Sport w TV: Tenis w Miami oraz dużo piłki nożnej i ręcznej

LUMAR, MAC
Magda Linette z kortami w Miami pożegnała się już w pierwszej rundzie.
Magda Linette z kortami w Miami pożegnała się już w pierwszej rundzie. Andrzej Szkocki Polska Press
Sympatycy piłki nożnej będą mogli tradycyjnie zobaczyć wszystkie spotkania polskiej Lotto Ekstraklasy oraz wiele spotkań najsilniejszych lig europejskich, amerykańską MLS, a nawet ligę chińską.

Z wydarzeń futbolowych należy zobaczyć również mecz finałowy Pucharu Ligi Francuskiej AS Monaco – Paris Saint Germain.
Kibicom, którzy w sobotę i niedzielę zdecydują się zasiąść przed telewizorami, polecamy przede wszystkim relacje z rewanżowych spotkań1/8 finału Ligi Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn (nas interesuje zwłaszcza spotkanie VIVE Tauron Kielce – Montpellier HB, w którym broniący trofeum LM kielczanie będą chcieli odrobić pięciobramkową stratę z pierwszego meczu), z mistrzostw świata w łyżwiarstwie figurowym oraz mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów.

Polecamy także transmisje z meczów koszykarskiej ligi NBA, ligi hokeja na lodzie NHL oraz ze spotkań w polskich ligach siatkówki mężczyzn, PGNiG Superligi w piłce ręcznej mężczyzn oraz Polskiej Ligi Koszykówki.

Warto również oglądać turnieje tenisowe Miami Open, walkę bokserską o mistrzowski pas Federacji WBC w wadze junior ciężkiej Marco Huck – Maris Briedis oraz finał jeździeckiego PŚ w skokach przez przeszkody. Sympatycy żużla nie mogą przegapić meczu Polska – Reszta Świata.

PIŁKA NOŻNA
Lotto Ekstraklasa, Arka Gdynia – Górnik Łęczna, sobota, godz. 15, Canal+ Sport, Wisła Płock – Cracovia, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Pogoń Szczecin, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Jagiellonia Białystok – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

Nice 1 liga, Chojniczanka – Miedź Legnica, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport.

Liga angielska, Premier League, Liverpool – Everton, sobota, godz.13.25, Canal+ Sport 2, Manchester United – West Bromwich Albion, sobota, godz.15.55, Canal+ Sport 2, Southampton – Bournemouth, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Swansea – Middlesbrough, niedziela, godz.14.25, Canal+, Arsenal Londyn – Manchester City, niedziela, godz.16.55, Canal+Sport 2.
Liga angielska, Premiership, Brenford FC – Bristol City FC , sobota, godz. 15.55, Eleven, Reading FC – Leeds United, sobota, godz.18.25, Eleven Sports.

Liga niemiecka, FC Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Dortmund, sobota, godz.15.15, Eurosport 2, Eintracht Frankfurt – Borussia Moenchengladbach, sobota, godz. 18.30, Eurosport 2, FC Ingolstadt 04 – 1. FSV Mainz, niedziela, godz. 15.15, Eurosport 2, Bayer 04 Leverkusen – VfL Wolfsburg, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.

Liga hiszpańska, Villarreal – Eibar, sobota, godz.12.55, Eleven, Osasuna Pampeluna – Athletic Bilbao, sobota, godz. 16.10, Eleven Sports, Malaga – Atletico Madryt, sobota, godz. 20.40, Eleven Extra, Sevilla – Real Sporting Gijon, niedziela, godz. 11.55, Eleven, Real Madryt – Alaves, niedziela, godz. 16.10, Eleven Sports, Valencia – Deportivo La Coruna, niedziela, godz. 18.25, Eleven Extra, Granada – FC Barcelona, niedziela, godz. 20.40, Eleven.

Liga włoska, Sassuolo – Lazio Rzym, sobota, godz.17.55, Eleven, AS Roma – Empoli sobota, godz. 20.40, Eleven,Torino – Udinese, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports, Pecsara – Milan, niedziela, godz. 14.55, Eleven, Napoli – Juventus Turyn, niedziela, godz. 20.35, Eleven Sports.

Liga francuska, Stade Rennais – Olympique Lyon, niedziela, godz.14.55, Eleven Extra, OGC Nice – Girondins Bordeaux, niedziela, godz. 20.55, Ekleven Extra.

Puchar Ligi Francuskiej, finał, AS Monaco – Paris Saint Germain, sobota, godz. 20.50, Eleven Sports.

Liga austriacka, SKN St Poltem – Rapid Wiedeń, sobota, godz. 16, SportKlub, SK Puntigamer Sturm Graz – RZ Pelletz WAC, sobota, godz. 18.30, SportKlub, Austria Wiedeń – Admira Wacker Modling, sobota, godz. 20.30. Sport Klub, SCR Altach – Redbull Salzburg, niedziela, godz. 16.30, SportKlub.

Liga holenderska, Sparta Rotterdam – PSV Eindhoven, sobota, godz. 19.40, Polsat Sport News, Vitesse Arnhem – NEC Nijmegen, niedziela, godz. 12.25, Polsat Sport Extra,Ajax Amsterdam – Feyenoord Rotterdam, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport Extra.
Liga amerykańska MLS, Chicago Fire – Montreal Impact, sobota, godz. 21, Eurosport 1.

Liga chińska, Guangzhou Evergrande Taobao FC – Shanghai SIPOG FC, sobota, godz. 13.35, Polsat Sport Extra.

ŻUŻEL
Mecz towarzyski Polska – Reszta Świata w Zielonej Górze, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.

TENIS
Turniej WTA Miami Open, finał kobiet, sobota, godz.19.05, TVP Sport.
Turniej ATP Miami Open, finał mężczyzn, niedziela, godz.19, Polsat Sport Extra.

JEŹDZIECTWO
FEI World Cup Final, skoki, niedziela, godz. 22.20 oraz niedziela/poniedziałek, godz. 0.20, TVP Sport.

KOLARSTWO
Wyścig dookoła Flandrii. niedziela, godz. 13.45, Eurosport 1.

PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzów, rewanżowe mecz 1/8 finału, Paris Saint Germain Handball – HBC Nantes, sobota, godz.16.55, Eleven Extra, Telekom Veszprem – HC Zagrzeb, sobota, godz. 17.25, nSport, MOL-Pick Szeged – Bjerringbro-Silkeborg, niedziela, godz. 16.55, Eleven Extra, VIVE Tauron Kielce – Montpellier HB, niedziela, godz. 17.35, Canal+ Sport oraz godz. 17.55, Eleven.
PGNiG Superliga mężczyzn, MMTS Kwidzyn – Orlen Wisła Płock, sobota, godz. 12.45, Sport.
KOSZYKÓWKA

Liga NBA, Chicago Bulls – Atlanta Hawks, sobota, godz. 23, Canal+ Sport 2, San Antonio Spurs – Utah Jazz, niedziela, godz. 21.30, Canal+ Sport 2, Golden State Warriors – Washington Wizards, niedziela/poniedziałek, godz. 2. Canal+Sport.
Ekstraklasa mężczyzn, Polpharma Starogard Gdański – MKS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.
Liga hiszpańska, Montakit Fuenlabrada – Real Madryt, niedziela, godz. 18.30, SportKlub.
Liga turecka, Besiktas Somo Japan – Best Belikesir, sobota, godz. 13, SportKlub, Stambuł BBSK – Darussafaka Dogus, niedziela, godz. 14, SportKlub.

HOKEJ NA LODZIE
Liga NHL Tampa Bay Lightning – Montreal Canadiens, sobota/niedziela, godz. 1, TVP Sport.
Polska Hokej Liga, ewentualny siódmy mecz finałowy GKS Tychy – Comarch Cracovia, niedziela, godz. 19.05, TVP Sport.

SIATKÓWKA
Plus Liga mężczyzn, Jastrzębski Węgiel – Łuczniczka Bydgoszcz, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, sobota, godz. 20, Polsat Sport, PGE Skra Bełchatów – Effector Kielce, niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport.

RUGBY
European Champions Cup, sobota, godz. 13.45, Polsat Sport News, godz. 16.15, Polsat Sport Extra, niedziela, godz.16.15, Posat Sport Extra, godz. 14 oraz godz. 18.45, Polsat Sport News.

BOKS
Gala w Dortmundzie, walka o mistrzowski pas Federacji WBC, waga junior ciężka Marco Huck – Maris Briedis, sobota, godz.22, Polsat Sport

BIEGI NARCIARSKIE

Ski Classics, Reistadloeped w Bardufoss, sobota, godz. 8.35, TVP Sport oraz sobota, godz. 10.15, TVP Sport.

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
Mistrzostwa Świata w Helsinkach, sobota, godz. 9.45, Eurosport 2, godz. 12.05, TVP Sport, godz. 15.30. TVP Sport, godz. 17, Eurosport 1, niedziela, godz. 13.20, pokazy mistrzów, TVP Sport.
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
Mistrzostwa Europy w Splicie, kategoria 48 kg kobiet, niedziela, godz. 11.25, TVP Sport oraz niedziela, godz. 11.30, Eurosport 2, kategoria 56 kg mężczyzn, niedziela, godz. 16.55, TVP Sport, kategoria 62 kg mężczyzn, niedziela, godz. 19,55, TVP Sport oraz niedziela, godz.20, Eurosport 1.

WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Wyścigi superbike’ów, Mistrzostwa Świata w Alcaniz, 1 wyścig, sobota, godz. 13, Eurosport 1, 2.wyścig, niedziela, godz. 17, Eurosport 1 (retransmisja).

MOTOCROSS
Mistrzostwa Świata w Leon, niedziela, godz. 23, Eurosport 2.

WYŚCIGI SAMOCHODOWE

Blancpaimt Sprint Series w Misano, niedziela, godz. 12.30, Eurosport 1.

SNOOKER

Turniej China Open w Pekinie, mecze półfinałowe, sobota, godz. 8, Eurosport 1 oraz godz. 14, Eurosport 1, finał, niedziela, godz. 8, Eurosport 1 oraz godz. 13.30, Eurosport 2.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie