Sport w TV. Fogo Unia w żużlowym finale, dużo piłki nożnej

MAC, LUMAR
Kibicom, którzy zdecydują się weekendowy czas spędzić przed telewizorami polecamy zwłaszcza Grand Prix Singapuru,14. zawody sezonu 2017 w Formule 1, mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym, mistrzostwa Europy w koszykówce mężczyzn, spotkania 1. kolejki Ligi Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn. Kibice żużla emocjonować się będą pierwszym finałowym meczem w polskiej PGE Ekstralidze o Drużynowe Mistrzostwo Polski Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław, meczem o brąz DMP oraz rewanżowym spotkaniem finałowym Nice PLŻ. Grupa Azoty Unia Tarnów – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk oraz finałowymi zawodami Indywidualnych Mistrzostw Europy. Jak zwykle bardzo dużo będzie futbolu. Tradycyjnie zobaczyć będzie można wszystkie spotkania LOTTO Ekstraklasy oraz wiele meczów angielskiej Premier League, niemieckiej 1.Bundesligi, francuskiej League 1, hiszpańskiej La Liga i włoskiej Serie A.

PIŁKA NOŻNA
Lotto Ekstraklasa: Wisła Płock – Pogoń Szczecin, sobota, godz. 15, Canal+ Sport, godz. 15.10, nSport, Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Wisła Kraków – Piast Gliwice, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Sandecja Nowy Sącz – Bruk-Bet Termalica, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Cracovia Kraków, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

Nice I liga: Chrobry Głogów – Raków Częstochowa, sobota, godz. 14.30, Polsat Sport, Stal Mielec – GKS Katowice, niedziela, godz. 12.15, Polsat Sport.

Liga angielska: Crystal Palace – Southampton, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Watford – Manchester City, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Tottenham Hotspur – Swansea City, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Chelsea – Arsenal, niedziela, godz. 14.25, Canal+,
Manchester United – Everton, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport 2.

Liga niemiecka: Werder Brema – Schalke 04 Gelsenkirchen, sobota, godz. 15.25, Eleven Extra, Bayern Monachium – Mainz, sobota, godz. 15.25, Eleven Sports, RB LIpsk – Borussia Moenchengladbach, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports, Hoffenheim – Hertha Berlin, niedziela, godz. 13.25, Eleven Sports, Bayer 04 Leverkusen – Freiburg, niedziela, godz. 15.25, Eleven Sports, Borussia Dortmund – 1.FC Koeln, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports.

Liga hiszpańska: Valencia – Levante, sobota, godz. 13.05, Eleven Sports, Getafe – FC Barcelona, sobota, godz. 16.10, Eleven, Real Betis Sevilla – Deportivo La Coruna, sobota, godz. 18.25, Eleven, Atletico Madryt – Malaga, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports, Girona – Sevilla, niedziela, godz. 16.20, Eleven, Real Sociedad San Sebastian – Real Madryt, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports.

Liga włoska: AS Roma – Hellas Verona, sobota, godz. 20.40, Eleven, Sassuolo – Juventus Turyn, niedziela, godz. 12.25, Eleven Extra, Chievo Verona – Atalanta Bergamo, niedziela, godz. 17.55, Eleven Extra, Genoa – Lazio Rzym, niedziela, godz. 20.30, Eleven Extra.

Liga francuska: Paris Saint Germain – Olympique Lyon, niedziela, godz, 20.55, Eleven.

Liga chińska:  Shanghai SIPG FC–- Shanghai Greenland Shenhua FC, sobota, godz. 13.25, Polsat Sport Extra.

Liga czeska: Slavia Praga – Sparta Praga, niedziela, godz. 17.55, Polsat Sport Extra.

Liga austriacka: Altach – Rapid Wiedeń, sobota, godz. 16, SportKlub, Admira – Sturm Graz, sobota, godz. 18.30, SportKlub, Mattwersburg – Red Bull Salzburg, niedziela, godz. 16.30, SportKlub, Austria Wiedeń – St. Polten, niedziela, godz. 19, SportKlub.

Liga holenderska: ADI Den Haag – Ajax Amsterdam, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport Extra

Liga rosyjska: CSKA Moskwa – FK Rostow, sobota, godz. 15.30, Polsat Sport Extra.

Liga amerykańska: Atlanta United – Orlando City, sobota, godz. 22, Eurosport 2, New York Red Bulls – Fhiladelphia Union, niedziela, godz. 19, Eurosport 1.

KOSZYKÓWKA
Mistrzostwa Europy mężczyzn, mecz o 3. miejsce, niedziela, godz. 18.30, sport.tvp.pl, finał, niedziela, godz. 20.20, TVP Sport.

PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzów: Mieszków Brześć – PGE VIVE Kielce, sobota, godz. 15.55, Canal+, Celje Pivovarna Lasko – Telekom Veszprem, sobota, godz. 17.25, nSport, Orlen Wisła Płock – HC Vardar Skopje, niedziela, godz. 18.30, Canal+ Sport, niedziela, godz. 19, Eleven.

SIATKÓWKA
Międzynarodowy Turniej Charytatywny Giganci Siatkówki, Cuprum Lubin – Power Volley Milano, sobota, godz. 17, Polsat Sport, PGE Skra Bełchatów – Noliko Maaseikk, sobota, godz. 20, Polsat Sport, Cuprum Lubin – Noliko Maaseik, niedziela, godz, 17, Polsat Sport, PGE Skra Bełchatów – Power Volley Milano, niedziela, godz. 20, Polsat Sport.
ŻUŻEL
PGE Ekstraliga, pierwszy mecz o 3. miejsce MP, Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra , niedziela, godz. 16, nSport, pierwszy mecz finałowy MP, Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław, niedziela, godz. 18.30, n Sport.
Nice PLŻ, rewanżowy mecz finałowy, Unia Tarnów – Wybrzeże Gdańsk, niedziela, godz. 14.30, Polsat Sport.
Indywidualne Mistrzostwa Europy, zawody finałowe w Lublinie, sobota, godz. 19, Eurosport.

FORMUŁA 1
Grand Prix Singapuru, sobota, godz. 11.55, Eleven Sports, kwalifikacje, sobota, godz. 14.55, Eleven, wyścig, niedziela, godz. 13.45, Eleven.

WYŚCIGI SAMOCHODOWE
Biancpain Sprint Series, niedziela, godz, 15.15, Eurosport 2

WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Wyścigi superkike’ów, Mistrzostwa Świata w Portimao, superpole, sobota, godz, 12, Eurosport 1, 1. wyścig, sobota, godz. 18, Eurosport 1.
FIA World Endurence Championship, w Austin, sobota, godz. 22 oraz sobota godz. 23.30, Eurosoprt 1.
FIM Endurence World Championship, sobota, godz. 14.45, Eurosport 2, niedziela, godz. 7, Eurosport 2.

MOTOCROSS
Mistrzostwa Świata, niedziela, godz. 16.45, Eurosport 2.

TENIS
Turniej WTA w Tokio, półfinały, sobota, godz. 7 oraz godz. 9, TVP Sport, finał, niedziela, godz. 6, TVP Sport.
Turniej WTA w Quebecku, półfinały, sobota, godz. 19 oraz godz. 21, Polsat Sport Extra.
ATP Challenger Tour, Pekao Szczecin Open, finał, sobota, godz. 19, TVP Sport.

KOLARSTWO
Szosowe MŚ w Bergen, drużynowa jazda na czas kobiet, niedziela, godz. 11.55, TVP Sport oraz godz. 12, Eurosport 1, , drużynowa jazda na czas mężczyzn, niedziela, godz. 15, TVP Sport oraz godz. 15.30, Eurosport 1
Wyścig Impanis Van Petergem, sobota, godz. 15.15, Eurosport 1.

TENIS STOŁOWY
Mistrzostwa Europy w Luksemburgu, sobota, godz, 10, Eurosport 2.

FUTBOL AMERYKAŃSKI
Atlanta Falcons – Green Bay Packers,niedziela/poniedziałek, godez. 2.25, Eleven Sports.

PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA

Euro Beach Soccer League, Szwajcaria – Polska, sobota, godz. 13.30, Polsat Sport, Ukraina – Białoruś, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport News, Portugalia – Hiszpania, sobota, godz.16, Polsat Sport News, Rosja – Włochy, sobota, godz. 17.15, Polsat Sport News, mecze play-off niedziela w godzinach 12.15-19, Polsat Sport News.

TRIATHLON
Finałowe zawody ITU World Series w Rotterdamie, sobota, godz.13 mężczyźni, sobota, godz, 16 kobiety, TVP Sport.

SPORTY WALKI
Enfusion Live 52 w Zwolle, sobota, godz. 21, Eleven Extra.

Info z Polski

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie