Sport w TV. Euro we Francji, siatkówka, żużel i wioślarstwo...

    Sport w TV. Euro we Francji, siatkówka, żużel i wioślarstwo z Poznania

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    Sport w TV. Euro we Francji, siatkówka, żużel i wioślarstwo z Poznania

    ©Michael Sohn

    Oczy sportowego świata od ponad tygodnia skierowane są głównie na Francję, gdzie trwa turniej finałowy 15. Mistrzostw Europy w piłce nożnej W weekend odbędzie się pięć spotkań, w sobotę dwa w grupie F (Islandia – Węgry, Portugalia – Austria) oraz jedno w grupie E (Belgia – Irlandia) natomiast w niedzielę dwa ostatnie mecze w grupie A (Rumunia – Albania, Szwajcaria – Francja). Tym z kibiców, którym futbolu na EURO’ 2016 za mało, polecamy w nocy z soboty na niedzielę dwa ćwierćfinały turnieju Copa America Centenario (Argentyna – Wenezuela, Meksyk – Chile). Ponadto polecamy pierwszy turniej Ligi Światowej siatkarzy z udziałem mistrza świata, reprezentacji Polski oraz turniej finałowy World Grand Prix Dywizji II w siatkówce kobiet z udziałem reprezentacji Polski. Polecamy także ósmą rundę MŚ Formuły 1, Grand Prix Europy po raz pierwszy odbywającą się w stolicy Azerbejdżanu Baku oraz decydujący mecz finałowy koszykarskiej ligi NBA, Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers. Warto zobaczyć również regaty Puchary świata w wioślarstwie w Poznaniu, mecze PGE Ekstraligi żużlowej i spotkanie Nice Polskiej Ligi Żużlowej.
    Sport w TV. Euro we Francji, siatkówka, żużel i wioślarstwo z Poznania

    ©Michael Sohn

    PIŁKA NOŻNA
    EURO’2016, Belgia – Irlandia, sobota, godz.14.50, Polsat oraz Polsat Sport, Rumunia – Albania, niedziela, godz. 20.50, Polsat oraz Polsat Sport.
    Mecze Islandia – Węgry, sobota, godz. 17.50, Portugalia – Austria, sobota, godz. 20.50, Szwajcaria – Francja, niedziela, godz. 21 – tylko na płatnych platformach.

    Copa America Centenario w USA, ćwierćfinały, Argentyna – Wenezuela, sobota/niedziela, godz. 1, TVP Sport i TVP 3, Meksyk – Chile, sobota/niedziela, godz. 3.55, TVP 1 oraz TVP Sport.

    Liga brazylijska, Palmeiras Sao Paulo – Santa Cruz FC. sobota, godz. 21, Eleven, Flamenco Rio de Janeiro – FC Sao Paulo, niedziela, godz. 21, Eleven, Gremio Porto Alegre – Cruzeiro Belo Horizonte, niedziela/poniedziałek, godz. 0.00, Eleven

    Liga amerykańska MLS, New York City FC – Philadelphia Union, sobota, godz. 19, Eurosport 2, Vancouver Whitecamps – New England Revolution, sobota/niedziela, godz. 1, Eurosport 2, Sporting Kansas City – FC Dallas, niedziela, godz. 23, Eurosport 1, New York Red Bulls – Seattle Sounders, niedziela/poniedziałek, godz. 1.30, Eurosport 1.

    ŻUŻEL
    PGE Ekstraliga, MRGARDEN GKM Grudziądz – Stal Gorzów, niedziela, godz. 16.30, nSport, Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń, niedziela, godz.19, nSport.
    Nice PLŻ (I liga), Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Lokomotiv Daugavpils, niedziela, godz. 13.15, TVP 3.

    WIOŚLARSTWO
    Regaty Pucharu Świata w Poznaniu, finały, niedziela, godz. 10.20, TVP Sport.

    FORMUŁA 1
    Grand Prix Europy w Baku, sobota, godz. 12, Eleven Sports, kwalifikacje, sobota, godz.15, Eleven Sports, wyścig, niedziela, godz. 14.45, Eleven Sports..

    KOSZYKÓWKA
    Liga NBA, siódmy mecz finałowy Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers, niedziela/poniedziałek, godz. 2.55, Canal+Sport.

    SIATKÓWKA
    Liga Światowa mężczyzn, Rosja – Polska, sobota, godz. 19, Polsat oraz Polsat Sport, Serbia – Polska, niedziela, godz. 16.30, Polsat oraz Polsat Sport, Rosja – Bułgaria, niedziela, godz. 19, Polsat Sport Extra.
    Belgia – Włochy, sobota, godz. 9.40, Polsat Sport, Iran – Argentyna, sobota/niedziela, godz. 1.30, Polsat Sport News, Brazylia – USA, sobota/niedziela, godz. 3.10, Polsat Sport News, Australia – Włochy, niedziela, godz. 7, Polsat Sport.

    World Grand Prix Dywizji I kobiet, Belgia – Brazylia, sobota, godz. 8.30, Polsat Sport News, Tajlandia – Rosja, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport News, Holandia – Włochy, sobota, godz. 20.30, Polsat Sport News, Turcja – Niemcy, sobota/niedziela, godz. 2, Polsat Sport Extra, USA – Japonia, sobota/niedziela, godz. 4, Polsat Sport Extra, Belgia – Serbia, niedziela, godz. 7, Polsat Sport News, Chiny – Brazylia, niedziela, godz. 9.30, Polsat Sport, Japonia – Niemcy, niedziela/poniedziałek, godz. 0.00, Polsat Sport Extra, USA – Turcja, niedziela/poniedziałek, godz. 2, Polsat Sport Extra.

    Final Four Dywizji II kobiet w Płowdiw, półfinał Bułgaria – Polska, sobota, godz. 18, Polsat Sport Extra, finał, niedziela, godz. 21.50, Polsat Sport Extra (retransmisja).
    SIATKÓWKA PLAŻOWA
    Turniej World Tour w Olsztynie, 1. mecz półfinałowy kobiet, sobota, godz. 10.15, Polsat Sport Extra, 2. mecz półfinałowy kobiet, sobota, godz. 11.15, Polsat Sport Extra, mecz o 3. miejsce kobiet, sobota, godz.15.30, Polsat Sport Extra, mecz finałowy kobiet, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport Extra, 1.mecz półfinałowy mężczyzn, niedziela, godz. 10, Polsat Sport News, 2. mecz półfinałowy mężczyzn, niedziela, godz. 11, Polsat Sport News, mecz o 3. miejsce mężczyzn, niedziela, godz. 14, Polsat Sport News, mecz finałowy, niedziela, godz. 15, Polsat Sport News.

    1 »

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Jagiellonia Białystok Live 9 19 6 1 2 16-8
    2 Lechia Gdańsk Live 9 18 5 3 1 16-11
    3 Wisła Kraków Live 9 17 5 2 2 18-9
    4 Legia Warszawa Live 9 17 5 2 2 14-11
    5 Zagłębie Lubin Live 9 16 5 1 3 16-12
    6 Piast Gliwice Live 9 16 5 1 3 14-13
    7 Korona Kielce Live 9 15 4 3 2 13-11
    8 Lech Poznań Live 9 13 4 1 4 13-11
    9 Miedź Legnica Live 9 11 3 2 4 12-16
    10 Arka Gdynia Live 9 10 2 4 3 8-9
    11 Śląsk Wrocław Live 9 9 2 3 4 12-14
    12 Górnik Zabrze Live 9 8 1 5 3 9-14
    13 Wisła Płock Live 9 7 1 4 4 13-16
    14 Pogoń Szczecin Live 9 7 1 4 4 7-13
    15 Zagłębie Sosnowiec Live 9 6 1 3 5 13-19
    16 Cracovia Live 9 6 1 3 5 7-14