Sport w TV: Lech w niedzielę z Lechią, skoki w sobotę

LUMAR, MAC
Sport w TV: Lech w niedzielę z Lechią, skoki w sobotę
Sport w TV: Lech w niedzielę z Lechią, skoki w sobotę Fot. Karolina Misztal
Dla wielkopolskich kibiców głównym wydarzeniem sportowego weekendu będzie niedzielny mecz piłkarzy Lecha z liderem Lotto Ekstraklasy Lechią Gdańsk (transmisja od 17.35 w Canal+).

Uwaga polskich kibiców w sobotę skierowana będzie na Lahti, gdzie podczas mistrzostw świata odbędzie się drużynowy konkurs skoków, w którym faworytami będą Polacy.

Ponadto polecamy relacje z meczów polskich zespołów w Lidze Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn, halowe mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, interesujące gale bokserskie.

Sympatycy koszykówki będą mogli zobaczyć jak zwykle spotkania NBA. Zwracamy też uwagę na niedzielny mecz BM Stal Stali Ostrów Wielkopolski w Dąbrowie Górniczej (transmisja o 12.30 w Polsat Sport).

PIŁKA NOŻNA
LOTTO Ekstraklasa, Cracovia,– Arka Gdynia, sobota, godz. 15, Canal+ Sport, Piast Gliwice – Wisła Kraków, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Ruch Chorzów, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Lech Poznań – Lechia Gdańsk, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

Pierwsza liga, Chojniczanka – GKS Katowice, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport.

Liga angielska, Manchester United – AFC Bournemouth, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Liverpool – Arsenal, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Leicester City – Hull City, sobota, godz. 20.30, Canal+ Sport 2, Tottenham – Everton, niedziela, godz. 14.25, Canal+, Sunderland – Manchester City, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport 2.

Liga niemiecka, Borussia Dortmund – Bayer 04 Leverkusen, sobota, godz. 15.30, Eurosport 2, Borussia Moenchengladbach – Schalke 04 Gelsenkirchen, sobota, godz. 18.30, Eurosport 2, Eintracht Frankfurt – Freiburg, niedziela, godz. 15, Eurosport 2, Hamburger SV – Hertha Berlin, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.

Liga włoska, Roma – Napoli, sobota, godz. 14.55, Eleven Sports, Sampdoria – Pescara, sobota, godz. 18.10, Eleven, Milan – Chievo, sobota, godz. 20.40, Eleven, Atalanta – Fiorentina, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports, Udinese – Juventus, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports, Cagliari – Inter, niedziela, godz. 14.55, Eleven Extra, Bologna – Lazio, niedziela, godz. 20.40, Eleven.

Liga francuska, Paris Saint Germain – Nancy, sobota, godz. 16.55, Eleven Extra, Monaco – Nantes, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports.

Liga hiszpańska, Leganes – Granada, sobota, godz. 12.55, Eleven, Eibar – Real Madryt, sobota, godz. 16.10, Eleven, FC Barcelona – Celta Vigo, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports, Sporting Gijon – Deportivo La Coruna, niedziela, godz. 11.55, Eleven, Atletico Madryt – Valencia, niedziela, godz. 16.10, Eleven, Las Palmas – Osasuna Pampeluna, niedziela, godz. 18.25, Eleven, Athletic Bilbao – Malaga, niedziela, godz. 20.40, Eleven Extra.

Liga holenderska, Sparta Rotterdam – Feyenoord Rotterdam, niedziela, godz. 12.25, Polsat Sport News, FC Groningen – Ajax Amsterdam, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport News.
Liga belgijska, KV Mechelen – Anderlecht Bruksela, sobota, godz. 19.55, Eleven Extra.

Amerykańska MLS, Los Angeles Galaxy – FC Dallas, sobota, godz. 22, Eurosport 1, Orlando City – New York City, niedziela, godz. 23.15, Eurosport 1.

Liga chińska, Shangfhai Greenland – Jiangsu Suning, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport Extra.

NARCIARSTWO KLASYCZNE
Mistrzostwa Świata w Lahti, drużynowy konkurs na dużej skoczni, sobota, godz. 16, Eurosport 1, godz.16.15, TVP 1 (studio, godz. 16.05), 30 km stylem dowolnym kobiet, sobota, godz. 13.15, Eurosport 1, godz. 13.25, TVP Sport, 50 km stylem dowolnym mężczyzn, niedziela, godz. 13.15, Eurosport 1, godz. 13.25, TVP Sport.

BIEGI NARCIARSKIE
Bieg Piastów, sobota, godz. 8.50, TVP Sport.
Bieg Wazów, niedziela, godz. 7.55 i godz. 11.05, TVP Sport

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
PŚ w Kranskiej Gorze, slalom gigant mężczyzn, sobota, godz. 9, Eurosport 1 i godz. 12.30, Eurosport 2.
PŚ w Jeongseon, supergigant kobiet, sobota/niedziela, godz.3, Eurosport 1.

BIATHLON

PŚ w PjongCzang, bieg na dochodzenie kobiet, sobota, godz. 10.30, Eurosport 1 oraz godz. 10.35, Polsat Sport Extra, bieg na dochodzenie mężczyzn, sobota, godz. 12.15, Eurosport 1 oraz godz. 12.20, Polsat Sport Extra, , sztafeta kobiet, niedziela, godz. 8.15, Eurosport 1, oraz godz. 8.20, Polsat Sport Extra, sztafeta mężczyzn, niedziela, godz. 11.30, Eurosport 1.

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Mistrzostwa Świata w wieloboju w Hamar, niedziela, godz. 19.50, TVP Sport.
LEKKA ATLETYKA
Halowe Mistrzostwa Europy w Belgradzie, sobota, godz. 9.25 i godz, 16.10, TVP Sport, godz. 18, Eurosport 1, niedziela, godz. 15.55, TVP Sport, godz. 17, Eurosport 1, godz. 17.25, TVP 1.
PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzów, IFK Kristianstad – VIVE Tauron Kielce, sobota, godz. 18.10, Canal+ oraz ElevenSports, Orlen Wisła Płock – Paris Saint Germain Handball, niedziela, godz. 17.35, Canal+Sport oraz godz. 17.55, Eleven Sports.

KOLARSTWO
Wyścig Paryż – Nicea, niedziela, godz. 15.30, Eurosport 1.
Wyścig Strade Bianche, sobota, godz. 14, Eurosport 2.

TENIS
Turniej WTA w Acapulco, półfinał, sobota, godz. 4, Polsat Sport, finał, sobota/niedziela, godz. 1, TVP Sport.
Turniej Wrocław Open, półfinały, sobota, godz. 14 i godz. 15.30, Polsat Sport Extra, finał, niedziela, godz. 16, Polsat Sport Extra.

KOSZYKÓWKA
Liga NBA, Philadelphia 76-ers – Detroit Pistons, sobota/niedziela, godz. 0.00, Canal+ Sport, New York Knicks – Golden State Warriors, niedziela, godz. 21.30, Canal+Sport 2.
Ekstraklasa mężczyzn, MKS Dąbrowa Górnicza – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.

SIATKÓWKA
Plus Liga mężczyzn, Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów, sobota, godz. 20, Polsat Sport.
Orlen Liga kobiet, Chemik Police – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.

BOKS
Gala w Nowym Jorku, walka o pasy mistrzowskie Federacji WBC World i WBA Super World, waga piórkowa, Keith Thurman – Danny Garcia, sobota/niedziela, godz. 3, Canal+ Sport.
Gala w Dzierżonowie, waga junior ciężka, Mateusz Masternak – Aleksander Kubich, sobota, godz. 22, Polsat Sport.
Gala w Londynie, sobota, godz. 19, Polsat Sport Extra, waga ciężka, Tony Bellow – David Haye, sobota, godz, 23, Polsat Sport.

GOLF
European Tour, WGC Mexico City Championship, finał, niedziela, godz. 19, Canal+ Sport 2.

SNOOKER
Turniej Gibraltar Open, finał, niedziela, godz, 20, Eurosport 1.

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

m
mecz

LINK W OPISIE

Dodaj ogłoszenie