Sport w TV. Polska z Danią w Warszawie, dużo futbolu, ale też piłka ręczna i Formuła1

LUMAR, MAC
W weekend oczy kibiców sportowych skierowane będą przede wszystkim na spotkania eliminacyjne piłkarskich mistrzostw świata Rosja 2018
W weekend oczy kibiców sportowych skierowane będą przede wszystkim na spotkania eliminacyjne piłkarskich mistrzostw świata Rosja 2018 Bartek Syta
W weekend oczy kibiców sportowych skierowane będą przede wszystkim na spotkania eliminacyjne piłkarskich mistrzostw świata Rosja 2018. Ponadto polecamy zwłaszcza Ligę Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn z udziałem broniącego trofeum mistrza Polski Vive Tauronu Kielce, wyścig Formuły 1 o Grand Prix Japonii oraz mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym w Doha. Warto zobaczyć także turnieje tenisowe WTA w Pekinie oraz ATP w Pekinie i Tokio oraz rozgrywki w polskich ligach koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej.

PIŁKA NOŻNA
Eliminacje MŚ'Rosja 2018, Anglia – Malta (grupa F), sobota, godz. 17.50, Polsat Sport Extra, Armenia – Rumunia (grupa E), sobota, godz. 17.50, Polsat Sport News, Polska – Dania (grupa E), sobota, godz. 20.35, Polsat oraz Polsat Sport (studio w Polsat Sport już od godziny 18, w Polsacie od godziny 20.05), Niemcy – Czechy (grupa C), sobota, godz. 20.35, Polsat Sport Extra, Szkocja – Litwa (grupa F), sobota, godz. 20.35, Polsat Sport News, skróty sobotnich meczów, godz. 23.45, Polsat Sport oraz Polsat Sport News, Walia – Gruzja (grupa D), niedziela, godz. 17.50, Polsat Sport, Finlandia – Chorwacja (grupa I), niedziela, godz. 17.50, Polsat Sport Extra, Ukraina – Kosowo (grupa I), niedziela, godz. 17.50, Polsat Sport News, Islandia – Turcja (grupa I), niedziela, godz. 20.35, Polsat Sport, Macedonia – Włochy (grupa G), niedziela, godz. 20.35, Polsat Sport Extra, Serbia – Austria (grupa D), niedziela, godz. 20.35, Polsat Sport News, skróty niedzielnych meczów niedziela, godz. 23.45, Polsat Sport oraz Polsat Sport News.

I liga, Chojniczanka – Górnik Zabrze, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport Extra, GKS Katowice – Pogoń Siedlce, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport Extra.
Liga brazylijska, Flamenco Rio de Janeiro – Santa Cruz FC, niedziela, godz.22, Eleven.
Mistrzostwa świata kobiet drużyn do 17 lat, mecz ostatniej kolejki fazy grupowej, sobota, godz.15, Eurosport 1.

PIŁKA RĘCZNA

Liga Mistrzów, ORLEN Wisła Płock – Telekom Veszprem, sobota, godz. 15.30, Canal+Sport, sobota, godz. 15.55, Eleven Sports, IFK Kristianstad – HC ORO Zagrzeb, sobota, godz. 18.10, Eleven Sports, MOL Pick Szeged - VIVE Tauron Kielce, niedziela, godz.16 55, Canal+ Sport oraz Eleven Sports.
PGNiG Superliga mężczyzn, MMTS Kwidzyn – Wybrzeże Gdańsk, niedziela, godz. 18,45, Canal+Sport.
Towarzyski międzynarodowy turniej kobiet w Zielonej Górze, mecz o 3. miejsce, sobota, godz. 13.20, Polsat Sport News, finał, sobota, godz. 15.30, Polsat Sport News.

KOSZYKÓWKA
Tauron Basket Liga mężczyzn, Miasto Szkła Krosno – Rosa Radom, sobota, godz. 12.30, Polsat Sport, Polpharma Starogard Gdański – Anwil Włocławek, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.

SIATKÓWKA
PlusLiga mężczyzn, AZS Politechnika Warszawska – Łuczniczka Bydgoszcz, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, ZAKSA Kędzierzyn Koźle – PGE Skra Bełchatów, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.

HOKEJ NA LODZIE
Polska Liga Hokeja, Unia Oświęcim –Tempish Polonia Bytom, niedziela, godz. 17.05, TVP Sport.

FUTBOL AMERYKAŃSKI
Liga NFL, Green Bay Packers – New York Giants, niedziela/poniedziałek, godz. 2.25, Eleven Sports.

KOLARSTWO
Mistrzostwa Świata w Doha, jazda drużynowa kobiet na czas, niedziela, godz. 9.20, Polsat Sport Extra, jazda drużynowa mężczyzn na czas, niedziela, godz. 13.20, Polsat Sport News.

120 edycja wyścigu Paryż – Tours niedziela, godz. 15.30, Eurosport 1

FORMUŁA 1
Grand Prix Japonii na torze Suzuka, sobota, godz. 7.55, Eleven Sports, wyścig, niedziela, godz. 6.45, Eleven Sports.

WYŚCIGI SAMOCHODOWE
Formuła E, wyścig w Hongkongu, niedziela, godz.10, Eurosport 1

TENIS
Turniej WTA w Pekinie, sobota, 1. półfinał, sobota, godz. 8.30, TVP Sport, 2. półfinał, sobota, godz. 13.30, TVP Sport, finał, niedziela, godz. 10.30, TVP Sport.
Turniej ATP w Tokio, 1. półfinał, sobota, godz. 5, Polsat Sport, 2. półfinał, sobota, godz. 7.30, Polsat Sport, finał, niedziela, godz. 6.30, Polsat Sport.
Turniej ATP w Pekinie, finał, sobota, godz. 10.30, Polsat Sport Extra.

GOLF
Alfred Dunhill Links Championship, sobota, godz. 14, Canal+ Sport 2, finał, niedziela, godz. 13.30, Canal+ Sport 2.

SPORTY WALKI
Gala Enfusion 42 w Madrycie, sobota, godz. 22, Eleven Sports.

SNOOKER
European Masters, 1. półfinał, sobota, godz. 12, Eurosport 1, 2. półfinał, sobota, godz. 18, Eurosport 1, finał, niedziela, godz. 12 oraz godz.18, Eurosport 1.

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

v
velux
EHF VELUX CHAMPIONS LEAGUE NA ŻYWO - wszystkie mecze z polskim komentarzem ehfveluxlive.lnfo.pl
Dodaj ogłoszenie