjskiej, szkockiej, ukraińskiej i włoskiej. Polecamy też mecze żużlowej PGE Ekstraligi i Nice PLŻ.

    PIŁKA NOŻNA
    Ekstraklasa, grupa mistrzowska: Lechia Gdańsk – Ruch Chorzów, sobota. godz. 20.10, Canal+Sport, Cracovia – Lech Poznań, niedziela, godz. 15.10, Canal+, Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Piast Gliwice, niedziela, godz. 17.40, Canal+; grupa spadkowa: Śląsk Wrocław – Termalica Bruk-Bet Nieciecza, sobota, godz. 15.10, Canal+ Sport, Górnik Łęczna – Górnik Zabrze, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, sobota, godz. 17.45, Eurosport 2.

    Pierwsza liga, Chojniczanka Chojnice – Wisłą Płock, niedziela, godz.12.35, Polsat Sport.

    Liga angielska, Norwich City – Manchester United, sobota, godz. 13.40, Canal+ Sport 2, Sunderland – Chelsea, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Leicester City – Everton sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Tottenham – Southampton, niedziela, godz. 14.25, Canal+ Sport 2, Manchester City – Arsenal, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport 2.

    Liga niemiecka, mecze przedostatniej 33. kolejki, sobota, godz. 15.15, Eurosport 2.

    2. Bundesliga, przedostatnia 33. kolejka, niedziela, godz. 15.15, Eurosport 2.

    Liga francuska, Olympique Lyon – AS Monaco, sobota, godz. 21, Eleven.

    Liga hiszpańska, FC Barcelona – Espanyol Barcelona, niedziela, godz. 17. Eleven, transmisja łączona meczów Real Madryt – Valencia oraz Levante – Atletico Madryt, niedziela, godz. 17, Eleven Sports.

    Liga włoska, Inter Mediolan – Empoli, sobota, godz. 18, Eleven Sports, Bologna – Milan, sobota, godz. 20.45, Eleven Sports, Roma – Chievo Verona, niedziela, godz. 12.30, Eleven, Fiorentina – Palermo, niedziela, godz. 15.20, Eleven Sports, Torino – Napoli, niedziela, godz. 20.45, Eleven, Hellas Verona – Juventus Turyn, niedziela, godz. 20.45, Elenen Sports.

    Liga holenderska, De Graafshap – Ajax Amsterdam, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport Extra.

    Liga belgijska, Anderlecht Bruksela – KV Ostende, niedziela, godz. 14.30, Eleven.
    1 3 4 »

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 11 21 6 3 2 20-13
    2 Legia Warszawa Live 11 21 6 3 2 16-12
    3 Wisła Kraków Live 11 20 6 2 3 20-10
    4 Jagiellonia Białystok Live 11 20 6 2 3 17-13
    5 Piast Gliwice Live 11 20 6 2 3 17-15
    6 Korona Kielce Live 11 19 5 4 2 15-12
    7 Lech Poznań Live 11 17 5 2 4 17-14
    8 Zagłębie Lubin Live 11 16 5 1 5 17-17
    9 Arka Gdynia Live 11 14 3 5 3 12-11
    10 Pogoń Szczecin Live 11 13 3 4 4 13-13
    11 Śląsk Wrocław Live 11 12 3 3 5 16-15
    12 Miedź Legnica Live 11 12 3 3 5 15-20
    13 Wisła Płock Live 11 10 2 4 5 14-20
    14 Górnik Zabrze Live 11 9 1 6 4 11-17
    15 Zagłębie Sosnowiec Live 11 7 1 4 6 15-24
    16 Cracovia Live 11 7 1 4 6 8-17