Sport w TV. Piłkarze Lecha grają z Zagłębiem w Lubinie, dużo żużla, a także siatkówka, kajakarstwo, kolarstwo i Formuła 1

LUMAR
Piotr Krzyżanowski
Tym razem weekend nie będzie bardzo bogaty w wydarzenia sportowe. Najwięcej będzie futbolu. Jak zwykle zobaczyć będzie można wszystkie mecze polskiej LOTTO Ekstraklasy. Spotkanie KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań w niedzielę od 17.30 w Canal+. Z wydarzeń piłkarskich także angielska Premier League i Championship, liga austriacka, niemiecka 1 i 2.Bundesliga, hiszpańska La Liga, liga holenderska, włoska Serie A.

Oprócz wydarzeń piłkarskich polecamy zwłaszcza relacje mistrzostw świata w kajakarstwie w portugalskim Montemor o Velho, Grand Prix Belgii w Spa-Francorchamps – 13 rundy MŚ Formuły 1 w sezonie 2018, Grand Prix Polski – 7. rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata 2018 na żużlu w Gorzowie Wielkopolskim, oraz Grand Prix Wielkiej Brytanii w Silverstone – 12. rundy MŚ 2018 w wyścigach motocyklowych.

Dla sympatyków żużla tym razem oprócz sobotniej GP Polski, w niedzielę ostatnia runda sezonu zasadniczego polskiej PGE Ekstraligi oraz Nice PLŻ (1. Ligi). Mecz PGE Ekstraligi FOGO Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław w niedzielę od 19 w nSport.
Polecamy również relacje z wyścigów kolarskich, zwłaszcza Vuelta a Espana, jednego z trzech największych wyścigów na świecie; z turniejów tenisowych WTA w New Haven oraz ATP w Winston-Salem. Ponadto warto zobaczyć XVI Memoriał Huberta Wagnera w siatkówce mężczyzn.

PIŁKA NOŻNA
LOTTO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport oraz nSport, Wisła Kraków – Górnik Zabrze, sobota, godz. 20.05, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Wisła Płock, niedziela, godz. 15.10, Canal+, Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica, niedziela, godz.15.10, Canal+Sport, KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań, niedziela, godz. 17.30, Canal+.

Fortuna 1 liga: GKS Katowice – GKS 1962 Jastrzębie, sobota, godz. 19.45, Polsat Sport.

Liga angielska – Premier League: Wolverhampton Wanderers – Manchester City sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Arsenal Londyn – West Ham United, sobota, godz. 15.55. Canal+ Sport 2, Liverpool FC – Brighton&Howe Albion, sobota, godz. 18.25, Canal+Sport 2, Watford FC – Crystal Palace, niedziela, godz. 14.25, Canal+ Sport 2, Newcastle United – Chelsea Londyn, niedziela, godz. 16.55, Canal+Sport 2.

Liga angielska – Championship: Nottingham Forest – Birmingham City, sobota, godz. 18.30, Eleven Sports 4.

Liga hiszpańska: CD Alaves – Real Betis Balompie Sevilla, sobota, godz. 18.10, Eleven Sports 3, Atletico Madryt – Rayo Vallecano, sobota, godz. 20.10, Eleven Sports 2, Girona FC – Real Madryt FC, sobota, godz. 22.10, Eleven Sports 1, Sevilla FC – Villarreal CF, niedziela, godz. 20.10, Canal+ Sport 2, Real Valladolid – FC Barcelona, niedziela, godz. 22.10, Canal+ Sport.

Liga niemiecka: 1. Bundesliga: VfL Wolfsburg – FC Schalke 04 Gelsenkirchen, sobota, godz. 15.20. Canal+Sport, Werder Brema – Hannover 96, sobota, godz. 15.25, Eleven Sports 2, Hertha Berlin – FC Nurnberg, sobota, godz. 15.25, Eleven Sports 4, Fortuna Dusseldorf – FC Augsburg, sobota, godz. 16.30, Eleven Sports 3, Borussia Moenchengladbach – Bayer 04 Leverkusen, sobota, godz. 18.25, Elenen Sports 1, 1.FSV Mainz 05 – VfB Stuttgart, niedziela, godz. 15,25, Eleven Sports 4 oraz niedziela, godz. 15.30, Eleven Sports 2, Borussia Dortmund – RB Lipsk, niedziela, godz. 17.50, Canal+Sport.

Liga niemiecka – 2. Bundesliga, 1.FC Kóln – FC Erzgebirge Aue, sobota,, godz. 12.55, Eleven Sports 2, Union Berlin – FC Sankt Pauli Hamburg, niedziela, godz. 13.25, Eleven Sports 2.

Liga włoska: Juventus Turyn – Lazio Rzym, sobota, godz. 17.55, Eleven Sports 2, Napoli – AC Milan, sobota, godz. 20.30, Eleven Sports 1, SPAL 2013 Ferrara – Parma, niedziela, gpdz. 17.55, Eleven Sports 1 oraz godz. 18, Eleven Sports 4, Inter Mediolan – Torino, niedziela, godz. 20.25, Eleven Sports 2, Udinese – UC Sampdoria Genua, niedziela, godz.20.25, Eleven Sports 3.

Liga holenderska: Ajax Amsterdam – FC Emmen, sobota, godz. 18.25, Polsat Sport News, PEC Zwolle – PSV Eindhoven, sobota, godz. 20.40, Polsat Sport News.

Liga austriacka: CASHPOINT SCR Altach – FC Red Bull Salzburg, sobota, godz. 17, SportKlub.

PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA
Euro Beach Soccer League, Hiszpania – Niemcy, sobota, godz. 13.50, Polsat Sport News, Rosja – Francja, sobota, godz, 16.20, Polsat Sport News, Niemcy – Rosja, niedziela, godz. 16.20, Polsat Sport Extra.
FORMUŁA 1
Grand Prix Belgii w Spa, sesja treningowa, sobota, godz. 11.55, Eleven Sports 1, kwalifikacje, sobota, godz. 14.55, Eleven Sports 1, parada kierowców, niedziela, godz. 13.30, Eleven Sports 1, wyścig, niedziela, godz. 15.05, Eleven Sports 1.

ŻUŻEL
Grand Prix Polski w Gorzowie, sobota, godz. 18.30, Canal+.
PGE Ekstraliga: Falubaz Zielona Góra – Grupa Azoty Unia Tarnów, niedziela, godz. 16.30, nSport, FOGO Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław, niedziela, godz. 19, nSport.
Nice PLŻ – 1 liga: Orzeł Łódź – Speed Car Motor Lublin, niedziela, godz. 14.30, Polsat Sport.

WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Grand Prix Wielkiej Brytanii – dwunasta runda MŚ 2018 w Silverstone, 3 sesja treningowa w klasie Moto 3, sobota, godz. 10, Polsat Sport Extra, 3 sesja treningowa w klasie Moto GP, sobota, godz. 10.55, Polsat Sport Extra, 3 sesja treningowa w klasie Moto G2, sobota, godz. 11.55, Polsat Sport Extra, sesja kwalifikacyjna w klasie Moto 3, niedziela, godz. 13.35, Polsat Sport Extra, 4 sesja treningowa w klasie MotoGP, sobota, godz. 14.30, Polsat Sport Extra, sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP, sobota, godz. 15.10, Polsat Sport Extra, sesja kwalifikacyjna w klasie Moto 2, sobota, godz. 16.05, Polsat Sport Extra, rozgrzewka w klasie Moto 3, niedziela, godz. 10, Polsat Sport Extra, rozgrzewka w klasie MotoGP, niedziela, godz. 10.30, Polsat Sport Extra, rozgrzewka w klasie Moto2, niedziela, godz. 11, Polsat Sport Extra, wyścig w klasie Moto 3, niedziela, godz.12.30, Polsat Sport Extra, wyścig w klasie MotoGP, niedziela, godz. 14, Polsat Sport News.

WYŚCIGI SAMOCHODOWE
Porsche Supercup w Stavelot, niedziela, godz. 11.45, Eurosport 1.
Wyścig 10-godzinny w Suzuce, niedziela, godz.11.30, Eurosport 2.

KAJAKARSTWO
Mistrzostwa świata w Montemor o Velho, sobota, godz. 12.55, TVP Sport, niedziela, godz. 12.55, TVP Sport.

LEKKA ATLETYKA

Mityng Gwiazdy na Fontannach 2018, niedziela, godz. 16, Polsat Sport.

BOKS
Gala w Glendale z walką w wadze lekkiej Raymundo Beltran – Jose Pedraza o pas mistrzowski federacji WBO, sobota/niedziela, godz. 3, Polsat Sport Extra.

KOLARSTWO
Tour de l’Avenir, 9. etap, sobota, godz. 13.15, Eurosport 1, ostatni 10.etap, niedziela, godz. 13.30, Eurosport 1.
Deutschland Tour, 3. etap, sobota, godz. 15, Eurosport 1, 4. etap, niedziela, godz. 15.30, Eurosport 2.
Vuelta a Espana, jazda indywidualna na czas, sobota, godz. 19, Eurosport 1; niedziela, godz. 16, Eurosport 1.

TENIS
Turniej WTA w New Haven, finał, sobota, godz. 21, TVP Sport.
Turniej ATP w Winston-Salem, mecz finałowy gry pojedynczej, sobota, godz. 23, Polsat Sport Extra.
SIATKÓWKA
Memoriał Huberta Wagnera w Krakowie: Polska – Francja, sobota, godz. 14, Polsat Sport, Rosja – Kanada, sobota, godz. 17, Polsat Sport, Francja – Kanada, niedziela, godz. 14, Polsat Sport Extra, Polska – Rosja, niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport.

SKOKI NARCIARSKIE
Konkurs Letniej Grand Prix w Hakubie, sobota, godz. 11.30, Eurosport 1.

BIATHLON LETNI
Mistrzostwa świata w Novym Mescie na Morawach, bieg sprinterski kobiet, sobota, godz. 16.35, Polsat Sport Extra oraz sobota, godz. 16.45, Eurosport 2, bieg sprinterski mężczyzn, sobota, godz. 18.35, Polsat Sport Extra oraz sobota, godz. 18.45, Eurosport 2, bieg na dochodzenie kobiet, niedziela, godz. 15.35, Polsat Sport News, bieg na dochodzenie mężczyzn, niedziela, godz. 17.20, Polsat Sport News.

TRIATHLON
Zawody ITU World Triathlon Series w Montrealu, rywalizacja kobiet, sobota, godz. 19.10, Polsat Sport Extra, rywalizacja mężczyzn, niedziela, godz. 19.10, Polsat Sport Extra.

SPORTY WALKI
Gala UFC Fight Night z walką w wadze lekkiej Justin Gaethje – James Vick, sobota/niedziela, godz. 4, Polsat Sport.

PIŁKA RĘCZNA
Liga niemiecka - mężczyźni, TSV Minden GWD Minden – SG Flensburg-Handewitt, sobota, godz. 20.30, SportKlub, Rhein-Neckar Loewen –TBV Lemgo, niedziela, godz. 12,40, SportKlub.

SPORTY EKSTREMALNE
Red Bull Air Race, zawody w Kazaniu, niedziela, godz. 12, Eleven Sports 3.

POLECAMY:

Najgorsze mieszkania do wynajęcia

Poznań: Najlepsze burgery w Poznaniu [TOP10]

Najdziwniejsze ogłoszenia na klatkach schodowych

Najpiękniejsze Rolniczki

Wszystko o Lechu Poznań [NEWSY, TRANSFERY]

Skąd się wzięły nazwy tych miejsc w Poznaniu?

Rusza nowy sezon Bundesligi. "Osoba trenera Kovaca to jedyna rzecz, która może spowodować problemy w Bayernie" - zobacz wideo:

źródło: Press Focus/x-news.pl.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie